تفسيرآزمايش اسپرم مردان - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

تفسیرآزمایش اسپرم مردان

• سازنده
    موضوع

دخترصبور
    کاربر ساده

اسپم نزارررررررررريد ممنون

Viewing 15 replies - 61 through 75 (of 284 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

وااااي عزيزم ماشالا
    تهران هستين؟

منم اگه تو اين چندماه باردار نشدم حتما همسر ميره ک عمل کنه
    اگه تهران هستي ماهم همين دکتر رو ميريم
    مرسي عزيزم

??30Ma??
    کاربر ساده

بله عزيزم تو آزمايش هم تاثير داشت به چه دکتر نشان داديد حتما بايد متخصص ببينه

ما به متخصص داخلي و متخصص زنان نشون داديم که هر دو گفتن مشکلي نيست ولي بهتره بهمتخصص اورولوژ نشون بديد که بعدا به مشکل نخوريد.

کاربر ساده

سلام متخصص اورولوژي خوب که همسر من هم پيشش عمل کرد دکتر داريوش مرزباني خيابان وليعصر ، پايين تر از ميدان ونک ، نبش خيابان عباسپور ، ساختمان پزشکان دي تلفن: 88785811

سلام من همسرم اول از عملش ميترسيد وموافق نبود مادرشوهرم خيلي طب گياهي تجويز کرد ودکتر هم رفت خيلي نسخه براش نوشتن ولي نتيجه نداد دوسال طول کشيد اين مداواها ولي من تصميم گرفتم که عمل کنه وراضيش کردم خيلي هم عمل راحتي بود در بيمارستان دي عمل شد جالب اينکه اونروز 11 تا عمل واريکوسل دکترداشت ساعت 12 بردنش تو اتاق عمل ساعت 6 هم مرخص شد اينا رابراي اين گفتم که به خودتون ترس ودلهره راه نديد انشالله همگي باردار مي شويد وني ني هاي خوشگلتون را بغل ميکنيد

??30Ma??
    کاربر ساده

مرسي بهار جون . دستت درد نکنه. همسر شما تو آزمايشش هم واريکوسلش تاثير گذاشته بود؟
    همسر من فقط تو سونو واريکوسل و نشون داده و تو آزش همه چيز طبيعيه ، 2 تا دکتر گفتن چيز خاصي نيست، ولي همسرم خودش اصرار داره به متخصص ارولوژ نشون بده.

کاربر ساده

بله عزيزم تو آزمايش هم تاثير داشت به چه دکتر نشان داديد حتما بايد متخصص ببينه

مامان حسين جوني?
    کاربر ساده

“گلبول هاي سفيد بطور طبيعي در مايع مني وجود دارد ولي وقتي مقادير ان بيش از ? ميليون در ميلي ليتر باشد ممکن است نقش مهمي در ناباروري داشته باشد و به بررسي هاي بيشتر نياز دارد.”

اين جمله رو از تو يه سايتي پيدا کردم….فکر کنم بيشتر بايد در موردش تحقيق کنم چون انگار براي شوهرم زياد بود گلبولهاي سفيدش

کاربر ساده

مهريماه باز شروع نکنيا…..
    بابا بنده خدا هيچ مشکلي نداره اگه تو اين قدر حساس نشي همين ماه نيني مياد تو دلت

مهريماه ممکنه يه عفونته ساده باشه
    انقد کنکاش نکن به قول رويا
    نتيجشو نشون دکتر بده خيالتم راحت باشه

کاربر ساده

سلام دوستان بله عزيزي تهران هستم

منم مامان ميشم
    کاربر ساده

بچه ها viscidity م ن ي زيادتر از نرمال باشه،خوب نيس؟؟
    شوهرمن viscidity اش بيشتر از نرمال،وزمان مايع شدن م ن ي 60دقيقه س
    بده اين؟

منم مامان ميشم
    کاربر ساده

بچه ها آز اسپرم شوهرمنم نگاكنيد نگرانم،تو اين دو مورد،بعد 3-4 روز پرهيز رف آز داد
    http://up-is.ir/up93/p4/141857854582371.jpg

کاربر ساده

ميخواستم بگم دکتر هم به من قرص کلوميفن داد که اشتباه بود چون من مشکلي نداشتم فقط باعث شد يه فيبروم دررحم ايجادبشه که الحمدالله نه دربارداري مشکلي داشتم ونه بعد از آن به اميدروزي که همتون يه ني ني خوشگل تو بغلتون باشه

ناهيد من نميدونم به دكترنشون بده
    مايع ويسكوز يعني غليظ در اينصورت روان حركت نميكنه البته منظورم مايع هستش

بهار پائيز جان شما چند وقت بعد عمل همسرتون باردار شديد؟
    من سه ماه بعد عمل باردار شدم ولي جنين به دليل توقف رشد سقط شد قلب هم تشكيل شده بود كه به احتمال زياد مشكل از انعقاد خون خودم بود

منم مامان ميشم
    کاربر ساده

آز اسپرم شوهرمه،پارسال بعد سقطم داد اين آز رو
    الان پيداش كردم
    http://up-is.ir/up93/p4/141854665327761.jpg
    http://up-is.ir/up93/p4/141854665373542.jpg

Viewing 15 replies - 61 through 75 (of 284 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.