تبليغات ممنوع - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

تبلیغات ممنوع

• سازنده
    موضوع

Black Velvet
    کاربر ساده

سلام بچه ها جونم

با توجه به اينکه امضاهاي تبليغاتي روند افزايشي به خودش گرفته و خيلي از کاربرها با مديريت همکاري نمي کنند

به اجبار فرصت دو روزه به تمامي کاربرهايي که امضاشون به هر شکلي تبليغاتي هست داديم تا امضاشونو عوض کنند

و اگر اين سري از کاربرا ظرف فرصتي که از تاريخ 13 بهمن شروع و تا 15 بهمن ادامه داره استفاده نکنند و امضاشون تغيير ندن به مدت يک هفته بن خواهند شد

پس ازتون خواهشمنديم اين اطلاعيه رو جدي بگيريد

با تشکر مديريت سايت

Viewing 9 replies - 1 through 9 (of 9 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

MR & MIS SAFFRON
    کاربر ساده

يه خواهش هم من دارم . اميدوارم طبق معمول حرفهاي من باعث دعوا تو سايت نشه . البته نميدونم اينجا جاش هستش بگم يا نه. اگر نيست مديرها بهم بکن تا پاکش کنم.

خواهشا يه قکري هم براي بعضي از امضا ها بکنيد .اين امضاها به شخصه منو ازار ميده. با چند تا دوستها هم صحبت کردم اونها هم احساس جالبي به اين امضا ها نداشتن. احساس فخر فروشي و…. بهم دست ميده.

مثل اين امضل ها که اتليم شدش فلاني و لباس عروسم شدش فلان جا و …… يه ليست يلتد بالا از اين قبيل… به قول معروف دارندگي و برازندگي. خدا بيشترش کنه

نکته ديگه هم به دو تا از دوستان که امضا اينجوري داشتم پيام دادم که مثلا لباس عروستو از محبوبه بلندي گرفتي چقدر شدش حدودا.
    جوابشون جالب بودش : من که عروسي نکردم !!! اگر بخوام روزي عروسي کنم حتما از خانم بلندي لباس ميگيرم يا ميخوام ارايشگرم فلاني باشه !!؟؟
    حالا نميدونم تعريف درست امضا چي هستش ؟؟؟ اليته اين اسم بردن ها تو امضا تبليغات حساب ميشه يا نه ؟؟؟؟
    اگر نميشه منم بنويسم اتليه اسد الهي پسر عموي دوست خانوادگيمون هستش ..خخخ يه کم پز بديم ما هم ……

بازم معذرت ميخوام پيشاپيش از بزرگان اينجا

نفس
    کاربر ساده

يعني دوستي که مينويسه تدريس خصوصي ميکنم يا لباسي رو ميخوان بفروشن امضاشون باشه تبليغه؟
    يا منظورتون فلان مغازه برين.شوهرم فلان جا کار ميکنه بگين و اينا؟

من هم با SAFFRON کاملن موافقم!
    کسي هم اگه به قصد کمک به ديگران و مطلع کردنشون از انتخابش اين کار رو بخواد بکنه به نظرم براي اين منظور تاپيک در نظر گرفته شده با عنوان: ” اطلاعات عروسيت ثبت کن” هر کس بخواد در اين زمينه اطلاعات بدست بياره بهتره بره اونجا رو بخونه! در غير اين صورت ميتونيم براي اطلاعات دادن به دوستان ليست جهيزيه مون با جزئيات و مارکش رو هم تو امضامون بذاريم براي کمک به دوستان! به نظر من اين کار هم دقيقن حالت تبليغات براي آرايشگاه و آتليه و مزون و تالار و .. رو داره!

