خاطرات و تجربيات بارداري 11? - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

خاطرات و تجربیات بارداری ۱۱?

• سازنده
    موضوع

LOUSI
    کاربر ساده
    اين هم تاپيک جديد
    لطفا اول جدولو بذاريد
Viewing 15 replies - 4,261 through 4,275 (of 9,927 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

مري جون پکرچرا؟هنوزوقت زيادداري حالاکه تغذيه ات خوبه پس استراحتتو بيشترکن تابچه وزن بگيره

جواهرجون براي من مهمه که وزنش بالاي3کيلوباشه چون بچه هاي کم وزن مستعدمريضي وزردي هستن تازه مادراشونم ميگن بغل کردن وشيردادن بهشون سخته
    ولي بچه هايي که وزنشون خوبه اين مشکلاتو کمتردارن تروخشک کردنشونم راحت تره بچه فکش ضعيف نيست خوب شيرميخوره اگه زردي ام داشته باشه هربارکه شکمش کارکنه زرديش کمترميشه

کاربر ساده

سلام دوستان
    من ديشب رفتم سونو آنومالي وزن و دور سر و دور شكم بچه رو تعيين كرد ممكنه از كساني كه اين سونوگرافي رو انجام دادن خواهش كنم نتيجه رو برام بذارن كه من بتونم مقايسه كنم؟ درضمن من دقيقا 20 هفته هستم خيلي ممنون ميشم اگه جوابمو بديد يا اينكه آدرس سايتي رو بهم بديد كه خودم بتونم مقايسه كنم

عزيزم بهتره بري پيش دکترت..خودت نتيجه رو تفسير نکني بهتره

ممنون كه جوابمو دادي عزيزم آخه 2 هفته ديگه وقت دكتر دارم اونموقع خيلي ديره

من و دختر طلا
    کاربر ساده

سلام
    مگه الانم وزن بچه مهمه چقدر باشه جواهر؟؟؟؟

خدايا شکرت
    کاربر ساده

اينم نکته ايه نازيلا جون

سلام به همه .مري جونم سلام خوبي؟مري يادته اون روزها؟منو تو غزال الهي زودم غزال بياد پيشمون.
    ميگم من اين چيزايي که دوستمون ميگن زياد ميخورم اصلا هم تحرک ندارم چون حال نداره بدنم ب نوعي با تختم قرارداد بستم يعني رشدش خوبه بچم؟

توهفته هاي پايين فعاليت نداشتن باعث چاق شدن خودمادرميشه خيلي زوده برات ازالان فقط استراحت کني خودت وزنت زيادميشه
    ازهفته 28به بعدوزن گيري بچه اس وبايدتغذيه واستراحت خوبي داشت قبلشم مهمه امابه وزن گيري بچه کمکي نميکنه مادروزنش اضافه ميشه
    توهفته هاي پايين اندام داخلي بچه داره شکل ميگيره واصلاوزن گيريش مهم نيست اما توهفته هاي بالااگه بخوني نوشتن بچه داره چربي ذخيره ميکنه ديگه پوستش چروک نيست

خدايا شکرت
    کاربر ساده

هفته شما که نه سيلوا جون ولي ديگه از هفته 28 ب بعد مهمه

ليلا
    کاربر ساده

اخه نازيلا جون به خاطر شرايط خودم نميتونم پاشم يعني ي مقدار سرپا باشم دل درد و کمر درد مياد سراغم دکترم گفته خيلي ب خودت فشار نيار.
    تو 3 ماه اول 1/800گرم وزنم زياد شده.يعني خيلي زياده؟

من و دختر طلا
    کاربر ساده

خب پس نگران وزن نباشيم از الان، من كه هركار ميكنم وزن خودم بالا نمياد هردفعه دكترم ميگه استراحتتو زياد كن من همش خوابيدم ديگه نميدونم چي كار كنم

سميييرااا
    کاربر ساده

بچه ها من الان خيلي کم غذا شدم اشتها ندارم, کمتر از قبل بارداري حتي ميخورم
    خيلي بده؟ روي بچه تاثير بد داره؟

من و دختر طلا
    کاربر ساده

نه ليلا خيلي خوب اضافه كردي نگران نباش

سميرا هييييچ تاثيري نداره منم غذام نصف شده بود ولي دخترم ماشالا خوب بوده تا الان

خدايا شکرت
    کاربر ساده

ليلا من تا 4 ماهگي 8 کيلو زياد شدم
    تا الان 14 کيلو اضافه کردم

شايدم 15

من رفتم باي

mahlaghaaa
    کاربر ساده

ممنونم كه هيشكي ج من و نداده

ليلا
    کاربر ساده

نه سميرا جان تاثيري نداره منم بي اشتها شدم با وجود وياراي خيلي بد نميدونم اين وزنو چطوري زياد کردم.

شيواجون شماچقد وزنت زياد شده/

1111111

mahlaghaaa
    کاربر ساده

ممنون از مهمون نوازي و اينكه حتي 1 نفر هم ج من و نداد

اخه نازيلا جون به خاطر شرايط خودم نميتونم پاشم يعني ي مقدار سرپا باشم دل درد و کمر درد مياد سراغم دکترم گفته خيلي ب خودت فشار نيار.
    تو 3 ماه اول 1/800گرم وزنم زياد شده.يعني خيلي زياده؟

نه اضافه وزنت زيادنبوده اگه بخاطرشرايطت استراحت داري که هيچ گفتم اگه بخاطروزن گيري بچه داري استراحت ميکني الان اصلاتاثيرنداره وفقط خودت وزن اضافه ميکني
    توهفته هاي پايين هرچي کمتروزن اضافه کنه آدم بهتره چون اصل کارهفته هاي آخره.اضافه وزن من وقتي ماهي1بارميرفتم نيم کيلو بوديا1کيلو ياوزنم تغييرنکرده بود
    امادوهفته پيش درعرض دوهفته 2کيلونيم اضافه کردم يهو خيلي عجيب بودبرام ناراحت شدم امادکترم گفت نگران نباش همش که وزن خوت نيست بچه ام وزن گرفته
    درمقابل کسايي که ازاول بارداري زيادوزن اضافه کرده بودن رو ميديم رژيم ميده دعواشون ميکنه چرا زياداضافه کردين.اگه مادرزودوزن اضافه کنه هفته هاي آخرکه بايدخوب بخوره تابچه وزن بگيره مجبوره مراعات کنه خواهرشوهرخودم خيلي چاق شده بودامابچش 2400بدنيااومدميگفت همه ميگفتن بااون هيکل اينو زاييدي؟

Viewing 15 replies - 4,261 through 4,275 (of 9,927 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.