نحوه استفاده از گزينه جستجو - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

نحوه استفاده از گزینه جستجو

• سازنده
    موضوع

عسل بانو.
    کاربر ساده

راستش من اول خواستم اين موضوعو تو قسمت آموزش استفاده از امکانات نو عروس بذارم بعد گفتم چون مطلب ميره وسطا شايد خيلي کارايي نداشته باشه حالا باز اگه ميدونين تا ادغامش کنيم
    دليل درست کردن اين تاپيک اين بود که بچه ها درخواست هاي تاپيک که ميدادن خيلي هاش توي سايت بود ولي نتونسته بودن پيدا کنن برا همين گفتم يه توضيح مختصر بدم براي راحتتر پيدا کردن موضوعي که توي سايت دنبالشيم اگه لازم بود بازم عکس ميذارم با توضيحات بيشتر

وقتي صفحه جستجو رو باز ميکنيم سه قسمتش خيلي اهميت و کاربرد داره

حالت اول براي وقتي خوبه که ما ميخوايم يه تاپيک ايجاد کنيم ببينيم موضوعي به اون اسم وجود داره يا نه؟يا تاپيک هاي راجع به يه موضوع خاص رو پيدا کنيم مثلا آرايشگاه براي عکس اسپرت يه کلمه اساسي راجع به اون موضوع رو توي کادر وارد ميکنيم مث “اسپرت “و تيک رو روي فقط جستجوي عناوين قرار ميديم(قسمت 1) اينطوري خيلي راحتتر و سريعتر به هدفمون ميرسيم

حالت دوم براي وقتي خوبه که ما فقط يه چيزايي از اسم کاربري کسي که تاپيک مورد نظر مارو ساخته يادمون مياد اما اسم تاپيک تو ذهنمون نيست
    در اون حالت اسم فرد رو اگه کامل يادمونه وارد ميکنيم (قسمت 2)و گزينه انطباق کاملو ميزنيم اگه هم نه که گزينه انطباق کاملو نميزنيم بعد جستجو رو هم مثل حالت قبل روي “فقط جستجوي عناوين” قرار ميديم(قسمت 1) و داخل کادر چيزي نمينويسيم
    تو اين حالت تمام موضوعاتي که فرد مورد نظرتون داشته باز ميشه و ميتونيد خيلي راحت پيداش کنيد

حالت سوم وقتيه که تو يکي از موضوعاتي که نظر داده شده يه چيزي ديدين که به دردتون ميخوره اما حالا پيداش نميکنيد
    مثلا يه نفر آدرس و تلفن يه مغازه رو داده بوده

اگه اسم کسي که نظر رو داده ميدونيد توي قسمت2 و اگه کلمه خاصي از حرفاش يادتونه تو کادر جستجو ميزنيد و تيک رو روي جستجوي تمام ارسالها ميذارين (قسمت 1)
    و در قسمت 3 تيک رو روي نمايش نتايج به صورت ارسال بذاريد

Viewing 6 replies - 1 through 6 (of 6 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

يه کادر خيلي مفيد پايين هر صفحه هست که اگه بهش توجه بشه فک ميکنم 70 درصد از اسپم گذاشتنا کمتر ميشه
    نوشته جستجو در موضوع

اين کادر فسقلي واقعا کمک ميکنه
    مثلا تو تاپيکهاي عکس اگه ميخواين بدونين کسي از آرايشگاه يا شهر شما عکس گذاشته ميتونيد اسمشو بنويسيد تو کادر و سرچ کنيد
    اگه تو تاپيک آتليه ارايشگاه و .. ميخويد بدونيد چند نفر راضي يا ناراضي بودن ميتونيد کلمه راضي يا ناراضيو سرچ کنيد
    تو تاپيک کي از آتليه اش يا آرايشگاه يا مزون و تشريفاتش ناراضي بوده تو همون تاپيک ميتونيد اسم آتليه مزون و … اينا رو سرچ کنيد ببينيد از اونجا کسي ناراضي بوده
    تو قسمت جهيزيه راجع به يه مارک ميخواين تحقيق کنيد و … تا حتي تاپيک هاي معرفي فيلم و … براي اينکه تکراري نشه پستهاتون
    يا اينکه از چه ذکر هايي حاجت گرفتين قبل اينکه پست بذاريد سرچ کنين که قبلا نباشه يا اگه موضوعات درخواستي داريد مثلا فروش خونه
    يه بار کلمه فروش و يه بار خونه رو سرچ کنيد حتما به جواب ميرسيد

آره مهسا جون داره…

اين ليست اعضا هست که پايينش ميتوني اسم کاربر رو بزني پيدا کنه برات…

ميشه تو مثلا يه تاپيک ارسالاي يه نفر خاصو ليست کردو ديد؟؟؟

مثلا تو تاپيک اعتراف فقط ليست اعترافاي خودمو بتونم ببينم

ترلان فقط توي انجمن ميتوني
    حالا اعتراف ميکنم چون تو ليست انجمنها هست
    کنار صفحه سمت راس ميتوني اونو انتخاب کني
    اسم خودتو به عنوان کاربر بزني
    نمايس به صورت ارسال قرار بدي
    فقط توي تاپيک هاي اون انجمن ميگرده و خيلي تعداد موردهايي که مياد کمتر ميشه به نسلت جستجوي کلي
    ولي فقط براي يه تاپيک خاص همونطور که معصومه گفت نميشه
    يه چيز ديگه ام هست مثلا ميخوايم همه عکسهايي که تو جهيزيه گذاشتيمو ببينيم
    اسم وارد ميکنيم انجمنو روي جهيزيه يا اگه عکسهاي مراسم ميخوايم روي انجمنش قرار ميديم و کلمه .jpg که فرمت عکس بوده سرچ ميکنيم
    اينم خيلي کاربرديه
    براي جستجوي عکس توي تاپيک خاصم بايد .jpg رو توي کادر جستجو در موضوع بزنيد

صاحب خونه
    کاربر ساده

سلام ببخشيد بچه ها من چه جوري ميتونم تاپيکايي که نظر دادم رو پيدا کنم و چه جوري پست ها بروز رساني ميشن اينجا … ؟

هم نفس جان برو کنترل پنلت بعد قسمت يافتن ارسال ها رو بزن اونجا مياره تاپيکايي که پست داري و واسه بروز رساني هم خودت بايد رفرش کني

کاربر ساده

سلام ببخشيد بچه ها من چه جوري ميتونم تاپيکايي که نظر دادم رو پيدا کنم و چه جوري پست ها بروز رساني ميشن اينجا … ؟

Viewing 6 replies - 1 through 6 (of 6 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.