خاطرات و تجربيات بارداري 11? - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

خاطرات و تجربیات بارداری ۱۱?

• سازنده
    موضوع

LOUSI
    کاربر ساده
    اين هم تاپيک جديد
    لطفا اول جدولو بذاريد
Viewing 15 replies - 1 through 15 (of 9,926 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

سلام مامانا
    من الان هفته نهم رو نموم کردم
    ولي از هفته 4 لکه بيني شديد داشتم رفتم سونو بعدم يه بار هفته 7 واسه فعاليت قلب رفتم سونو ولي کماکان لکه دارم سري قبل که رفتم دکتر گفت اگه تا اول دي تموم نشد اين لکه ها دوباره تو هفته 9 بايد بري سونو
    حالا سوال من اينه که من تا الان دوبار سونو دادم اگه هفته 9 هم يه سونو بدم دوباره هفته 11 هم بايد سونو ان تي بدم ميشه چهار بار اين همه سونو مشکلي براي وضعيت جنين ايجاد نميکنه?
    من يادم رفت از دکترم بپرسم!
    الان نگرانم
    نميدونم برم يا نه!

نه عزيزم مشكلي بوجود نمياد تا سونو ندي دكتر نميتونه از وضعيت جنين باخبر بشه مگر اينكه خونريزي نداشته باشي و نيازي به سونو نباشه
    منم خونريزي دارم و تقريبا هر دوهفته دارم ميرم سونو وچكاب ، تا خونريزيم قطع بشه ديگه بعدش گفت نيازي نيست بياي

دوستامون ازهمه بيشترخوشحال شدند
    ديشب شام دعوت بوديم خونشون
    گريه شون گرفته بود
    بعدش عموهمسرم
    بعدخانواده همسرم
    مادرشوهرم وقتي بهش گفتيم باورنکردبعدش ازهمسرم سوال ميپرسيد
    بعدهمسرم گفت ازعروست بپرس
    مگه من باردارم
    فکرميکردناخواسته باشه
    گفتم نه کاملا خواسته بوده
    گفت مامانت الان سراغ سيسموني رفته
    گفتم الان زوده بخوام به اين چيزهافکرکنم

من اصلا نتونستم عكس العمل هيچ كدومشونو ببينم چون شوهرم زود زود به همه گفت مثلا قرار بود هيچكي نفهمه
    واسه همين فقط پيام هاي تبريكشون بهم رسيد همين .. ولي دوست خودمون تا خبرشو شنيد تلفني بهم زنگ زد و از صداش معلوم بود خيلي ذوق زده شده ..

عشق همسري
    کاربر ساده

مرسي صبا جون
    مال شما لکه هات چه جوريه?
    مال من در حد ترشح زرد رنگه ولي دکتر گفت خون ابه هست و مال خونريزي پشت جنينه به احتمال زياد اگه تا دو سه روز ديگه قط نشه دوباره ميرم سونو

مرسي صبا جون
    مال شما لکه هات چه جوريه?
    مال من در حد ترشح زرد رنگه ولي دکتر گفت خون ابه هست و مال خونريزي پشت جنينه به احتمال زياد اگه تا دو سه روز ديگه قط نشه دوباره ميرم سونو

مال من همه رنگ بود قرمز روشن ! بعد قهوه اي .. وحالا همون زرد كه ميگي خون ابه هست و فقط بهم شياف داده همين

عشق همسري
    کاربر ساده

دقيقا مال منم همينجور بود کلا ديگه خودمو زدم به بيخيالي
    ولي الان يک ماهه خونه هستم
    استعلاجي گرفتم سر کار نرفتم هي امروز و فردا ميکنم که شايد تموم شه
    شما شاغلي صبا جون?

اره عزيزم ، من مرخصي اصلا بهم نميدن ، خيلي خواستم 5شنبه ها رو كه نصفه روزم تعطيل كنم ، موافقت نكردن
    منم بيخيال شدم و استرسم نسبت به اون اول كه نميدونستم چيه خيلي كمتر شد و فهميدم خيلي ها بدتر از اين رو داشتن و خدا بهشون ني ني سالم داده پس مشكلي نيست كه خودمونو اذيتكنيم با به موقع دكتر رفتن رفع ميشه

من ميرم خونه معصومه جان ، ان شاء الله فردا بيام سركار ميام تو نوزاد ، فعلا باي

عشق همسري
    کاربر ساده

مرسي صبا جون
    ان شالله که همه ني ني ها سالم باشن هميشه و اين ماه هاي بارداري براي همه به سلامتي بگزره

سلام مامانا خوبين؟
    من الان 17 هفته و 2 روزمه يه حسي مثل حباب ترکيدن دارم زير دلم.اين تکوناي بچه است يا من توهم ميزنم؟

سلام ترنم جون،ما باهميم كه ميگن حسش دقيقا مثل حباب تركيدن زير دله.خوش به حالت من كه همش ميگم نه بابا توهمه

کاربر ساده

سلام بچه ها منم تو جدول بزارييييد دستتون درد نکنه الان 8هفته ام تمام شده

غزاله:)
    کاربر ساده

سلام دوستاي گلم.تاپيک جديد مبارک.ايشالا همه ماماناي اين تاپيک دوران بارداري خوبي داشته باشن و به سلامتي کوچولوهاي گلشون رو بغل کنن.
    براي همه دوستاي منتظرمون هم دعا کنيم که به زودي به جمع مامانا ملحق بشن.آمين
    مامانايي که ميخوان اسمشون بره تو جدول لطفا نام،تاريخ زايمان،جنسيت،اسم ني ني،نوع زايمان رو برام پيام خصوصي کنن.
    امروز يکشنبه 18 بهمن 94
    ايشالا جدول هفته اي يکبار به روز ميشه ممنون که شکيبا هستيد

مامانايي که به سلامتي زايمان کردن

نه غزاله جان دارم استفاده ميکنم ، فقط طي سه روز اول که استفاده کردم کامل خوب شدم از فرداشم گذاشتم ولي دوباره افتادم به لکه بيني قهو هاي
    خيلي نگرانم که اتفاق بدي نيوفته

کاربر ساده

سلام دوستان من هفته 16 هستم هنوز جنسيت ني نينيمو نميدونم به نظرتون هفته 17 برم بهتره يا بزارم هفته هجده برم؟

بذار هفته 18 برو که با سونو آنوماليت يکي بپشه

کاربر ساده

بچه ها من پست پنجم تاپيكم اگه بچه هاي ديگه كسي حاضر نيست بذاره جدولو چهار تا پست اولو پاك كنيد لطفا من بذارم

کاربر ساده

نه ايشالا كه چيزي نيست
    منم اوايل كه شياف ميذاشتم انگار بدنم مقاومت نشون بده گاهي دوباره لكا برميگشتن ولي بازم اگه ميدوني شديده با دكتر حتما صحبت كن.تا جايي هم كه ميتوني رو پا نايست

الان که اومدم سرکار غزاله چون يک هفته خونه بودم
    الان نشستم و پام هم دراز کردم روي کيس
    تو هم لکه بيني داشتي چقدر طول کشيد تا خوب شدي ؟ هفته چند بودي ؟

کاربر ساده

استراحت از هرچي واجب تره براي اين شرايط تا جايي كه ميتوني مراعات كن خودت
    من تقريبا تا قبل هفته 10 بود فكر كنم كه خوب شد،ولي بازم تا يه مدت دكتر قطع نكرد شيافامو آروم آروم گذاشتمشون كنار

Viewing 15 replies - 1 through 15 (of 9,926 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.