خاطرات و تجربيات بارداري 11? - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

خاطرات و تجربیات بارداری ۱۱?

• سازنده
    موضوع

LOUSI
    کاربر ساده
    اين هم تاپيک جديد
    لطفا اول جدولو بذاريد
Viewing 15 replies - 751 through 765 (of 9,927 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

من کلا عروسکي دوس ندارم
    به صورتي ساده دادم بدوزن ولي فکر کنم گروه گفتن بهم 190 شد ميگفت پارچش ترکه گرون ميشه
    آزاده جون 4 شنبه برميگردم ايشالا
    تو رفتي خونت خريد کردي مشهد

اين دخملي من نميزاره مامانش بخابه هميشه در حال لگد زدنه الانم معدمو سوراخ کرد اينقدر لگد زد

صورتي طرح دار بود البته از سر خستگي اين انتخاب کردم چون من خيلي دير پسندم
    6 تيکه 190

سلااااااااااام
    وووووي من بالاخره ساعت 6 خوابيدم تا 09:30
    تازه ديشب مهموني بودم ساعت 3 خوابيدم و ساعت 04:30 پاشدم
    اوووف چقدر اين بي خوابي بد
    من خوابم مياد اما نميتونم بخوابم . . .

سلام باران جون روتختي دخترت رو خيلي خوب خريده بودي 110 تومن من که چند جا رفتم تو مولوي قيمت از 160 شروع ميشد

انسي جون دختر من که خيلي وقته مياد تو پهلوام نميزاره بخابم ماشاا خيلي شيطونه
    من صبحا عضلات پام ميگيره از دردش جيغ ميزنم

بچه ها ميگن کلا دختر تو پهلو هست
    من يه موقع ها که ميخوام به يه پهلو بخوابم حس ميکنم زيرم مونده و دارم لهش ميکنم هر چي هم ميگم مامان بيا اينور يا ماساژش ميدم بياد اينور نمياد تا خودش دلش بخواد

دلم ميخواد سر خواهرشوهرم رو بکنم
    کلا تا منو ميبينه ميگه تکون نميخوره؟؟؟؟؟؟
    گاهي اوقات دست ميزاره رو شکمم ، اين دختر ما هم که اصلا انگار ميبينه اون دست ميزاره بيهوش ميشه و ميخوابه
    ديشب براي بار سوم به من ميگه واي چرا تکون نميخوره من اينجوري ميخوابيدم و ميشستم سينا(پسرش رو ميگه) با آرنجش پهلوي من رو سوراخ ميکرد چقدر تنبل منم گفتم آره عمه دخترم خيلي تنبل
    يه بار براي محسن (شوهرم) انقد تکون ميخورد در همون حين به خواهرش علامت داد بيا دستت رو بزار واااي اون دستش رو ميزاشت دخترم آروم ميشد محسن دست ميزاشت تکون ميخورد
    وااالاااا هر چي هم نوع جفت قدامي رو براشون توضيح ميدم ميگن اينم از شماها درومده بعد ميگم بابا بچه با بچه فرق داره گوش نميدن آخرم گفتم بابا تنبل ديگه ، ول کنيد

مري جون
    کاربر ساده

آسايا جون شايد وقتي که فشارت گرفته نسبتا شکمت خالي بوده
    چون منم فشارم هميشه 10 و 11 است اين سري 9 بود ماما گفت چقدر وقته که چيزي نخوردي و خوب منم دو ساعتي ميشد هيچي نخورده بودم
    احتمال داره مال همين بوده باشه
    نگران نباش
    واسه شکمم چون 24 هفته سونو دادي اگه مشکلي بود خداي نکرده ميگفتن
    من که از آنومالي حالا هنوزم تا هفته 28 بايد صبرکنم که سونو شم

راستي پسرم بعد از 2 روز تنبلي امروز يکم تکون خورد بعد صبحانه
    چرا بعضي روزا اينجوري ميشن !؟
    ناخودآگاه نگراني مياد سراغ آدم