جدا از اين موضوع من يه بار تو تاپيک پيشنهادات و انتقادات يادم نيست کدومش گفتم بهتره براي امضا ها قانون بذارن که هر فرد مجاز به استفاده از يه تعداد کاراکتر محدود تو امضاش باشه! چون جلوه ي خيلي بد و آزاردهدنده اي داره گاهي!
    با تشکر از مديريت

کاربر ساده

امان از اين امضاها

يه مترونيم امضاشون

که چي‌ ؟

سلام خدمت تمام دوستهاي گلم و مديرهاي عزيز نوعروس

نميدونم ولي بايد ميگفتم…
    به نظر منم اکثر بچه ها با قصد کمک اين کار رو انجام ميدن
    مثلا خود من چندوقت پيش تقاضاي ايجاد يه تاپيک سفره عقد رو داده بودم فقط و فقطم ديدم قيمتش مناسبه و حيفه بچه ها برن کلي پول بابت بعضي جاهاي معروف بدن…
    ولي 2-3 روز بعد ديدم تاپيک حذف شده… علتو پرسيدم گفتن تبليغات !
    درصورتي که من فقط شماره اون خانوم و چند تا نمونه کار گذاشته بودم که بچه ها تو هزينه شون صرفه جويي بشه وگرنه نه اون خانوم رو ميشناختم نه چيزي…!
    ولي به هرحال اعتراضي نکردم و تابع قوانينم… بالاخره هرجا يه قانوني داره ديگه !

کاربر ساده

امضام رو بايد پاک کنم؟

کاربر ساده

يعني دوستي که مينويسه تدريس خصوصي ميکنم يا لباسي رو ميخوان بفروشن امضاشون باشه تبليغه؟
    يا منظورتون فلان مغازه برين.شوهرم فلان جا کار ميکنه بگين و اينا؟

عزيزم هر دو موردي که گفتي تبليغات هستش هيچ کدوم نبايد باشه
    ممنونم

سلام خدمت تمام دوستهاي گلم و مديرهاي عزيز نوعروس

نميدونم ولي بايد ميگفتم…
    به نظر منم اکثر بچه ها با قصد کمک اين کار رو انجام ميدن
    مثلا خود من چندوقت پيش تقاضاي ايجاد يه تاپيک سفره عقد رو داده بودم فقط و فقطم ديدم قيمتش مناسبه و حيفه بچه ها برن کلي پول بابت بعضي جاهاي معروف بدن…
    ولي 2-3 روز بعد ديدم تاپيک حذف شده… علتو پرسيدم گفتن تبليغات !
    درصورتي که من فقط شماره اون خانوم و چند تا نمونه کار گذاشته بودم که بچه ها تو هزينه شون صرفه جويي بشه وگرنه نه اون خانوم رو ميشناختم نه چيزي…!
    ولي به هرحال اعتراضي نکردم و تابع قوانينم… بالاخره هرجا يه قانوني داره ديگه !

عزيزم شايد حق با شما باشه و خيلي ها هدف شون فقط کمک باشه
    اما خيلي هام ازين موضوع سوء استفاده دارن ميکنن
    و واقعا ديگه شورشو در اوردن

يه خواهش هم من دارم . اميدوارم طبق معمول حرفهاي من باعث دعوا تو سايت نشه . البته نميدونم اينجا جاش هستش بگم يا نه. اگر نيست مديرها بهم بکن تا پاکش کنم.

خواهشا يه قکري هم براي بعضي از امضا ها بکنيد .اين امضاها به شخصه منو ازار ميده. با چند تا دوستها هم صحبت کردم اونها هم احساس جالبي به اين امضا ها نداشتن. احساس فخر فروشي و…. بهم دست ميده.

مثل اين امضل ها که اتليم شدش فلاني و لباس عروسم شدش فلان جا و …… يه ليست يلتد بالا از اين قبيل… به قول معروف دارندگي و برازندگي. خدا بيشترش کنه

نکته ديگه هم به دو تا از دوستان که امضا اينجوري داشتم پيام دادم که مثلا لباس عروستو از محبوبه بلندي گرفتي چقدر شدش حدودا.
    جوابشون جالب بودش : من که عروسي نکردم !!! اگر بخوام روزي عروسي کنم حتما از خانم بلندي لباس ميگيرم يا ميخوام ارايشگرم فلاني باشه !!؟؟
    حالا نميدونم تعريف درست امضا چي هستش ؟؟؟ اليته اين اسم بردن ها تو امضا تبليغات حساب ميشه يا نه ؟؟؟؟
    اگر نميشه منم بنويسم اتليه اسد الهي پسر عموي دوست خانوادگيمون هستش ..خخخ يه کم پز بديم ما هم ……

