دورهمي - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

دورهمی

• سازنده
    موضوع

Anima
    کاربر ساده

ونوس فقط بخاطر تو

Viewing 15 replies - 6,571 through 6,585 (of 6,585 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

ونوس و مينا ني ني هاشون اسفندي ميشن درسته ؟؟؟؟؟؟

اره من حدود بيست اسفند , مينا 30 اسفند

ونوس
    شده طبيعي ميزام بچم فرورديني بشهmiling:

کاربر ساده

سلاااااااام
    من بيدار شدم

ساعت خواب

خسته نباشي

کاربر ساده

اي جان .قربون ني ني هاتون بشم من.بوس بوس بوسسسسسسسسسسسسسسسسس

Anima
    کاربر ساده

venoos
    کاربر ساده

ونوس و مينا ني ني هاشون اسفندي ميشن درسته ؟؟؟؟؟؟

اره من حدود بيست اسفند , مينا 30 اسفند

ونوس
    شده طبيعي ميزام بچم فرورديني بشهmiling:

تاريخ زايمان طبيعيت 30 اسفنده

کاربر ساده

دخترا يه سوال…آيا بايد ر ا ب ط ه حتما يه روز درميون باشه…مال من خيلي وقتا دو روز درميونه…بعد م من يه مدته اون ترشحات غليظ موقع تخمک گذاري خيلي خيلي کم شده به نظرتون طبيعيه؟ من تو جدول صفحه اول ديدم که مثلا پري 28 روزه ،روز 24 ر ا ب ط ه داشته و ني ني دار شده…در صورتيکه من بيشتر همون هفته تخمک گذاري رابطه دارم و بعدش تا پري بيخيال ميشم…دوره هامم 25 روزه است

کاربر ساده

عزيزم بعدش هم بايد رابطه داشته باشي حتما
    روزهاي تخمک گذاري حتما سعي کن يه روز درميون باشه

در ضمن بچه ها اينجا هستند
    http://www.nozaad.com/Thread-دورهمي-فرشتگان-سايت–9528?pid=3869588#pid3869588

کاربر ساده

ونوس آخرين پري ت کي بوده؟

بی نام

سلام دوستم
    رابطه دو روز درميون هم در حالت عادي جواب ميده.‏ حتي از بعضي نظرها بهتر هم هست.‏ ولي براي کسايي که کم تحرکي دارن يا براي اطمينان بيشتر و محکم کاري ميگن دو روز درميون که شانس بارداري بالا بره
    به ترشح توجه نکن.‏ دکتر من گفت تو فصل هاي گرم سال و کم آبي بدن ترشحات عموما کمتر ميشن
    رابطه هايي که تو زمان تخمک گذاري نباشن احتمال خيلي ضعيفي داره منجر به بارداري بشن
    همون هفته تخمک که رابطه داري خوبه.‏ ولي محض اطمينان چند روز قبل و بعدشم ادامه بده
    اگه جدول صفحه اول تاپيک کي تصميم گرفته مامان بشه رو ميگي،‏ اون روز رابطه شون نيست.‏ روز فعلي دوره شون هست.‏ يعني الان روز چندم هستن.‏ برو تاپيک بارداري هاي موفق ببين چه روزهايي رابطه داشتن.
    موفق باشي دوستم.

کاربر ساده

مرسي دوستم…با توجه به شرايط کاري من و همسرم خيلي وقتا امکان رابطه منظم يه روز در ميون رو نداريم…از دکترم هم که ميپرسم ميگه نه حتما يه روز درميون…و اين شده براي من دغدغه فکري…اگه نداشته باشم نگران ميشم و هي خودمو شماتت ميکنم که اين ماه هم از دست رفت…بدي اش اينه که همسرم خودش پزشکه و حرف حرف خودشه…حتي بهش ميگم برم دکتر قرص بگيرم براي تقويت تخمک گذاري…ميگه نه زمان بده ميشه…چون ازمايشات من سالم بوده و خودش ميگه من واريکوسل و اين چيزا ندارم…پس زمان…ولي من دلم ميخواد زود به نتيجه برسم…حتي رفتم طب سنتي و يه سري دارو داده ولي گفت وقتي اينا رو مصرف ميکني (40 روز) بايد اقدام رو قطع کني چون خود اينها در زمان بارداري منجر به سقط ميشن…اصلا همسرم نزاشت استفاده کنم

بی نام

عزيزم اسپرم حدوداً 3 روز تو بدن زنده هست. در ضمن وقتي دو روز زمان براي توليد اسپرم تازه وجود داشته باشه اسپرم قوي تر ميشه. اصلاً دغدغه نداشته باش همون دو شب يک بار خوبه، ولي سعي کن شبي که درد تخمک گذاري داري حتماً رابطه داشته باشي بقيه اش حله.
    ولي کلاً توصيه ميکنم عجول نباش. صبر و آرامش بهتر از هر داروي سنتي و شيميايي جواب ميده. اينو بدون که هرچيزي طبيعي اش بهتره پس دنبال دوا درمون نباش حالا حالاها.

کاربر ساده

سلام به همه دوستان کسی هست؟

کاربر ساده

سلام بچه ها. کسی نیست😐

نسرینم
    کاربر ساده

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

مامان آينده
    کاربر ساده

عزززززززززززیزززززززززززززززززم بعد از 5/6 ماه اومدم سایت نوزاد چقدر عوض شده ، خییییییییییلی ذوق کردم واسه کسایی که مامان شدن، انشالله نی نی هاتون زیر سایه پدر و مادر بزرگ شن و خدا حفظشون کنه، ونوسی خوبی؟ نی نی ت خوبه؟ میگم یادت نره منو دعا کنیا، خیلی محتاجم به دعاهاتون

Viewing 15 replies - 6,571 through 6,585 (of 6,585 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.