دیدنی های شگفت انگیز گوانجو - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

دیدنی های شگفت انگیز گوانجو

صفحه اصلی تالار گفت‌و‌گو کلوپ بحث آزاد دیدنی های شگفت انگیز گوانجو

 • سازنده
  موضوع
 • #609385

  سحر
  کاربر ساده

  سومین شهر بزرگ چین گوانگ ژو (گوانگ‌جو یا گوان‌جو) می باشد. این شهر قطب تجاری این کشور به حساب می آید.که شهر سرسبزی می باشد در جنوب چین. که از همه جای دنیا در این شهر دادو ستد انجام می شود. هم معاملات بزرگ تجاری و هم معاملات خیلی کوچک در این شهر صورت می گیرد. همچنین این شهر دارای تمدن کهن و غنی می باشد . که در بین گردشگران تور چین بسیار پرطرفدار است. در سفر به گوانجو این شهر زیبا بازدید از معابد تاریخی زیبا و جاذبه های طبیعی و همچنین غذاهای لذیذ چینی را از دست ندهید.
  <h3>رودخانه‌ی پرل</h3>
  یکی از جاذبه های گوانجو رودخانه پرل است که اکثر گردشگران تور کوانجو از آن دیدن می کنند. این رودخانه در زمان های قدیم به دریای پرل شهرت داشته و بیش از 2 هزار کیلومتر طول و دو هزار متر هم پهنا داشته که امروزه پهنای آن صدو هشتاد متر شده است.10 پل روی این رودخانه ساخته شده و در کنار این روودخانه ساختمان ها و اسمان خراش ها هتل ها و رستوران های فراوانی ساخته شده است. و شب ها با نور افشانی زیبا خودنمایی می کند نیمه شب ها کنار این رودخانه زیبا پر از توریست می باشد.

  [caption id="attachment_2375" align="aligncenter" width="600"]جاذبه های توریستی گوانجو جاذبه های توریستی گوانجو[/caption]

  معبد گوانگژیائو

  این معبد مخصوص زن های بودایی می باشد که بارها در آتش سوخته و ساختمان امروزی ان برای قرن 19 میلادی می باشد. در این معبد راهبان بسیاری هستند که با لباس نارنجی دیده می شوند.

   

  معبد شش درخت انجیر

  در زمان پادشاهی سلطان لیانگ در سال 573 این معبد بودایی ساخته شد .ابتدا نام این معبد یوژوئانگیان بوده اما به دلیل وجود 6 درخت انجیر در نزدیکی این معبد نویسنده ای نام آن را به معبد 6 درخت انجیر نام برده است. همچنین این معبد بعد از اتش سوزی 1373 بازسازی شده است.

  [caption id="attachment_2377" align="aligncenter" width="600"]جاذبه های گوانگجو جاذبه های گوانگجو[/caption]

   

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.