خاطرات و تجربيات بارداري 11? - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

خاطرات و تجربیات بارداری ۱۱?

• سازنده
    موضوع

LOUSI
    کاربر ساده
    اين هم تاپيک جديد
    لطفا اول جدولو بذاريد
Viewing 15 replies - 6,391 through 6,405 (of 9,927 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

خدايا شکرت
    کاربر ساده

سيلوا دکتر من گفت بعد 13 هفتگي ميشه رنگ کرد…منم هفته ديگه ميرم رنگ ميکنم ک بعد هم برم عکس بگيرم….
    آسايا ب نظر من زودتر بيا تهران اگه ميتوني

شهرزاد من ک دوقلو بداشتم همه چيزم غير از ويزيت دکتر رو دو برابر حساب ميکردن مثلا سونوي قلبشون دو برابر دادم

کاربر ساده

واقعا جواهر؟؟؟؟
    وا خب چرا؟؟!! دستگاه سونو که يک بار داره کار ميکنه!!! پول زور ميگيرناااا
    راستي جواهر. ميشه بگي يکي از جنين هات کي از دست رفت و به چه دليل؟ البته اگه ناراحت نميشي

خدايا شکرت
    کاربر ساده

انسي خيلي باحاله من و تو هفته هامون يکيه توصيفاتت از وضعيتت هم دقيقا مثل حالات منه…واي شروين اينقد تکون ميخوره بعضي وقتا ميخام گريه کنم …همش داره لگد ميزنه …اگه اون يکي قل مونده بود چي کار ميکرد الان با اون هم رفيق شده بود و تيم فوتبال تشکيل داده بود

واقعا جواهر؟؟؟؟
    وا خب چرا؟؟!! دستگاه سونو که يک بار داره کار ميکنه!!! پول زور ميگيرناااا
    راستي جواهر. ميشه بگي يکي از جنين هات کي از دست رفت و به چه دليل؟ البته اگه ناراحت نميشي

شهرزاد من همينجوري بدون درد لک بيني و… خودم حس مادرانه ام يه روز بهم گفت يکي از ني ني هام ديگه نيست 9 هفته بودم رفتم سونو گفت يکيشون قلبش وايستاده….تازه اون روزي هم ک رفتم سونو و اينو گفت هم با اينکه اون يکي ديگه قلبش نميزد هم باز پول دوقلو رو دادم ….دليلش هم معلوم نيست ميگن سندرم قل ناپديد شده است ک توي يه درصدي از بارداري هاي چندقلويي رخ ميده….

کاربر ساده

هيچکدومتون سونو آنومالي نرفتين پيش دکتر صدري؟؟

من تماس گرفتم ???هزينه اش هست
    روزقبلش زنگ ميزني وقت ميگيري
    از?صبح هستند
    من نرفتم فقط زنگ زدم هزينه اش پرسيدم

عروس مرداد
    کاربر ساده

مرسي مليکا جون هر چي زنگ زدم اشغال بود چقدر گرون. با بيمه تامين اجتماعي اينه؟

کاربر ساده

باران جون چقدر ما همه شرايطمون شبيه همه
    به منم وقت طبيعي داده 21 بهمن
    تا ببينيم خدا چي ميخواد.

بچه ها جون من ميخوام يه ليست از کساني که التماس دعا داشتم درست کنم و موقع زايمانم ازشون اسم ببرم و دعا کنم براشون.هر چند بنده لايقي نيستم و از سقف اطاق زايمان هم رد نميشه دعام.اما بهر حال.کساني که دوست دارن اسمشون رو برام تو پياماي خصوصي بفرستن چون شايد اينجا رو نتونم کامل بخونم و کسي از قلم بيفته.
    و اينکه شديدا هم التماس دعا دارم ازتون.براي اينکه پسرم صحيح و سالم به دنيا بياد دعا کنيد.بچه ها جون چند صفحه يه بار نقل قول کنيد اين پستم رو بذاريد بچه هاي ديگه هم ببينن و اسماشون رو بفرستن.

