چرا از ساندویچ پانل سقفی استفاده می کنیم ؟ - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

چرا از ساندویچ پانل سقفی استفاده می کنیم ؟

صفحه اصلی تالار گفت‌و‌گو امکانات معرفی وب سایتها و وبلاگها چرا از ساندویچ پانل سقفی استفاده می کنیم ؟

 • سازنده
  موضوع
 • #609798

  avaseo
  کاربر ساده

  <h2 class=”title icon”></h2>
  <div class=”content”>
  <div id=”post_message_690104″>

  به مصالح ساختمانی که از دو لایه ی فلزی و یک لایه عایق که در بین آن تزریق شده باشد ساندویچ پانل ماموت می گوییم که در پوشش سقف و دیوار به کار می رود به همین سبب ساندویچ پانل ها انواع گوناگونی دارند مانند ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری . لایه های فلزی به کار رفته در آن از جنس الومینیوم ، آلوزینک و ورق گالوانیزه می باشد که در طرح های مختلف مانند ذوزنقه ای و ورق زیر شیار دار تولید می شود .

  برای ساخت ساندویچ پانل ها یک دستگاه اتوماتیک ورق های فلزی را صاف کرده و بعد از فرم دادن ، با دستگاه رول فرمینگ می شود و بین دو ورق آن فوم تزریق می شود و سپس به مرحله پخت می رود .
  عایق های به کار رفته در این ساندویچ پانل ها بر حسب کارایی آن متفاوت است ، مانند : پلی اورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ و پشم شیشه . این عایق ها بسیار نرم و انعطاف پذیر است و قیمت ساندویچ پانل ها در مقابل سرما ، گرما ، نفوذ آب ، نفوذ حشرات ، صوت ، رطوبت و … تضمین می کند . بهترین نوع عایق در ساخت این ساندویچ پانل ها فوم پلی اورتان می باشد .
  ساندویچ پانل سقفی در ساختمان ها ، سازه ها ، کانکس ها ، سوله ها ، تعمیرگاه سیار ، هتل ها ، نمازخانه ، انبار ها ، ساختمان ویلایی ، کانکس های امدادی ، مدرسه ، آشیانه هواپیما ، کارگاه ها و … به کار می رود و به دلیل سبک بودن این نوع از مصالح ، سازه ساخته شده به وسیله آن ضد زلزله می باشد .

  </div>
  </div>

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.