خاطرات و تجربيات بارداري (2) - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

خاطرات و تجربیات بارداری (۲)

• سازنده
    موضوع

admin2
    کاربر ساده

Viewing 15 replies - 1 through 15 (of 9,689 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

شيرين
    کاربر ساده

سلام دوستاي گلم miling:
    انشاالله همگي اين دورانو به خوبي بگذرونين و نينيهاتون صحيح و سالم بغل بگيريم.
    انشاالله که دوستاي منتظرمون هم خيلي زود به اين جدول بپيوندند

امروز دوشنبه 24 خرداد 1395
    >

مامانايي که به سلامتي زايمان کردن
    >

شيرين زود برا پسرت يه اسم مشخص کن ميخوايم صداش بزنيم

شيرين
    کاربر ساده

اوووه با اين شوهر من فک کنم بي اسم بمونه

کاربر ساده

آخي طلا مبارک باشه عزيز

سلام بچه ها،تاپيک جديد مبارک
    من ديروز رفتم متخصص غدد آزمايش تيروييدمو که ديد گفت بايد يه آزمايش anti tpo بدي اگه مثبت بود دارو تجويز ميکنم برات اگه منفي بود نيازي به دارو نيس،منم رفتم آزمايش anti tpo رو دادم و منفي بود و گفت نيازي به دارو نداري
    شماهايي که کم کاري تيروييد داريد شما هم با توجه به اين آزمايش دکترتون براتون دارو تجويز کرد؟

من نه
    ولي دوستم که قبل از بارداري رفته بود آز بده، اينم داده بود و معلوم شد اوضاعش خيلي بده.. حالا انگار بايد تا آخر بارداري قرص بخوره

کاربر ساده

سلام مامانا
    طلا جان دختر دار شدنت مبارک باشه

کاربر ساده

واي من باز از صبح ميگرنم عود کرده
    تمام روز تو تخت بودم
    کلافه شدم :S

مامانش :)
    کاربر ساده

سلاااام
    من اومدم از سونو
    بالاخره دختر دار شدم
    وووووييي اينقد منو شوهرم خوشحاليم حد نداره
    دختر ميخاستيم

مبارک باشه طلا جان ، منم اينقد ذوق کردم از دختر دار شدنم
    از روزي که فهميدم همش آهنگ دختر حميد طالب زاده رو گوش ميدم عشق ميکنم

سلام بچه ها تاپيک نو مبارک باشه

طلا جان دختر دار شدنت مبارک باشه نيشي مادر زن خخخخخ

غزال هستم
    کاربر ساده

سلااام تاپيکه نو مبااارک
    وووواي طلا جون دخمل دار شدنت مباررررک

شهرزاد جون الان بهتري؟

کاربر ساده

غزال يه کم بهترم
    خيلي ميگرن بده
    بدتر اينه که هيچکارشم نميشه کرد

Parvaz ta Khoda
    کاربر ساده

سلام دوستان.من هنوز مامان نشدم ببخشيد اومدم اينجا گفتم شما تجربتون بيشتره اينجا سوالمو بپرسم.من سيکلام چندوقته منظم و حدودأ30روزه شده 9اسفند آخرين پريم بود الان روز45هستم يعني15روزه عقب انداختم که سابقه نداشته تا حالا خداروشکر کيست ياعفونتم ندارم تا حالا10تا بيبي چک از وقتي عقب انداختم گذاشتم که همه منفي دريغ از يه هاله دومين ماه اقدامم هستم ماه قبل حتي يه روزم عقب ننداختم بعضي از علائماي بارداريم دارم ولي با وجود اين بيبي چکا جرأت نکردم برم آز بنظرتون ممکنه حامله باشم؟گفتم شايد مارک بيبي چکا بده چون مديکور بودن همشون يه بارم بون مد……
    ببخشيد طولاني شد معذرت فقط خواهش ميکنم جوابمو بدين احتمالا اگه تا5شنبه نشم برم آز

مامانش :)
    کاربر ساده

سلام دوستان.من هنوز مامان نشدم ببخشيد اومدم اينجا گفتم شما تجربتون بيشتره اينجا سوالمو بپرسم.من سيکلام چندوقته منظم و حدودأ30روزه شده 9اسفند آخرين پريم بود الان روز45هستم يعني15روزه عقب انداختم که سابقه نداشته تا حالا خداروشکر کيست ياعفونتم ندارم تا حالا10تا بيبي چک از وقتي عقب انداختم گذاشتم که همه منفي دريغ از يه هاله دومين ماه اقدامم هستم ماه قبل حتي يه روزم عقب ننداختم بعضي از علائماي بارداريم دارم ولي با وجود اين بيبي چکا جرأت نکردم برم آز بنظرتون ممکنه حامله باشم؟گفتم شايد مارک بيبي چکا بده چون مديکور بودن همشون يه بارم بون مد……
    ببخشيد طولاني شد معذرت فقط خواهش ميکنم جوابمو بدين احتمالا اگه تا5شنبه نشم برم آز

عزيزم توي اقدام نظم سيکل قاعدگي بهم ميخوره کوتاه يا طولاني ميشه ، يا نظمش بهم خورده يا لقاحت دير بوده و بي بي نشون نميده، بنظرم تصميمت درسته اگه تا پنج شنبه نشدي برو آز بده

شيرين
    کاربر ساده

نگار جون نظم پري خيلي به هم ميخوره با اقدام منم ماه قبل بارداري ?? روزه شدم که سابقه نداشتم. ممکنه تخمکت کلا دير بوده و در نتيجه لقاحتم دير بوده. عزيزم به نظرم بذار باز بيبي بذار پنجشنبه . اگه دلت طاقت نمياره همون موقع آز بده.

Parvaz ta Khoda
    کاربر ساده

خيلي گلين ممنون که جوابمو دادين دوستاي خوبم ايشالا خدا نينيهاتونو براتون نگهداره
    شيرين جونم فک نکنم مال دير انجام شدن لقاح باشه چون کلأ3بار يه روز در ميون اونم روزاي17_19_21نزديکي داشتيم که اگه گرفته باشه همون دورو ورا گرفته پس الان بايد نشون ميداد.نميدونم والا ميگم شايد اين مارک بيبي واسه من نشون نميده امروز شوهرم رفته بود يه مارک ظاهرأ آميريکاييشو پيداکرده بود همون پنج شنبه اگه نشدم ميزارمش و هرچي شد بعدش ميرم آز ايشالا

سلام بچه ها
    ايييييش من نميدونم اين مولتي ويتامينا چرا اصلا بهم نميسازه.
    صبحا کلسيم ميخورم سرگيجه و گر گرفتگي پيدا ميکنم.
    الان عصرم پريناتال خوردم حالت تهوع و سردرد دارم.

Viewing 15 replies - 1 through 15 (of 9,689 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.