تجربيات مادران در استفاده از سيسموني - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

تجربیات مادران در استفاده از سیسمونی

برچسب‌ها: 

• سازنده
    موضوع

LOUSI
    کاربر ساده

مامانهايي که ني ني دار شدين بياييد بگيد از سيسموني ني ني چيا به دردتون خورد چيا اضافه مونده
    خريد چه چيزي رو بيشتر پيشنهاد ميکنيد ؟
    تابقيه ي مامانها استفاده کنن

سوال و جواب درباره ي خريد سيسموني تاپيک خودشو داره

لطفا اسپم هم نذاريد

Viewing 15 replies - 226 through 240 (of 242 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

زينب
    کاربر ساده

من شبا اصلا بيدار نميشم. در کل شبانه روز شير خودمو ميخوره نصفه شب شوهرم براي اينکه بيدار نشم بهش يکبار شير خشک ميده واسه همين من 11 شب عوض ميکنم تا فرداش. بعد پسر من واقعا زياد جيش ميکنه. در طول روز هم که 4 ساعت يکبار عوضش ميکنم پوشکش 2 کيلو سنگين تر شده. بيشتر پي پي ميکنه پس ميزنه

نيکــــي
    کاربر ساده

من روز 7 تا 8 بار پوشک عوض مي کنم! اگه نکنم اونقدر دخترم گريه مي کنه که حد نداره… اگه جاش خيس باشه شير هم نمي خوره… نصف شب هم پوشک عوض مي کنم…
    من از مولفيکس راضي ام

ني ني من روزي دست کم ? تا پوشک خراب ميکنه من هر ساعت يا دو ساعت يبار چک‌ميکنمش يا جيش کرده يا پي پي عوضش ميکنم درل ضمن حين پوشک کردن دوباره پوشک رو خراب ميکنه هر چقدر پوشک کردن رو لفتش بدم معدش کار نميکنه تا موقعي که باز زيرش پوشک بذارم.مامانمينا ميگن تا حالا اين مدليشو نديديم هر کي هم ميشورتش کمر درد ميگيره چون معمولا اين روند سه بار تکرار ميشه.

شما چقدر کم استفاده ميکنين.شايد چون اولاشه و بيلي روبين ميخوره مال من اينطوريه؟درسته؟
    بعد شسر خشک هم اصلا نميدم.اشتباه ميکنم؟

نسترن اولا بچه خيلي پوشک مصرف ميکنه.منم هر دوساعت يه بار عوض ميکردم.بيلي ناستر هم تاثير داره.زردي داره بچه ت؟به من گفته بودن شيرخشک بده تا زرديش دفع بشه

آره زردي داره ولي چون زرديش هشته گفتن با همون بيلي ناستر درست ميشه نيازي به شير خشک نيست

<— اين ني ني منه
    کاربر ساده

نسترن هنوز دخترت زردي داره?
    دختر منم روز ?ام زرديش ? بود ديگه چک نکردم ولي من شيرخشک ميخورد دخترم دارو نداد
    الانم شير خودمو ميدم گاهي شير خشکم ميدم
    در طول روز و شب يکبار ي پيمانه

من مولفيکس ايراني استفاده ميکنم دختر منم ? تا ? تا خراب ميکنه در طول شب هم حداقل يکبار عوضش ميکنم
    در ضمن بازش که ميکنم ميبينم ي ذره جايش کرده کمکش ميکنم تا کامل تخليه شه
    ولي خيلي ميسوزه پروپاش از پوشکش نيست?

من ميني واش دخترم آ ا گ هست چرخش موتورش ?طرفه اس و خيلي سبک هم هست راضي ام
    پتو اسپانيايي براش گرفتم فقط به عنوان پتو خوبه نه دور پيچ مخصوصا الان که تابستونه
    کرير خوبه چون تو ماشين باهاش حس امنيت دارم

نگار مولفيکس اصلا به پسرمن نساخت وقتي جيش ميکرد يا پوشکش کثيف مبشد همش ميچسبيد به تنش و قرمز ميکرد.نميدونم شايد چون اولا پريما استفاده ميکردم اينجوري شد

من واقعی هستم!
    کاربر ساده

سلام دوستاي عزيزم.
    اگه لطف کنيد راهنماييم کنيد ممنون ميشم.
    پسر خواهرم آخر دي ماه انشاالله به دنيا مياد.
    براي خريد لباس هيچ تجربه اي نداريم ما. نميدونم چند تا و چه سايزايي بگيريم. مخصوصا اينکه کدوم مارک مثلا جنس لباساش براي زمستون مناسبه.
    خيلي هم نميخوايم لباس زياد بخريم ماکسيمم تا 6 ماهگي و چند دست هم تا يه سالگي. بقيش رو ايشالا به خودش ميريم ميخريم. لطف ميکنيد تعداد . مارک قيمت مناسب معرفي کنيد؟

