دستگاه چاپ بنر نوین تاک - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

دستگاه چاپ بنر نوین تاک

 • سازنده
  موضوع
 • #609664

  lemonn
  کاربر ساده

  دستگاه چاپ بنر همانطور که از نامش پیداست جهت چاپ بنر،فلکس ، استیکر،مش و.. استفاده می گردد.دستگاه بنر در عرض، کیفیت و امکانات متفاوتی تولید می گردد.
  عامل تعیین کننده کیفیت چاپ و قیمت یک دستگاه چاپ بنر،   در مرحله اول نوع و تعداد هد به کار رفته در دستگاه و در مرحله دوم آپشن های نصب شده بر روی دستگاه می باشد. هد های چاپ بنر رایج در ایران ، هد های زار -کونیکا -اسپکترا-سیکو -اپسون بوده و خود این هد ها به دسته بندی های دیگر مانند هد کونیکا 512 و هد کونیکا 1024 و.. تقسیم می گردند.

  فروش دستگاه های چاپ بنر و دستگاه برش لیزری ، متناسب با مشخصات و کیفیت مورد نظر مشتریان ،فروش پیش از 5000 دستگاه در 10 سال  گذشته را افتخار خود می دانیم.
  مشاوره و فروش با کیفیت ترین و متناسب ترین دستگاه چاپ بنر با شرایط نیاز مشتریان عزیز موجبات رضایت مندی تمامی مشتریان را فراهم آورده و مفتخریم که با اطمینان کامل شما را به بازدید از تمامی دستگاه های موجود در سراسر ایران عزیز دعوت نمائیم ، کیفیت بالای دستگاه ها و خدمات بی بدیل شرکت نقطه اتکاء و آرامش مشتریان می باشد .
  همکاری نزدیک ما با انجمن چاپ دیجیتال ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گذشته و در آینده از ثبات و اعتماد مشتریان به این شرکت حکایت دارد .
  امید واریم به پشتوانه شما مشتریان گرانقدر و تلاش مجدانه همکاران ما با دستگاه چاپ بنر نوین تاک ، همواره خدمتگزار صنعت چاپ ایران باشیم

   

   

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.