بازم معذرت ميخوام پيشاپيش از بزرگان اينجا

اميدوارم که از اهداف اوليه سايت که کمک به هم بوده غافل نشيم

واقعا نميدونم چي بگم ولي اميدوارم نوعروس شروعي باشه براي اينکه به تجمل گرايي و چشم و هم چشمي پايان بده نه اينکه ترويجش کنه

بچه ها ازتون خواهش ميکنم که همه با هم همکاري کنيم تا يه سايت خوب و مفيد داشته باشيم
    واقعا ما ايراني ها ( حتي خود من ) متاسفانه استفاده ي درست از ابزاري که در اختيارمون قرار ميدن رو نداريم
    شايد که دليلش به علت فقدان اطلاعات کافي در مورد اون ابزار باشه
    ولي به هر حال اين امضاء و آوتار دردسري شده براي ما

ازتون ميخوام اگه هدف تون کمک و اطلاع رساني به دوستاتون هست توي تاپيک مربوطه ( يه بار هم بگيد کافيه ) که از فلان جا يا فلان چيز راضي بوديد

يا به قول دوستان توي تاپيک اطلاعات عروسيت و ثبت کنه ميتونيد اونجا بگيد که کدوم آرايشگاه رفتيد و راضي بوديد

واقعا نيازي نيست به خاطر کمک به دوستامون تبليغات مکان يا کالاي خاصي رو بکنيم

وقتي اين کار صورت بگيره کاربرايي که هدفشون کمکه از کاربرايي که هدفشون تبليغات مشخص ميشن

خيلي از بچه راه افتادن کار همسرشون برادرشون پسرعموشونو تبليغ ميکنن واقعا اين کار جالب نيست که وقتي امکاناتي داريم ازش سوء استفاده کنيم

ممنونم ازتون که به حرفام گوش کرديد

بچه ها ازتون خواهش ميکنم که همه با هم همکاري کنيم تا يه سايت خوب و مفيد داشته باشيم
    واقعا ما ايراني ها ( حتي خود من ) متاسفانه استفاده ي درست از ابزاري که در اختيارمون قرار ميدن رو نداريم
    شايد که دليلش به علت فقدان اطلاعات کافي در مورد اون ابزار باشه
    ولي به هر حال اين امضاء و آوتار دردسري شده براي ما

ازتون ميخوام اگه هدف تون کمک و اطلاع رساني به دوستاتون هست توي تاپيک مربوطه ( يه بار هم بگيد کافيه ) که از فلان جا يا فلان چيز راضي بوديد

يا به قول دوستان توي تاپيک اطلاعات عروسيت رو ثبت کن ميتونيد اونجا بگيد که کدوم آرايشگاه رفتيد و راضي بوديد

واقعا نيازي نيست به خاطر کمک به دوستامون تبليغات مکان يا کالاي خاصي رو بکنيم

وقتي اين کار صورت بگيره کاربرايي که هدفشون کمکه از کاربرايي که هدفشون تبليغات مشخص ميشن

خيلي از بچه راه افتادن کار همسرشون برادرشون پسرعموشونو تبليغ ميکنن واقعا اين کار جالب نيست که وقتي امکاناتي داريم ازش سوء استفاده کنيم

ممنونم ازتون که به حرفام گوش کرديد

کاربر ساده

بله ايراد داره امضاتون گلم

آبجي همتون
    کاربر ساده

من يه نظري دارم…ما چرا فکر ميکنيم خيلي از کارا پز دادنه؟ما که همو از نزديک نميبينيم…من خودم تو امضا ها دنبال اين هستم کي چيش کجا بوده انا که نظرشو بپرسم ….حالا خوبو بدي هاي هرجايي که رفتم هم نوشتم…بعضي چيزا سليقه اي هست….باعث کمک ميشه البته درسته که بعضي ها هنوز عروس نشده ميان يه چيزايي مي زنن اما درست نيست همه رو به يه چشم ديد

Viewing 9 replies - 1 through 9 (of 9 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.