خاطرات و تجربيات بارداري 11? - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

خاطرات و تجربیات بارداری ۱۱?

• سازنده
    موضوع

LOUSI
    کاربر ساده
    اين هم تاپيک جديد
    لطفا اول جدولو بذاريد
Viewing 15 replies - 4,336 through 4,350 (of 9,927 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

ببخشيد نبودم
    انشاا… بسلامتي النا جون

ليلا جان دکتر من کسي هست که خودم رو به دنيا آوروه 25 سال پيش
    خانم دکتر زهرا رضايي

کاربر ساده

ببخشيد ميپرسم انقدر ولي چي شد که زود شد زايمانت/

سز شدي/

وزن پسرت چقدر بود/ مشکلي که پيش نيومد/

انسي جون نصفه شب درد شديد گرفت دل و کمرم که يسره بود و قطع نميشد از خواب بيدارم کرد ديگه نتونستم بخوابم حدود يه ساعت ونيم بعد احساس کردم يه چيزي گفت قلپ و يه چيزي اومد بيرون ببخشيد رفتم دسشويي خيسسسسسسسس شده بودم بعدش هم خون ديدم طبيعي زايمان کردم وزن پسرم 3600 بود يکم اکسيژن کم داشت که اکسيژن گرفت ولي خداروشکر خوب ولي بعده دوروز زردي خيلي بدي گرفت بيلوروبين 25 شد سه روز بستري شد

ماشاالله با اينکه زودي اومده نسبتا وزنش عالي بوده
    زرديش که ربطي به زايمان زودت نبوده نه/
    خداروشکر الان صحيح و سالم هست گل پسرت
    ممنونم خانمي
    راستي شما دکترت کي بود/

انسي جون دکترم حسينيان بود ولي مرخصي بود جايگزينش اومد

کاربر ساده

بچه هامن الان دچارشک شدم بابت بيمارستان
    دکترم خاتم. قمر. مصطفي خميني ميره
    اوندفع که تومطبش بودم گفت افرادي که بيمه تکميلي دارند بيشترميرن خاتم!
    منم نظرم خاتم بود
    من فقط تامين اجتماعي دارم
    بجه ها ازمصطفي خميني خيلي تعريف کردند
    که براي ما قيمتش مناسب ترازخاتم درمياد
    حالا ميگم ارزش داره اين همه هزينه کنم برم خاتم!؟!نزديک?ميليون اختلافش ميشه تقريبا

کاربر ساده

اخه نازيلا جون به خاطر شرايط خودم نميتونم پاشم يعني ي مقدار سرپا باشم دل درد و کمر درد مياد سراغم دکترم گفته خيلي ب خودت فشار نيار.
    تو 3 ماه اول 1/800گرم وزنم زياد شده.يعني خيلي زياده؟

نه اضافه وزنت زيادنبوده اگه بخاطرشرايطت استراحت داري که هيچ گفتم اگه بخاطروزن گيري بچه داري استراحت ميکني الان اصلاتاثيرنداره وفقط خودت وزن اضافه ميکني
    توهفته هاي پايين هرچي کمتروزن اضافه کنه آدم بهتره چون اصل کارهفته هاي آخره.اضافه وزن من وقتي ماهي1بارميرفتم نيم کيلو بوديا1کيلو ياوزنم تغييرنکرده بود
    امادوهفته پيش درعرض دوهفته 2کيلونيم اضافه کردم يهو خيلي عجيب بودبرام ناراحت شدم امادکترم گفت نگران نباش همش که وزن خوت نيست بچه ام وزن گرفته
    درمقابل کسايي که ازاول بارداري زيادوزن اضافه کرده بودن رو ميديم رژيم ميده دعواشون ميکنه چرا زياداضافه کردين.اگه مادرزودوزن اضافه کنه هفته هاي آخرکه بايدخوب بخوره تابچه وزن بگيره مجبوره مراعات کنه خواهرشوهرخودم خيلي چاق شده بودامابچش 2400بدنيااومدميگفت همه ميگفتن بااون هيکل اينو زاييدي؟

