تفسيرآزمايش اسپرم مردان - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

تفسیرآزمایش اسپرم مردان

• سازنده
    موضوع

دخترصبور
    کاربر ساده

اسپم نزارررررررررريد ممنون

Viewing 15 replies - 241 through 255 (of 279 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

از اوايل امسال بود.هشت نه ماه ميشه

از همون اول امسال نرفت آز بده.نه؟

جواب آز شوهر منو ديدي؟
    چطوره؟

کاربر ساده

نه.سه ماه پيش رفت داد.اره ديدم.مگه نميگي مرکز ناباروري داده.خوب معمولا فاکتوراش پايين تر از جاهاي ديگه هستن.نهمه چيز که نرماله پس چرا ميگي ضعيفه؟

نه.سه ماه پيش رفت داد.اره ديدم.مگه نميگي مرکز ناباروري داده.خوب معمولا فاکتوراش پايين تر از جاهاي ديگه هستن.نهمه چيز که نرماله پس چرا ميگي ضعيفه؟

گريد آ پايينه
    موفولوژي هم به حداقل نزديکه
    حداقل بايد 4 به بالا باشه مال شوهر من 4.4
    اورولوژ گفت يکم ضعيفه
    اين دو تا دارو رو داد گفت يه ماه ديگه دوباره بيا ويزيتت کنم

کاربر ساده

ببين اسپرم سه ماه طول ميکشه تا ساخته بشه.يعني مثلا امروز که از ميده همسرت نمونه هاي اسپرمش سه ماه قبل ساخته شدن.بخاطر همينه که ميگن بعد از سه ماه دوباره بايد ازمايش داد.
    فکر نميکنم توي يک ماه دارو اثرش رو نشون بده.اورولوژيست به شوهرم گفت دارو هاتو که خوردي دوباره سه ماه ديگه بيا ازمايش بده.

ببين اسپرم سه ماه طول ميکشه تا ساخته بشه.يعني مثلا امروز که از ميده همسرت نمونه هاي اسپرمش سه ماه قبل ساخته شدن.بخاطر همينه که ميگن بعد از سه ماه دوباره بايد ازمايش داد.
    فکر نميکنم توي يک ماه دارو اثرش رو نشون بده.اورولوژيست به شوهرم گفت دارو هاتو که خوردي دوباره سه ماه ديگه بيا ازمايش بده.

ببين دکتر به شوهر من گفت يه ماه ديگه بيا ويزيت،نه براي آزمايش،ميخواد داروهاشو حتما کم و زياد يا عوض کنه،مثلا شايد ميخود بهش ويامين سي يا چيز ديگه اي اضافه کنن

کاربر ساده

فاطمه جون به نظرم همسرت يه ازمايشگاه ديگه هم از بده.ببينه فاکتوراش چقدر تغيير ميکنن.اهان حتما سونو هم بده. چون دکتر واسه شوهرم سونو هم نوشته بود که خدارو شکر مشکلي نداشت.

فاطمه جون به نظرم همسرت يه ازمايشگاه ديگه هم از بده.ببينه فاکتوراش چقدر تغيير ميکنن.اهان حتما سونو هم بده. چون دکتر واسه شوهرم سونو هم نوشته بود که خدارو شکر مشکلي نداشت.

اتفاقا دکتر شوهر منو همونجا تو مطب سونو کرد گفت هيچ مشکلي نداره

شوهر شما هم مرکز ناباروري آز داد يا آزمايشگاه معمولي؟

کاربر ساده

راستي فاطمه شوهر من خرنوب هم داره ميخوره.الان نزديک دوماه ميشه.به شوهرم گفتم يک ماه ديگه دوباره بره ازمايش ببينم ازمايشش بهتر ميشه يا نه.

پس خدارو شکر.نه فکر نميکنم مرکز ناباروري بوده باشه.ولي به لحاظ دقت دکتر گفت ازمايشگاهش خوبه.

راستي فاطمه شوهر من خرنوب هم داره ميخوره.الان نزديک دوماه ميشه.به شوهرم گفتم يک ماه ديگه دوباره بره ازمايش ببينم ازمايشش بهتر ميشه يا نه.

چطوريه؟دم کردنيه؟

اگه تاثير داشت به منم بگو بگيرم براش

کاربر ساده

اره.شکلش مثل باقالاي خشک شده اس.به اندازه بند انگشت خردش ميکني.بعد سه چهار دقيقه با شعله ملايم ميذاري دم بکشه.مزه اش هم شيرينه.خيلي تحقيق کردم ميگن براي تعداد و تحرک و کيفيت اسپرم خيلي خوبه.توکل به خدا

اره.شکلش مثل باقالاي خشک شده اس.به اندازه بند انگشت خردش ميکني.بعد سه چهار دقيقه با شعله ملايم ميذاري دم بکشه.مزه اش هم شيرينه.خيلي تحقيق کردم ميگن براي تعداد و تحرک و کيفيت اسپرم خيلي خوبه.توکل به خدا

منم برم براش بگيرم پس،ايشالا که نتيجه بگيريم هردومون
    روزي چند ليوان ميخوره؟تاچه مدت بخوره بهتره؟

مامان حسين جوني?
    کاربر ساده

سلام زهرا جان
    آزمايشش نرماله و مشکلي نيست

مامان حسين جوني?
    کاربر ساده

سلام مريم جون
    بله ممکنه به مرور تاثير بذاره
    فقط با آزمايش معلوم ميشه

عزيزم مگه شما دو ماه پيش باردار نشدي و سقط شد؟؟ يا من اشتباه گرفتم
    اگه هموني که نيازي نيست شوهرت آز بده

پ چرا دکتره گفت شوهرت بايد آز بدي؟؟؟

سلان بپه ها ي سوال.
    ببخشيدا
    اين آزمايشو چجوري ميگرن؟؟؟
    اخه شوهر من ميگه اون نميام آزز بدم .. ميگه
    همين مونده برم دستشويي و…
    حالا جدن اينجوري آز ميگيرن؟؟

Viewing 15 replies - 241 through 255 (of 279 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.