بچه ها کسي نيست راهنماييم کنه؟

خدايا شکرت
    کاربر ساده

سلام عزيزم
    بيا تو تاپيک راهنمايي براي سيسموني
    لباس بيشتر براش بايد
    بادي آستين بلند و شلوار
    بلوز آستين بلند و رکابي بادي و شلوار
    و يا مانتو و رکابي بادي و شلوار بگيريد

سايز صفر که براي بدوتولد تا يک ماهگي 3 دست

سايز يک از يک ماهگي تا 3 ماهگي 4 دست
    سايز 2 از سه ماهگي تا 6 ماهگي 4 دست

لباس سرهمي هم 2 تا سايز يک و 2 تا سايز 2

يه دوست صميمي
    کاربر ساده

بچه ها سعي کنيد لباس کم بخريد
    بعد کم کم با توجه به رشد نوزادتون بخريد
    منم کلي لباس خريدم…. البته چون با مامانم ميرفتم ميگفتم اينو بخر اونو بخر
    ولي خيلياش اندازش نيس
    دوتا سرهمي قشنگ و گرونم خريدم
    ولي يکي دوبار بيشتر تنشون نشد الانم تنگ شده
    که مجبور شدم برم دوباره بخرم
    يا خيلي از لباسشون براشون الان گشاده…. يک کمم که بذارم بزرگتر شن بعد تنشون کنن از ناحيه يقيه تنگ ميشه
    حالا موندم برم سيسمونيه ببينم عوضشون برام ميکنن يا نه

لباسو با توجه به فصلش براشون تهيه کنيد

کاربر ساده

سلام دوستان

فروش انواع عروسک خارجی استوک با نازلترین قیمت

ارسال رایگان به سراسر کشور

آدرس اینستاگرام: ghasedak_8589

عروسک قاصدک

آیدا و آدرین
    کاربر ساده

خیلی از مامانا پرسیدن بچه که تازه به دنیا میاد توی بیمارستان یا برای حملش از چی استفاده میکنن من تشک لبه دار نوزاد رو پیشنهاد میکنم خیلی وسیله خوبیه برای نوزادای جیگر تازه متولد شده

لیلای من
    کاربر ساده

من که از سیسمونی حتما حتما کالسکه نوزاد، وسایل بهداشتی مثل شامپو و حتما حتما کرم سوختگی سودوکرم چون واقعا بدرد بخوره، تشک بازی پلی جیم رو حتما می گیرم. البته به نظرم ادم ست کالسکه بگیره بهتره. همه با همن دیگه.

من که قشم هستم سودوکرم اینجا ارزونه به نسبت. البته الان به خاطر گرونی ها یه کم گرون شده ولی خب بازم هنوز ارزونتره نسبت به داخل. سرویس کالسکه هم اینجا پره. سرویس کالسکه رو از نی نی مد می‌گیرم.

البته نی نی مد چیزای دیگه هم داره. رو لینکه کلیک کنید.

لیلای من
    کاربر ساده

من که از سیسمونی حتما حتما کالسکه نوزاد، وسایل بهداشتی مثل شامپو و <span style=”color: #0000ff;”>حتما حتما کرم سوختگی سودوکرم</span> چون واقعا بدرد بخوره، <span style=”color: #ff6600;”>تشک بازی پلی جیم </span>رو حتما می گیرم. البته به نظرم ادم ست کالسکه بگیره بهتره. همه با همن دیگه.

من که قشم هستم سودوکرم اینجا ارزونه به نسبت. البته الان به خاطر گرونی ها یه کم گرون شده ولی خب بازم هنوز ارزونتره نسبت به داخل. سرویس کالسکه هم اینجا پره. <span style=”color: #0000ff;”>سرویس کالسکه رو از نی نی مد می‌گیرم.</span>

البته <span style=”color: #0000ff;”>نی نی مد چیزای دیگه هم داره</span>. رو لینکه کلیک کنید.

لیلای من
    کاربر ساده

من که از سیسمونی حتما حتما کالسکه نوزاد، وسایل بهداشتی مثل شامپو و <span style=”color: #0000ff;”>حتما حتما کرم سوختگی سودوکرم</span> چون واقعا بدرد بخوره، <span style=”color: #ff6600;”>تشک بازی پلی جیم </span>رو حتما می گیرم. البته به نظرم ادم ست کالسکه بگیره بهتره. همه با همن دیگه.

من که قشم هستم سودوکرم اینجا ارزونه به نسبت. البته الان به خاطر گرونی ها یه کم گرون شده ولی خب بازم هنوز ارزونتره نسبت به داخل. سرویس کالسکه هم اینجا پره. <span style=”color: #0000ff;”>سرویس کالسکه رو از نی نی مد می‌گیرم.</span>

البته <span style=”color: #0000ff;”>نی نی مد چیزای دیگه هم داره</span>.

Viewing 15 replies - 226 through 240 (of 242 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.