خاطرات و تجربيات بارداري 11? - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

خاطرات و تجربیات بارداری ۱۱?

• سازنده
    موضوع

LOUSI
    کاربر ساده
    اين هم تاپيک جديد
    لطفا اول جدولو بذاريد
Viewing 15 replies - 2,341 through 2,355 (of 9,927 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

شيرين
    کاربر ساده

سلام
    مامانايي که هفته تون پايينه سعي کنيد کارهاتون مثل خريدسيسموني ونظافت خونه رو نهايتش تاهفته 30يعني آخر ماه 7تموم کنيد اين هفته هاي آخر بدجور سنگين ميشه آدم
    من خيلي وقته کارامو کردم کارخاصي نميکنم درطول روز اماهمش خسته ام نفس کم ميارم دلم ميخوادهمش روي مبل وتخت ولو باشم حموم رفتن که پروژه اي شده براي خودش ميرم ميام انگارکوه کندم
    امروز8.5بيدارشدم اماتا9.5تو تخت بودم ازپادرد کلا همه کارامو باکندي وتاخير انجام ميدم 15-20کيلو وزنم اضافه نکردم بگم سنگين شدم خيلي اماخسته ام همش

يعني اين بيحالي دست از سرمون برنميداره؟؟ پس کي باحال ميشيم ؟؟

شيرين جون من ازاول تاهمين 2-3هفته پيش اصلا بي حال نبودم حتي اوايلش خيلي خواب آلو ميشن من مثل قبل بودم فرقي نکرده بودم
    امااين اواخر بي حال وتنبل شدم فقط خداروشکر ميکنم کاراموزودکردم وهيچ کاري ندارم شايدشمااولش بي حال باشي آخراش خوب وسرحال باشي

مامانش :)
    کاربر ساده

بچه ها آگه کيسه آب پاره بشه دير بريم بيمارستان چه اتفاقي ميوفته
    من بيمارستاني که انتخاب کردم 2 ساعت فاصله داره آگه يک وقت کيسه آبم پاره شه تو اون 2 ساعت چه اتفاقي ميوفته

عزيزم دکتر من ميگه بعد نشتي و پارگي کيسه آب 12 تا 24 ساعت يا حتي 48 ساعت زمان براي زايمان هست!
    تو بعضي کشورها تا 72 ساعت بعد از پارگي اجازه ميدن بمونه تا زايمان روند طبيعي خودشو داشته باشه

سحري همسري
    کاربر ساده

سميرا جون من ازمايش تيتر بتا دادم 40 تومن.بتام هم 4 روز مونده به پريود 70 يک روز مونده به پريود 542

ليلا جون ني نيت دختره؟ من شنيدم بتا زياد يعني پسر. تو ان تي جنسيت رو بهت گفتن؟

شيرين جون من ازاول تاهمين 2-3هفته پيش اصلا بي حال نبودم حتي اوايلش خيلي خواب آلو ميشن من مثل قبل بودم فرقي نکرده بودم
    امااين اواخر بي حال وتنبل شدم فقط خداروشکر ميکنم کاراموزودکردم وهيچ کاري ندارم شايدشمااولش بي حال باشي آخراش خوب وسرحال باشي

واي نازيلا جون تا بغل کردن اوا فقط 5 هفته مونده. انشالله صحيح و سلامت بياد تو بغلت. طبيعي مي خواي يا سز؟

سلام بچه ها
    من ساعت 12 رسيدم خونه. براي اولين بار امشب صداي قلب پسر کوچولومو شنيدم

برام سونوي آنومالي نوشت. گفت تا 4 هفته ديگه که نوبت دارم ميتونم انجام بدم

مينا من ديروز كلي در مورد دكتر صدري حرف زدم توي تهرانپارسه كارش خيلي دقيقه خودم اونجا ميرم

ادرس و شماره تماسشو بده عزيزم ، اره هفته ديگه ان تي دارم ، ولي اخه احساس ميكنم بارداريم فروكش كرده يا عادت كردم به اندازه شكمم ، نميدونم !

دورت بگردم دخترم
    کاربر ساده

تبريک ميگم سونيا جان
    ولي چرا انقد دير ….؟

چرا اين ده روز تموم نميشه دلم ميخواد گريه کنم

مرسي سحرجون ان شاالله شماهم بسلامتي فارغ بشي
    طبيعي ميخوام امااين دخمل ما سرشو برده طرف چپ دکترگفت کاري ام نميتوني کني که بيادتووضعيت سفاليک گفت پياده روي هم خيلي تاثيرنداره برام سونو نوشته اواخرهفته ديگه برم ببينم چرخيده سرش يانه خداکنه بچرخه من طبيعي ميخوام سزارين بشم ميدونم پدر اطرافيانمو درميارم

صبا جان بهتره صبر کني هفته ديگه بري يه هفته که چيزي نيست عزيزم
    هفته 18 که انومالي بدي تا هفته 28 يا 30 ديگه سونو نداري اونوقت چيکار ميکني دختر خوب

عروس مرداد
    کاربر ساده

بچه ها جون غير از سونو از کجا ميشه فهمميد جنسيت ني نيمون چيه؟کسي بود از اين راههاي جوش شيرين و نمک فهميده باشه جنسيت ني نيم رو قطعي نگفت 4ماهمه تا 22 هفتگي ديگه نميخوام برم چون سونو ضرر داره

مرسي حديث جون.
    والا نميدونم. دکترم از هفته 20 به بعد صداي قلبو ميزاره بشنويم

خوش بحالت حديث جون.
    10 روز ديگه ني نيتو بغل ميکني.

من و دختر طلا
    کاربر ساده

سحري همسري
    کاربر ساده

مرسي سحرجون ان شاالله شماهم بسلامتي فارغ بشي
    طبيعي ميخوام امااين دخمل ما سرشو برده طرف چپ دکترگفت کاري ام نميتوني کني که بيادتووضعيت سفاليک گفت پياده روي هم خيلي تاثيرنداره برام سونو نوشته اواخرهفته ديگه برم ببينم چرخيده سرش يانه خداکنه بچرخه من طبيعي ميخوام سزارين بشم ميدونم پدر اطرافيانمو درميارم

عزيزم انشالله ميچرخه. خيلي از بچه ها همين هفته هاي اخر تازه ميچرخن.

من و دختر طلا
    کاربر ساده

طناز دكتر به من از رو ضربان قلبشم گفت دختره

سحري همسري
    کاربر ساده

صبا جان بهتره صبر کني هفته ديگه بري يه هفته که چيزي نيست عزيزم
    هفته 18 که انومالي بدي تا هفته 28 يا 30 ديگه سونو نداري اونوقت چيکار ميکني دختر خوب

هفته 30 چه سونويي بايد بديم؟

Viewing 15 replies - 2,341 through 2,355 (of 9,927 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.