تفریحات شهر باتومی گرجستان - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

تفریحات شهر باتومی گرجستان

صفحه اصلی تالار گفت‌و‌گو کلوپ بحث آزاد تفریحات شهر باتومی گرجستان

برچسب‌ها: 

 • سازنده
  موضوع
 • #609479

  حلما
  کاربر ساده

  علاقه زیاد گردشگران برای سفر به باتومی سبب شده تا هر ساله بر تعداد جاذبه های باتومی و مراکز تفریحی موجود در آن افزوده گردد . به مانند اکثر شهرهای توریستی ، باتومی نیز دارای پارک آبی ، دلفیناریوم ، باغ وحش ، آکواریوم ، پارک ها و بوستان های مختلف برای بازدید می باشد لذا گردشگران با صرف هزینه و زمان می توانند از این جاذبه های تفریحی دیدن کنند .

  علاقه مندان به تفریحات آبی با سوار شدن به قایق های سی استار ، باربار ، گلدن فیش ، ایبریا ، مرکوری و … می توانند خاطراتی بیادماندنی برای خود به ارمغان آورند و در مرکز غواصی باتومی بعد از طی آموزش های لازم به جستجو در زیر دریا مشغول شوند . پاراشوت ، قایق های موزی ، جت اسکی ، فلای بورد و اسکی روی آب از دیگر سرگرمی های مهیج در سواحل زیبای باتومی می باشند .

  مراکز تفریحی باتومی

  وجود چندین رودخانه خروشان در اطراف بندر باتومی سبب شده تا تورهای رافتینگ برگزار شده در این شهر طرفداران زیادی داشته باشد . تله کابین آرگو دیدگاه هایی چشم نواز از شهر باتومی ، دریای سیاه و کوه های اطراف ارائه می دهد و بلوار ساحلی باتومی مکان مناسبی برای پیاده روی ، دوچرخه سواری و لذت بردن از غروب آفتاب می باشد .

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.