آره واقعا انسيه
    حالا اگر اون روز اين اتفاق نميوفتاد ميگفتم تنبل اما اصلا اون روز محسنم مونده بود
    چه ميدونم انسي اينم شانس ماست با اين نوع جفتمون اما من راضيم از صبح انقد برام تکون خورده ميگم خدا رو شکر همون که براي مامان تکون بخوري به دنيا ميارزه
    انشاا…. تن همه ني ني ها صحيح و سلامت باشه مال ما هم جزء اونها

مري جان ميش مياد الان که يه خط در ميون تکون ميخوره بعدم که تو هفته هاي 30 به بعد ديگه بچه وارد دوره خواب و بيدار ميشه ميبيتي چند ساعت بيدار بعد ميخوابه
    بعدم در کل اونها خيلي تکون ميخورن اما خوب ما متوجه نميشيم

سحري همسري
    کاربر ساده

انسي جون خانوم داداشت کي زايمان ميکنن؟ يه چيزي بگم به نظرم اسم حورا از حلما خيلي قشنگتره. اين نظر منه.

ببين بچه ها کنجکاو هستن
    الان خودمون رو در نظر بگير چجوري تا يه صدايي اطرافمون مياد صاف وايميسيم و گوشمون رو تيز ميکنيم
    خوب اونها هم همينطور وقتي دست گذاشته ميشه رو شکم يا صداشون ميکني متوجه ميشن و آروم ميگيرن ببينن چه خبر
    من گاهي اوقات شبها موقع خواب يه ليوان شربت خنک خنک ميخورم که هم شيرين باشه خوشش بياد هم خنکيش دماي شکمم رو بياره پايين و سردش بشه تا مجبور شه تکون بخوره اون موقع به پهلو چپ ميخوابم و محسن از پشت بغلم مبکنه و دستش رو ميزاره رو شکمم و کامل حسش ميکنه

البته جلوي محسن شربت نميخورم چون ميگه از الان مجبورش نکن کاري که نميخواد بکنه انجام بده
    بعد که خوردم و تکون خورد ميگم اي واي داره براي باباش تکون ميخوره داره دلبري ميکنه

آره راست ميگي اينم هست خوب تو طول روز امتحان کن ببين با اين روش تکون ميخوره اگر واکنش نشون داد يه موقع در طول روز که شوهرتم خونست يا وقتايي که خيلي دلش ميخوادش اينجوري کن

آره بايد امتحان کنم حتما…

شوهرم ميگه چرا هي به دخترم گير ميدي که تکون ميخوره يا نه؟ دوست نداره تکون بخوره…خسته ست… داره يک گوشه مراحل عرفان رو طي ميکنه و در تفکر عميق به سر ميبره خخخخخخخخ

من برم يکم به کارام برسم

فعلا

خخخخخخ
    برو عزيزم منم برم يه جمع و جوري کنم

نرگس
    کاربر ساده

نرگس جون و حديث جون آيا تو تمام هفته ها وزن اضافه کردن من الان 3 هفته است وزنم تغيير نکرده
    هفته پيش رفتم دکتر کلي از و سونو گفت خوبي اما نگرانم از هفته پيش تا الان کلي چيز خوردم ک وزن اضافه کنم اما هيچي!

به نظرتون تو اين ماه آخر ميشه رفت سفر با هواپيما يا قطار؟

دورت بگردم دخترم
    کاربر ساده

سلام نرگس جان مني که تو هر ماه 4 کيلو اضافه ميکردم الان 5 هفتس فقط ي کيلو اضافه کردم تازه کلي مکمل و پرگناتال وپرگويت بعد غذا ميخورمولي تو سايت خوندم نوشته بود تو ماهاي آخر ديگه وزن مادر زياد نميشه فقط وزن بچه هستش که گرم گرم افزايش پيدا ميکنه

راستي نرگس جان اسم انتخاب کردي ؟؟؟

Viewing 15 replies - 751 through 765 (of 9,927 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.