سلام نازيلا جون
    رفتي دکتر ؟ تاريخ زد برات؟ آخر طبيعي هستي يا سز؟
    من هفته ديگه بايد برم ببينم آخر مي چرخه اين حلما خانوم يانه؟

اخه نازيلا جون به خاطر شرايط خودم نميتونم پاشم يعني ي مقدار سرپا باشم دل درد و کمر درد مياد سراغم دکترم گفته خيلي ب خودت فشار نيار.
    تو 3 ماه اول 1/800گرم وزنم زياد شده.يعني خيلي زياده؟

نه اضافه وزنت زيادنبوده اگه بخاطرشرايطت استراحت داري که هيچ گفتم اگه بخاطروزن گيري بچه داري استراحت ميکني الان اصلاتاثيرنداره وفقط خودت وزن اضافه ميکني
    توهفته هاي پايين هرچي کمتروزن اضافه کنه آدم بهتره چون اصل کارهفته هاي آخره.اضافه وزن من وقتي ماهي1بارميرفتم نيم کيلو بوديا1کيلو ياوزنم تغييرنکرده بود
    امادوهفته پيش درعرض دوهفته 2کيلونيم اضافه کردم يهو خيلي عجيب بودبرام ناراحت شدم امادکترم گفت نگران نباش همش که وزن خوت نيست بچه ام وزن گرفته
    درمقابل کسايي که ازاول بارداري زيادوزن اضافه کرده بودن رو ميديم رژيم ميده دعواشون ميکنه چرا زياداضافه کردين.اگه مادرزودوزن اضافه کنه هفته هاي آخرکه بايدخوب بخوره تابچه وزن بگيره مجبوره مراعات کنه خواهرشوهرخودم خيلي چاق شده بودامابچش 2400بدنيااومدميگفت همه ميگفتن بااون هيکل اينو زاييدي؟

سلام نازيلا جون
    رفتي دکتر ؟ تاريخ زد برات؟ آخر طبيعي هستي يا سز؟
    من هفته ديگه بايد برم ببينم آخر مي چرخه اين حلما خانوم يانه؟

کاربر ساده

عه بچه ها منم نينيم تير ماه بدنيا مياد انشالللللههههههه. چقد مامان تيرماهيييييي. قدم همه نينيا خير باشه انشالله

نيکــــي
    کاربر ساده

مرسي جواهر و الناي عزيز..
    النا همچين راحتم نبود..کلا مريم جز اسماي کانديدمون نبود..خودش اسم خودش رو انتخاب کرد و تو خواب بهم گفت..
    به قول همسرم تو اموري که بهش مربوط نميشه دخالت کرد..خخخخخخخخخخخ..
    دکترم رو خيلي به سختي ميشه ديد..ديروز چند بار گفتم سونو بده نداد..

گل دخترت از اون با سياست هاست

از توي شکمت داره اوضاع رو کنترل مي کنه

خلاصه ايشالله ريس جمهوري چيزي مي شه ما ديديم يه زماني يکي کانديدا شد اسمش مريم مي دونيم که بايد بهش راي بديم

سلام مامانا خوبين؟
    واسه سزارين 38هفته تموم بشه بعد بچه رو ميگيرن؟
    من دوس دارم روز تولد شوهرم زايمان کنم آخه اون روز تاريخ عقدمون هم هست دلم ميخواد 3تا مناسبت بشه
    اون روز ميشم 38هفته و 2روز……

به نظرم به دکتر اصرار نکن… براي بچه يه روز هم يه روزه…. اگه دکترت اوکي داد اين کار رو بکن..

