تفسيرآزمايش اسپرم مردان - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

تفسیرآزمایش اسپرم مردان

• سازنده
    موضوع

دخترصبور
    کاربر ساده

اسپم نزارررررررررريد ممنون

Viewing 15 replies - 226 through 240 (of 284 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

کاربر ساده

مهريماه جون نيستي؟؟؟؟تو اون تاپيک الميرا جون زحمت کشيدن يه سري توضيحات دادن ولي گفت تعدادش يه مقدار کمه يا لب مرزه.خب مگ تعدادش 56نيست؟نوشته بالاي 15 بايد باشه ديگه.چند باشه خوبه؟؟
    و اينکه واسه مورفولوژي چي بهش بدم که بره بالاتر.الان اي و فوليک اسيد و 1 ماهه ميخوره.
    مرسي دوستم

نه دخترک فقط اونها بعد 1 سال بدون هيچ روش جلوگيري حامله نشدن
    يا اون خانم بالا 35 ساله بعد 6 ماه

کاربر ساده

ببخشيد همه بايد اين ازمايشو بدهند؟ يا هركي بعد از اقدام موفق نميشه

کاربر ساده

سلام مهريماه جون.عزيزم يه سوال داشتم.شما گفته بودي همسرت مشکل کم تحرکي داشت.بعد از اينکه دارو مصرف کرد نتيجه ازمايش دومش چقدر تغيير کرد؟ميشه سرعت گريد aو a.b رو بگي؟

کاربر ساده

ايشالا.تا يک هفته صبح و شب بايد بخوره.بعد از يک هفته يک ليوان موقع خواب.ولي گرونه يه مقدار.ما کيلويي چهل تومن خريديم.ولي بعضي جاها هم هفتاد تا نود هم ديدم.تا الان چهار کيلو خريديم.

مامان حسين جوني?
    کاربر ساده

سلام طنين جان
    بعد مصرف دارو ديگه آزمايش نداده بود
    قصد داشت آزمايش بده که همون موقع باردار شده بودم خدا رو شکر
    آخرين آزمايشي که داده بود تو بخش ناباروري بيمارستان خاتم بود که گريد آ 0 بود و گريد ب 1

سلام طنين جان
    بعد مصرف دارو ديگه آزمايش نداده بود
    قصد داشت آزمايش بده که همون موقع باردار شده بودم خدا رو شکر
    آخرين آزمايشي که داده بود تو بخش ناباروري بيمارستان خاتم بود که گريد آ 0 بود و گريد ب 1

مهريماه جون ميشه اسم قرصايي که مصرف کرده بود رو بگي؟و اينکه چقدر از مصرفشون گدشته بود که باردار شدي؟
    جمع گريد آ و ب چقدر بود؟

مامان حسين جوني?
    کاربر ساده

جمعشون 1 درصد بود
    قرصهاش هم کلوميفن- ويتامين اي و سي- ماه آخر wellman
    حدودا دو ماه بعد مصرفش باردار شدم البته براي شست و شو هم از آب سرد استفاده مي کرد

کاربر ساده

خدارو شکر مهريماه جون.
    همسر من سه ماه پيش از داد گريد آ 5.2 بود گريد بي 20.3 بود.که دکتر گفت ضعيفه.
    دوباره از داد گريد آ شد17.5 و گريد بي 20.7شد.نشون اورولوژيست که داديم گفت خيلي خيلي بهتر شده.و الان مشکل خاصي نيست.همون داروها رو تمديد کرد و يه قرص جديد هم داد که هنوز نگرفتيم.
    درکل تحرکش طبق ازمايش بايد بالاي 40,باشه که الان 38.2شده.يعني همون مجموع گريد آ و بي.

خدارو شکر مهريماه جون.
    همسر من سه ماه پيش از داد گريد آ 5.2 بود گريد بي 20.3 بود.که دکتر گفت ضعيفه.
    دوباره از داد گريد آ شد17.5 و گريد بي 20.7شد.نشون اورولوژيست که داديم گفت خيلي خيلي بهتر شده.و الان مشکل خاصي نيست.همون داروها رو تمديد کرد و يه قرص جديد هم داد که هنوز نگرفتيم.
    درکل تحرکش طبق ازمايش بايد بالاي 40,باشه که الان 38.2شده.يعني همون مجموع گريد آ و بي.

طنين جون شوهرت چه داروهايي ميخوره؟

در عرض چه مدت
    اينقدر تغيير کرد؟

کاربر ساده

ولي من يادمه ازمايش اولش رو که به دکتر زنانم نشون داديم گفت گريد آ بايد بالاي 50باشه که خوب باشه.درصورتي که توي برگه ازمايشش مجموع آ و بي رو زده بالاي 40.اگه اينجوري باشه که هنوز خيلي پايينه.پس چرا اورولوژيست گفت مشکل خاصي نيست.هردو ازمايشش رو هم يک جا داد.

فاطمه جون دارو هاش ويتامين اي.ويتامين سي و قرص کلومفين بود.
    بعد از سه ماه از داد

ولي من يادمه ازمايش اولش رو که به دکتر زنانم نشون داديم گفت گريد آ بايد بالاي 50باشه که خوب باشه.درصورتي که توي برگه ازمايشش مجموع آ و بي رو زده بالاي 40.اگه اينجوري باشه که هنوز خيلي پايينه.پس چرا اورولوژيست گفت مشکل خاصي نيست.هردو ازمايشش رو هم يک جا داد.

فاطمه جون دارو هاش ويتامين اي.ويتامين سي و قرص کلومفين بود.
    بعد از سه ماه از داد

منم شوهرم آز داد ضعيفه.جوابشو دو صفحه قبل گذاشتم

شوهر من فارماتون و ويتامين اي ميخوره فعلا

طنين جواب آزشو بذار ببينم

کاربر ساده

فارماتون نميدونم براي چيه.اما ويتامين سي هم بهش بده.براي تقويت اسپرم خيلي خوبه.اورولوژيست هم به شوهرم گفت داروهايخوبي مصرف کردي.داروهاش رو دکتر زنانم واسش نوشته بود

عکس نميتونم بذارم متاسفانه.با گوشي کانکت ميشم

فارماتون نميدونم براي چيه.اما ويتامين سي هم بهش بده.براي تقويت اسپرم خيلي خوبه.اورولوژيست هم به شوهرم گفت داروهايخوبي مصرف کردي.داروهاش رو دکتر زنانم واسش نوشته بود

فارماتون همون مولتي ديلي هستش که ويتامينه.شايد داخل ويتامين سي هم داشته باشه نميدونم

شوهرم زير نظر اورولوژه.قرار شد يه ماه دارو بخوره دوباره بره يه ويزيت ديگه پيش دکتر.اين ماه که رفت بهش ميگم بگه براي ويتامين سي و کلوميفن

الان چند ماهه اقدام کردي براي بارداري؟

کاربر ساده

از اوايل امسال بود.هشت نه ماه ميشه

Viewing 15 replies - 226 through 240 (of 284 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.