چه موقع بايد براي درمان اقدام کرد - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

چه موقع باید برای درمان اقدام کرد

صفحه اصلی تالار گفت‌و‌گو پیش از بارداری ناباروری چه موقع باید برای درمان اقدام کرد

• سازنده
    موضوع

عسل بانو.
    کاربر ساده

بعضي نشانه ها هست که براشون بايد فورا دنبال درمان رفت
    در شرايط معمولي پس از چند بار اقدام و چه مدت ميفهميم که دچار مشکلي هستيم و بايد دنبال درمان بريم

اين چند مورديه که فورا بايد اقدام کرد…

شرايطي براي مردان و زنان وجود دارد که در صورت بروز آنها نياز به 12 بار تلاش براي بچه?دار شدن به مدت يک سال نيست و زوج بايد هر چه زودتر براي درمان اقدام کند.

* در صورتي که بيضه مرد دچار عفونت ناشي از جراحي شده باشد يا ضربه خورده باشد.

* اگر رويش موها در بدن مرد به صورت نرمال و طبيعي نباشد.

* مرداني که دچار کوتاهي يا بلندي قد مفرط هستند.

* افرادي که سابقه ناباروري در خانواده آنها وجود دارد نيز بايد مانند گروه‌هاي قبلي بايد زودتر براي درمان اقدام کنند.

* زناني که سابقه جراحي در ناحيه شکم داشتند يا سابقه چسبندگي در ناحيه شکم داشتند نيز در اين گروه?اند.

* در صورتي که سن زني از مرز 35 گذشته باشد يا سن زوج به طور کلي بالا باشد نيز بايد سريع?تر براي درمان اقدام کند و نيازي نيست تا 12 مرحله را پشت سر بگذارد.

Viewing 8 replies - 1 through 8 (of 8 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

يه دوست خوب
    کاربر ساده

به نظر من اگه سه ماه از شروع اقدام به بارداري گذشته و بارداري اتفاق نيوفتاده حتما
    هم زن هم مرد بايد چک بشن.
    چون من بعد از دو سال که دنبال درمان تنبلي تخمدان بودم تازه الان فهميدم شوهرم فقط سه
    درصد اسپرم نرمال داره و اين يعني اينکه تمام داروهاي تحريک تخمک گذاري که من ميخوردم
    تا شوهرم درمان نشه فايده اي نداره. و احتمال بارداري خيلي پايين. ad:

کاربر ساده

ترمه من کاملا باهات موافقم.
    ايشالا به زودي مشکل شوهرت حل بشه

قبل از دير شدن بايد درمان رو شروع کرد.
    هرچي زودتر بهتر

کاربر ساده

من که همين که خواستم اقدام را شروع کنم رفتم زير نظر دکتر و هر ماه هم چک آپ ميشدم.

مهديه جوني
    کاربر ساده

من تازه دارم از اين ماه ميرم زير نظر دکتر
    تقريبا بعد 5 ماه اقدام بي نتيجه
    البته قبلا دوسال پيش هم يه چکاپ دادم خداروشکر
    شوهرمم آز داد

کاربر ساده

خيلي ناراحتم کسي اينجا عکس رنگي از لوله ها رحمش گرفته ؟؟

دوسش دارم
    کاربر ساده

ترمه مشکل شوهرت چي بود؟

الان بارداري؟

عاشق هستم!!(تهران)
    کاربر ساده

ماهم تقريبا يه 6ماهي اقدام داشتيم اما بي نتيجه و از روزي که اقدام کردم پري من نامنظم شد و هي من توهم ميزدم که اين ماه باردار شدم
    اما بعدش رفتيم دکتر و براي هردومون آز و سونو نوشت که فهميديم من تنبلي تخمدان گرفتم وهمسرمم مشکل داره
    حالا همسرم راضي نبود به اين زودي بريم زير نظر دکترنوهمش ميگفت بعداز 1سال نتيجه نگرفتن
    يا ميگفت اول تو برو اگر مشکلي نداشتي من ميرم و اگرم مشکلي داشتي اول توحل کن بعد من شروع ميکنم
    منم گفتم حوصله ندارم 5سال بدوم دنبال دوا درمون … اگر بچه ميخواي باهم بايد چکاپ شيم البته خود دکتر تا رفتم پيشش خودش براي هردومون نوشت وگفت زمانه عوض شده که اول خانم درمان ميکردن الان هر دو باهم بايد چکاپ بشن
    خداروشکر خود دکترا پايه ان

Viewing 8 replies - 1 through 8 (of 8 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.