قالیشویی ارزان - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

قالیشویی ارزان

 • سازنده
  موضوع
 • #609299

  faranak khonum
  کاربر ساده

  <h1>شستشوی ارزان</h1>
  روزانه در جهان انواع قالیشویی ها و شستشو های متفاوت روی فرش،موکت و… انجام میگیرد اما کدام به صرفه و در عین حال باکیفیت است آیا شستشوی ارزان هم داریم؟<!–more–>

  پاسخ به سوال بالا مثبت است، میتوانیم با یادگیری چند روش و ترفند ساده خود در منزل به شستشوی فرش یا شستشوی مبلب بپردازیم.
  <h2>چگونه قالیشویی ارزان را انجام دهیم:</h2>
  <h2> ترفندهای-قالیشویی</h2>
  معمولا مواد طبیعی که در منزل و در دسترس هستند بسیار دارای قیمت مناسبی بوده و ضرر آنها به نسبت مواد شیمیایی اندک است.

  در این مطلب برترین و بهترین موادپاک کننده ی خانگی و نحوه کار با آنهارا خواهیم آموخت.تا بهترین قالیشویی را خودمان انجام دهیم.

  • نمک معمولا به عنوان درمان نهایی مواد رنگی از فرش هستند.در حین شستشو فرش سعی کنید پارچه را به سمت مرکز لکه بکشید تا لکه نشت نکند.

  شستشوی-فرش-از-لکه-خط-چشم-قالیشویی ادیب

  • آبلیمو: بااستفاده کمی از آبلیمو به راحتی میتوان کثیف ترین فرش ها را تمیز کرد به دلیل اینکه آبلیمو خاصیت اسیدی دارد.آبلیمو و جالب است که علاوه بر اینکه شیمیایی نیست خاصیت سفید کنندگی نیز دارد .اگر آنرا با مواد شوینده ترکیب کنید بسیار عملکرد خوبی دارند.
  • سرکه: سرکه هم مانند آبلیمو خاصیت پاک کنندگی و سفید کنندگی داشته و بسیار موثر است.
  • اگر در منزل حیوان خانگی نگهداری میکنید حتما هر شش ماه یک بار شستشو کامل انجام دهید در غیر اینصورت پس از مدتی با قالیشویی هم شاید نتیجه مطلوب را دریافت نکنید.
  • از اینکه فرش خود را به قالیشویی معتبر بسپارید نگران نباشید . یک قالیشویی خوب پیدا کرده و با آگاهی کامل فرش خود را به آن بسپارید.

  پاک-کردن-لکه-کهنه-قالیشویی-ادیب

  به طور کلی اگر ما از فرشمان نگهداری نکنیم و همینطور نظافت را رعایت نکرده و اصول کلی شستشو هفتگی و ماهانه و..را انجام ندهیم نباید انتظار داشته باشیم با یک بار شستشو، فرش کاملا تمیز شود و فرشمان به سرعت مانند اولش شود.

  منبع:قالیشویی

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.