بکي از دلايل بزرگي شکمم زياد بودن مايع کيسه آبم
    بعدم ما ارثي شکمهامون گنده ميشه مامانم سر من شکمش دوتاي من بوده بعدش من 2500 به دنيا ميام
    مامان منم وقتي فهميد عکسها رو براي شما و تو گروه دوستام گذاشتم گفت والا حيا نداري ديگه عکسهاي لختت رو تو اينترنتم گذاشتي…

عاشقتم خدا جون
    کاربر ساده

من نديدم عکساي باران جونو

کاربر ساده

طنازجون نميدونم بادفترچه هست يانه
    اماحدودقيمتي اکثريت جاهاهمينه !
    اختلافشون شايد?? يا??
    الان من براي نگين توشهداوقت گرفتم???گفت
    براي مستانه ميرکمالي???البته بدون دفترچه اينجادفترچه قبول ميکنه

عروس مرداد
    کاربر ساده

مستانه ميرکمالي من رفتم 179 با دفترچه اما نري پيشش ها من 18 هفتگي رفتم اينقدر وقت کم گذاشت برام جنسيت هم نگفت بردم پيش زيبانژاد گفت اصلا چيزي که من ميخواستم رو تو سونوش نگفته البته ميرکمالي گفت همه چي بچه خوبه اما دکتر من قبول نکرد دوباره برام نوشت زورم مياد اينقدر پول بدم.بيمه تکميلي دارم اما اين هزينه ها رو يکبار ميده الان نميدونم برم دوباره قبول کنه يا نه آزمايش غربال اولم خوب بود خود زيبانژاد هم گفت خوبه اما الکي برام غربال دوم رو نوشت ديگه بيمه تکميلي بم نداد210 تومن از جيب دادم نميدونم جرا دکترا اينطوري ميکنن….

غزاله:)
    کاربر ساده

سلام بچه ها خوبيد؟ني ني خوشگلاتون خوبن؟
    باران جون عكسات خيلي قشنگنجواهر و انسيه بريد خدا رو شكر كنيد مادر و مادرشوهر بهتون گير دادن من تا به شوهرم گفتم عكس بارداري شبيه علامت سوال شد
    بعدم يكم فكر كرد گفت بريم ولي من نميذارم از شكم لختت عكس بندازهاول قبول كردم گفتم باشه همه رو با لباس ميندازم يكيشم رو شاسي ميزنيم واسه اتاقش اين شكلي بودميگه حرفشم نزن عكس بزنيم تو اتاقش يه وقتتت مهمون مياد ميخواد بره اونجا لباس عوض كنه خوب نيست اين عكسا رو ديوار باشه.منم ديگه قاطي كردم گفتم اصلا آتليه نميخوامحالا هي ميگه نههه بريم من حرفي ندارم

من و دختر طلا
    کاربر ساده

طناز واسه سونوهات پيش صدري برو ، اوندفعه كه گفتم زيبانژاد كارشو خيلي قبول داره من سونوي واژينال كه رفته بودم پيش صدري كلي زيبانژاد به به و چه چه كرد كه چقد كامل سونو كرده ، انصافا هم كارش كامل و دقيقه تمام چيزايي كه مربوط به رحم و دهانه رحم و نارسايي و اينارو همه رو واسم بررسي كرد توي سونو ، در صورتيكه توي نسخه فقط طول سرويكس خواسته بود
    واسه غربال دومم ميگفتي نميخوام برم نمينوشت به من گفت پيشنهاد ميكنم بري
    حالا از اين به بعد سونوهاتو صدري برو كه دوباره كاري نشه

عروس مرداد
    کاربر ساده

بهش گفتم خوبه نرم ديگه گفت حالا يه بار ديگه هم برو.چون تو پروندم نوشتم تکميلي فکر ميکنه خيلي پولدارم .حالا ميترسم بعدا بخواد ازم پول اضافه بگيره يعني دستمزد جداگانه از بيمارستان اين دفعه برم باش اتمام حجت ميکنم اگه بخواد بگيره ميرم يه جاي ديگه

کاربر ساده

سلام
    غزاله بنظر من حالا كه قبول كرده برو. واقعا حيفه نري.

غزاله:)
    کاربر ساده

نميدونم چكار كنمad:احساس ميكنم با اين همه محدوديت الكي ميشه هزينه كردن شايدم دلم نيومد رفتم

Viewing 15 replies - 6,391 through 6,405 (of 9,927 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.