دورهمي - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

دورهمی

• سازنده
    موضوع

Anima
    کاربر ساده

ونوس فقط بخاطر تو

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 6,585 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

سمانه جون
    کاربر ساده

اندازه 4 وعده دارم قرمه سبزي ميزارم ميخام انقدر بهش قرمه سبزي بدم که حالش بهم بخوره(آخه قرمه سبزي خيلي دوست داره)

مهتاب
    کاربر ساده

اي بابا. کلا بد غذا هست؟ يا فکر ميکني از يه چيزي عصباني بوده اينجوري گفته؟

کاربر ساده

اينجور آدما که به غذا ميگن آشغالو بايد ببرن تو اين کنپايه پناهنده ها که مجبورن برايه يه لقمه نون ساعتها صف وايسن يا غذا از آشغالي بردارن يا تو کشوراي آفريقايي که از گشنگي با خاک نون درست مي کنن
    من به جايه تو بودم ديگه نمي پختم واسش بگو برو بخر بخور که آشغالم نباشه

سمانه جون
    کاربر ساده

نه جديدا اينجور شده هرچي ميزارم ميگه اين نميخام برا من يه چي ديگه درست کن بايد حتما برنج خورشت باشه خورشتش اصلا با کوشت سفيد نباشه ما از اول ماه رمضون تا امشب همش داريم برنج ميخوريم منم ديگه واقعا نميکشم تازه مگه چندتا خورشت بلدم

يعني يه ماه اين آش اين کاسم هرچي ميزارم يه چي ميگه ديگه واقعا اشکم در اومده

مهتاب
    کاربر ساده

من هميشه ميگم به آقايوني که ايراد ميگيرن به غذا يا کار خونه بايد گفت يک هفته خودتون انجام بدين. ببينن واقعا خودشون ميتونن انجام بدن و مديريت کنن. از دور حرف زدن راحته

سمانه جون
    کاربر ساده

اتفاقا امشب ميخام بهش بگم ميخام بگم غذا درست کردن وظيفه من نيست لطف ميکنم در حقت خودت بخر درست کن منم برا خودم ميدرستم

مهتاب
    کاربر ساده

سپيدار بشينين با هم برنامه غذايي بنويسين. بهش بگو از همه مواد غذايي بايد تو منو باشه. گوشت قرمز و سفيد و ماهي و سبزيجات و پروتين گياهي. بهش بگو مثلا تو غذاهاي نوني چي دوست داري. با دليل و منطق بهش بگو اين همه گوشت قرمز و برنج خوب نيست.

سمانه جون
    کاربر ساده

بخدا نوشتم يه روز درميون بخاطر اون برنج خورشت گذاشتم ولي نه الويه ميخوره نه لازانيا نه ماکاروني نه کوکو نه عدس پلو اينجور غذاهاي مخلوط نميدونم چي کنم

کاربر ساده

مهتاب مگه رستورانه
    همين کارا رو ميکنيم پرو ميشن

مهتاب
    کاربر ساده

من خيلي عصباني شدم. يعني چي خب!!!بهشون بگو تو قدر نعمت رو نميدوني. خيلي ها در حسرت يه لقمه از اين غذاها هستن.

سلامممممم

سلام بله؟ جان؟

وا سپيده جديدا اينطوري شده همسرت؟

کاربر ساده

مامانش واسش چي ميپخته

مهتاب
    کاربر ساده

مهتاب مگه رستورانه
    همين کارا رو ميکنيم پرو ميشن

نه مهسا چه ربطي به رستوران داره؟شما تو خونتون نميدونين تو هفته چي ميخواين درست کنين؟نميگم که هر روز منو بنويسين. ميگم براي يک بار مشخص کنين هر دو چه غذاهايي دوست دارين. ميگم غذاهاي مختلف رو بين روزهاي مختلف جوري تقسيم کنن که مثلا يک هفته پشت هم خورشت نخورن يک هفته ماکاروني

سمانه جون
    کاربر ساده

يعني از عيد هوس ماهي کردم ميگه پول ميدم برو رستوران بخور من بدم مياد بوش تو خونه درنياري آخرم يه بار خونه مامانم بودم گفتم بزار واقعا نميدونم چي کنم ميترسم دعوا راه بندازم بشه لج لجبازي بدتر شه

مادرش فوت شده خيلي وقته خودش غذا ميذاشته اوايل خوب بود هرچي ميزاشتم ميخورد حالا هي سخت گير و سخت گير تر شده

کاربر ساده

سلام مجدد.

سپيدار تجربه نشون داده که اينجور مسايل با گفتمان حل نمي شه. به خصوص ازنوع گفتمان خشن.
    پيشنهاد من اينه که يه روز تعطيل خيلي دوستانه ازش کمک بخواه. با کمک هم آشپزي کنيد و شما تا حد امکان کار رو بسپر به خودش و هيچ مقدماتي آماده نکن. بذار درک کنه که آشپزي يعني چي. يه کم گرمش بشه، يه کم خسته شه، ظرف کثيف بشه، غذا بي نمک شه و…
    شايد اون موقع کمتر بهونه بگيره.

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 6,585 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.