کاربر ساده

بچه هامن الان دچارشک شدم بابت بيمارستان
    دکترم خاتم. قمر. مصطفي خميني ميره
    اوندفع که تومطبش بودم گفت افرادي که بيمه تکميلي دارند بيشترميرن خاتم!
    منم نظرم خاتم بود
    من فقط تامين اجتماعي دارم
    بجه ها ازمصطفي خميني خيلي تعريف کردند
    که براي ما قيمتش مناسب ترازخاتم درمياد
    حالا ميگم ارزش داره اين همه هزينه کنم برم خاتم!؟!نزديک?ميليون اختلافش ميشه تقريبا

مليکا به نظرم ارزش نداره اگر تکميلي داشتي ميرفتي يه چيزي
    من خودمم هنوز بيمارستانمو انتخاب نکردم ولي چيزي که من تو اين مدت فهميدم اينه که بيمارستاناي خصوصي که هزينه هاشون بالاتره بيشتر هزينه هتلينگ ميگيرن و يسري خدمات اضافه تر

سميييرااا
    کاربر ساده

بچه ها شماها چطوري خبر بارداريتونو به خونواده ها تون دادين؟

سلام نسترن جون خوبي؟حلماجون خوبه؟تپش قلبت کمترشده؟
    شنبه رفتم دکتر بادست ازروي شکم معاينه کردگفت که چرخيده وسرش روبه پايينه قشنگ نشونم دادگفت ببين سرش بين دوتادستمه خودمم سکسکه اشو اون پايين حس ميکنم
    بايدشنبه برم سونوگرافي جوابشوببرم پيش دکتر براي طبيعي که فعلا گفت 10-15بهمن حالا برم سونوببينم واقعا چرخيده آوا.فکرکنم معاينه لگن داشته باشم ايندفعه
    توسونونداري ديگه اين هفته هاي آخر؟به توچندم تاريخ دادن؟

نيکــــي
    کاربر ساده

بچه ها شماها چطوري خبر بارداريتونو به خونواده ها تون دادين؟

من همسرم تلفني به مامانش
    منم تلفني به مامانم

غزاله:)
    کاربر ساده

سلام ماماناي گل خوبيد؟
    سميرا من خودم يه بار كه خونه مامانم بودم بهش گفتم فكر كنم باردارم اون موقع هنوز آزمايش نداده بودم كه فرداش جوابو كه گرفتم اومدم بهش گفتم
    به مادرشوهرم خود شوهرم گفت رفته بوديم خونشون يه دفعه كه تنها بود رفت تو آشپزخونه در حين حال احوال و چه خبرا بهش گفت من دارم بابا ميشم
    بچه ها من پريشب تا حالا كه خونه مادرشوهرم بوديم يه دغدغه جديد پيدا كردم.همه خواهرزاده هاي شوهرم از دو ساله گرفته تا هفت ساله يكي يه تبلت يا گوشي دستشونه و يه سره سرشون توشهمن اصلا نميخوام زير شيش سال گوشي و تبلت در اختيار بچه ام بذارم ولي به چشم ديدم اين چند تا سر تبلت چجوري ميوفتن به جون همديگه و رو اخلاق رفتاراشون چقدر تاثير گذاشته!به نظرتون ميشه مقاومت كرد مقابل اين جريان مسخره؟

I believe in God’s existence
    کاربر ساده

دوستان من دوره هام 30 روزه هست
    امروز روز 31 هست و بتام امروز 728.33 بود
    ولي صب تا الان لکه ديدم نه لکه خون
    لکه نارجي تيره کمتر از يه سکه.دلمم شديد تير ميکشه
    ترسيدم
    ميشه لانه گزيني باشه

غزاله:)
    کاربر ساده

تارا جون حتما يه دكتر برو اگه ادامه داره لكه بينيت

من و دختر طلا
    کاربر ساده

مليكا اگه طبيعي ميخواي شك نكن خاتم خيليييي بهتر از بقيه بيمارستاناس اولا چون سيستم بيمارستان نظرش روي طبيعيه ثانيا دكتراي شيفتش هم عالين
    من كه اگه خود دكترم نگه جاي ديگه برو حتماااا خاتم ميرم حتي اگه چندين ميليون بيشتر بخوام هزينه بدم

سميييرااا
    کاربر ساده

تارا من دقيق نميدونم اما فکر ميکنم اول لانه گزيني صورت ميگيره بعد بتا مثبت ميشه
    با دکترت مشورت کن

Viewing 15 replies - 4,336 through 4,350 (of 9,927 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.