روش ازمايش امينو سنتز براي بچه هاي کروموزومي - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

روش ازمایش امینو سنتز برای بچه های کروموزومی

صفحه اصلی تالار گفت‌و‌گو پزشکی و سلامتی آزمایشات روش ازمایش امینو سنتز برای بچه های کروموزومی

• سازنده
    موضوع

MaloooS
    کاربر ساده

سلام ميشه لطفا ي تاپيک در مورد روش ازمايش امينو سنتز که براي خانوماي بارداره که بچشون مشکل کوروموزومي دارن ايجاد کنيد؟؟؟؟؟ي تاپيکي که همه چي درباره مشکلات جنين و تغذيه نامناسبه مادره ايجادکنيد؟؟؟؟؟

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 48 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

مامان کيانا گلي?
    کاربر ساده

خدا بزرگه دوستم توکل کن
    ايشالا جواب امينوت خوب درمياد

کاربر ساده

عزيزم
    آزمايش غربالگري جدا از سونوئه
    من هم همين مشکلو داشتم… با همسرم نسبت ندارم… اما احتمال خطرم 1 به 270 بود
    دکترم گفت اگه الان دوباره هم آزمايش بدي و نتيجه منفي داشته باشه چون آزمايش قبليت مثبت بوده پس باز هم نميشه اعتماد کرد
    بهترين راه اينه که آمنيوسنتز انجام بدي
    منم مجبور شدم بيام تهران و آمنيوسنتز بشم… اما خداروشکر همه چي خوب بود و آزمايش قبلي اشتباه بوده
    هزينه زياد داره… استرس داره… يه کم خطر داره
    اما خيالت راحت مي شه
    چون بعيده که آمنيوسنتز اشتباه کنه

کاربر ساده

دوست عزيزم برو تا خيالت راحت شه مطمئنم که چيزي نيست اما ديگه خيالت راحت ميشه.
    بچه ها منم هر وقت باردار شدم حتما اين ازمايشو بايد برم چون ازدواجمون فاميلي بوده.کسي الان از هزينه ي اين ازمايش خبر داره؟

کاربر ساده

به من گفتن دور و بر 1تومن ميشه..دقيق نميدونم..

کاربر ساده

1تومن؟چقدر گرون..اما اين ازمايش رسکش خيلي بالاس…مگه فقط در موارد ضروري انجامش نميدن؟من ميترسم انجام بدم

کاربر ساده

گويا فقط اونايي ک غربالگريشون مشکل داشته بايد انجام بدن..

کاربر ساده

براي کسايي که فاميلن بهتره از قبل بارداري حتما مشاوره ژنتيک برن و آزمايشاي لازمو انجام بدن
    بله براي من کلش 1 تومن شد
    واسه همه لازم نيست اصلن… چون احتمالش خيلي کمه

کاربر ساده

من با همسرم فاميلم ريحان جون..اما قبل بارداري برام ازمايشاي معمولي نوشت دکتر..موقع ازدواج ازمايش ژنتيک داديم ک مشکلي نداشته احتمالا چون اگه مشکل داشت نميذاشتن ازدواج کنيم..مگه ژنتيک طي زمان تغيير ميکنه؟ممکنه اگه الان ازمايش ميداديم جوابش تغيير ميکرد؟

کاربر ساده

ما هم فاميليم سامره جان.نه تغيير نميکنه.اما ازمايششاييم که ما داديم قبل ازدواج درصد خطر رو نشون ميده به طور مطلق نميگه مه ازدواج کنيد يا نکنيد.من که دکتربهم گفت بعد از بارداري کنترل ميکنن تا مشکلي پيش نياد فک کنم منظورش همين امينو و اين چيزا بوده.من که حتما ميرم که خيالم راحت باشه بهتر از يک عمر پشيمونيه حالا نميدونم چقد دقيقه ايا ممکنه در صورت مشکل نشون نده يا نه حتما همه ي مشکلات ژنتيکيو نشون ميده.کسي از ميزان دقتش خبر داره؟

کاربر ساده

دنيا جون من تو تاپيک ازمايش ژنتيک خوندم يکي نوشته بود تو امينو بهش گفتن ريسکش بالاست 50 50 است بايد سقط کنه..بعد سقط از بچه نمونه گرفتن ديدن سالمه.بنظرم خيلي دقيق نيس..من اصلا به اين چيزا فکر نميکردم ولي وقتي الان اومدم پستاي بچه هارو خوندم استرس گرفتم..انشاله همه ي بچه ها سالم بدنيا بيان

کاربر ساده

انشاالله.منم اونو خوندم.نميدونم کجا رفته بوده واسه امينو.در هر صورت کاري از دستمون بر نميادبايد مراقبت هاي لازمو بکنيم ديگه بعدش هر چي خدا بخواد .

کاربر ساده

بچه هايي ک آمنيوسنتز يا cvs کردن درد داشته آيا؟

يه مامان خوب
    کاربر ساده

کسي براي امينوسنتز رفته کريمي نژاد ؟

کاربر ساده

من کريمي نژاد رفتم عزيزم

يه مامان خوب
    کاربر ساده

ريحان جان من امروز زنگ زدم
    گفت زمان مناسبش از 14 هفته و 6 روزه
    2-3 روز قبلش زنگ بزن تا بهت وقت بدم
    حالا مترسم زنگ بزنم بگه وقت نداريم و اينا
    شما چند روز فبلش وقت گرفتي؟

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 48 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.