خاطرات و تجربيات بارداري 11? - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

خاطرات و تجربیات بارداری ۱۱?

• سازنده
    موضوع

LOUSI
    کاربر ساده
    اين هم تاپيک جديد
    لطفا اول جدولو بذاريد
Viewing 15 replies - 7,261 through 7,275 (of 9,927 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

کاربر ساده

بچه ها 29 هفته يعني چند ماه؟
    من دکترم گفت 31 هفته اما امروز رفتم پيش يه ماما گفت شما 29 هفته هستينننننننننننننننننننن

29 هفته يني شش ماه و 23 روز…

مامانـ انسيه :)
    کاربر ساده

ممنونم سوگلي جان

بچه هامن تازه فهميدم که بعدازتولدبچه يه مهموني رسم هست که ميدن دراصل اون وظيفه پدرشوهره يعني پاي خانواده شوهره امااونقدرگفته نشده وکمرنگ شده که نه من نه خانواده ام تاحالا نميدونستيم خواهرم ايناخودشون براي بچشون مهموني دادن
    امامتاسفانه تمام رسم ورسوم مربوط به خانواده دختر ازعهدبوقي پابرجاست وهمه خبردارن
    اگه کسي بخاطرسبسموني ازطرف خانواده شوهرش تحت فشاره ودخالت ميکنن حتمابهشون اين مهموني رويادآوري کنه که اونهاهم وظيفه اي دارن.وقتي نوه شونه وفاميلي اونهاروشه لااقل اونهاهم حرکتي بکنن

جدي پاي خانواده شوهره/

يعني فاميل عروس رو هم اونا مهموني ميدن/

به قول تو فاميل اونا رو بچه ست …افتخارش واسه اوناست…خب يابد هم بدن

پدر من که فاميل هاي خودمون و دوست هاي پدرخانم داداشم رو دعوت کرد و مهموني داد ولي خب فاميل هاي خانواده زنداداشم اينجا نيستن و شهر ديگه ن…دوست هاشون که بودن و گفتيم

همچين خانواده شوهر خوبي هستيم ما

سلامممممممممممممممممممم

خوبيد/

چه خبرا////

ووووووووووووووووووووووووي حس خوبي ازادي

بالاخره امتحانام تموم شد هورااااااااااااااااااااااااااااااااا

الان هم تخت و کمد دخترم و اوردن

مبارک گل دخترت باشه انسيه جون به سلامتي و دل خوش استفاده بشه miling:

کاربر ساده

انسيه مباركه
    اگه رنگشو دقيق گفته بودي يا نمونه نشونت داده بودن الان ميتوني بگي من اين رنگو سفارش ندادم و بايد عوضش كنن

ممنونم خانمي

خودش گفت اگه اوني نبود که خواستيد پس بفرستيد …ولي خب زشت نشده و خوبه ببره هم باز تا 20روز ديگه معلوم نيست بياره و بسازه…ولي رنگش و اينا ابتکار خودمون بود…نمونه درست شده ش رو نداشت…

واسه من که گذشت ولي به نظرم کار اماده يا نمونه کامل ببيني و همون رو سفارش بدي خيلي بهتره

ممنونم سوگلي جان

بچه هامن تازه فهميدم که بعدازتولدبچه يه مهموني رسم هست که ميدن دراصل اون وظيفه پدرشوهره يعني پاي خانواده شوهره امااونقدرگفته نشده وکمرنگ شده که نه من نه خانواده ام تاحالا نميدونستيم خواهرم ايناخودشون براي بچشون مهموني دادن
    امامتاسفانه تمام رسم ورسوم مربوط به خانواده دختر ازعهدبوقي پابرجاست وهمه خبردارن
    اگه کسي بخاطرسبسموني ازطرف خانواده شوهرش تحت فشاره ودخالت ميکنن حتمابهشون اين مهموني رويادآوري کنه که اونهاهم وظيفه اي دارن.وقتي نوه شونه وفاميلي اونهاروشه لااقل اونهاهم حرکتي بکنن

وا پس چرا مادر شوهر من ازم پرسيد خونوادت برا مراسم بعد از زايمان فکري کردن يا نه !!!!!

کاربر ساده

سلامممممممممممممممممممم

خوبيد/

چه خبرا////

ووووووووووووووووووووووووي حس خوبي ازادي

بالاخره امتحانام تموم شد هورااااااااااااااااااااااااااااااااا

الان هم تخت و کمد دخترم و اوردن

مبارک گل دخترت باشه انسيه جون به سلامتي و دل خوش استفاده بشه miling:

ممنونم سوگلي جان

وا پس چرا مادر شوهر من ازم پرسيد خونوادت برا مراسم بعد از زايمان فکري کردن يا نه !!!!!

منظورش مهموني شام يا ناهار بوده /همون وليمه /

يا منظورش براي ديدن اومدنت بوده …مثلا بعضي ها روز دهم ميگن هرکس ميخواد بياد بياد ديدني ….ديگه پراکنده کسي نمياد

بچه ها ببخشيد ولي چرا اجازه ميدين خانواده شوهر اصلا اظهار نظر کنن من خداروشکر حرفي نميزنن ولي اگه چيزي بگن خوب جوابشونو ميدم يعني چي تو سيسموني و همه چي دخالت کنن

انسيه جون مبارکه
    مال ما که هنوز آماده نيست تازه گفته تا آخر بهمن ميدم آون موقعم من نيستم

توت فرنگي
    کاربر ساده

انسيه جون مبارکه

بعدا عکسشو بذار ما هم ببينيم هنر طراحيتو

منظورش مهموني شام يا ناهار بوده /همون وليمه /

يا منظورش براي ديدن اومدنت بوده …مثلا بعضي ها روز دهم ميگن هرکس ميخواد بياد بياد ديدني ….ديگه پراکنده کسي نمياد

منظورش مهموني تالار بود که خونواده من بگيرن منم همچين چيزي رو نميدونستم هنوز به خونوادم چيزي نگفتم

کاربر ساده

مهموني تالار؟؟؟؟!!!!! واااااا چرا؟؟!!
    بيخيال بابا اين همه ريخت و پاش آخه؟
    نهايتش ديگه روز ده يا بعضي جاها روز چهله که خانوما ميان يه مهموني خونگي..
    ديگه تالار و اين هزينه ها معقول نيست آخه!

مهموني تالار؟؟؟؟!!!!! واااااا چرا؟؟!!
    بيخيال بابا اين همه ريخت و پاش آخه؟
    نهايتش ديگه روز ده يا بعضي جاها روز چهله که خانوما ميان يه مهموني خونگي..
    ديگه تالار و اين هزينه ها معقول نيست آخه!

وقتي حرف از تالار زد بهم برخورد اخه من که نازا نبودم که حالا انقدر ذوق زده باشم که همچين مراسمي بگيرم

يه جوري گفت انگار ده سال بچه دار نشدم

نيکــــي
    کاربر ساده

چه پر رو!!!!!!!!!!!

معلومه که با خانواده شوهره!!!!!!!!!!! بچه فاميل اونها رو مي گيره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حتما بهشون بگو ما رسم داريم خانواده دختر که سيسموني مي دن خانواده پسر تالار مي گيرن!

شيرين
    کاربر ساده

خداروشکر من اصلا هيچ رسمي بلد نيستم ده و چهل ديگه چيهurprised:

توت فرنگي
    کاربر ساده

والا بهترينش اينه که بتونيم خودمون هم سيسموني بخريم همه اگه دوست داشتيم مهموني بگيريم

درگير کردن بزرگترها فقط بحث و سوتفاهم رو بيشتر ميکنه

ولي خب زن و شوهر بايد هم نظر باشن ديگه

نيکــــي
    کاربر ساده

به خدا آدم مي مونه تو کار اين مردم!!!!!!!

من که همون اول رسممنون رو گفتم که از همون اول خيلي توقع ايجاد نشه!!!!!!

الان مادرشوهرم مي گه نميخواد به مامانت فشار بياري… اون ها هم رسم دهه و چهل ندارن….
    منم فقط تا 4 ماهگي براي ني ني لباس مي خرم ….

Viewing 15 replies - 7,261 through 7,275 (of 9,927 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.