تاثير طب سنتي و داروهاي گياهي در باردار شدن - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

تاثیر طب سنتی و داروهای گیاهی در باردار شدن

صفحه اصلی تالار گفت‌و‌گو پیش از بارداری برنامه ریزی برای بارداری تاثیر طب سنتی و داروهای گیاهی در باردار شدن

• سازنده
    موضوع

nastaran
    کاربر ساده

به درخواست ros عزيز

Viewing 15 replies - 46 through 60 (of 76 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

کاربر ساده

بالاخره منم درمان دکتر طب سنتي رو شروع کردم.بخاطر سردي و رطوبت رحمم و طبع بلغمي اين درمانو تجويز کردن.صبحونه لبنيات ممنوع و به جاش شيره انگور و عسل.حذف وعده ناهار و خوردن ميوه و سبزي.وعده شام کامل خورده بشه و روزي يه ليوان عرق رازيانه و شبها دو ساعت بعد از غذا يه ليوان شربت انگبين.
    پرهيزات:سرخ کردني ها،روغن مايع و جامد نباتي،فست فود،سس،دوغ،دلستر،ژله،بستني،قهوه،شيريني تر و خشک
    استحمام زمان پري

درمان مشکلات تخمداني از قبيل( تنبلي تخمدان ـ کيست تخمدان ـ ناباروري به علت تخمک ـ

مشکلات هورموني ـ فيبروم ) : طول درمان ?? الي ??? روز ميباشد.

الف) بادکش زير شکم و کمر ?? مرحله يک شب در ميان

ب) شبي يک ليوان عرق رازيانه همراه با يک قاشق مرباخوري عسل به غير زمان پريودي

ج) دوسين روزي دو قاشق مرباخوري صبح و شام ( سه واحدعسل + يک واحد

سياه دانه نيم کوب)

د) استفاده از داروي ترکيبي زير به صورت واژينال ?? مرحله در ايام پاکي (زاج به اندازه يک

نخود بيشترنشود + يک قاشق مرباخوري عسل + يک قاشق چايخوري روغن زيتون بودار

تصفيه نشده )

و) مصرف روزانه : انجير ? عدد شبانگاه ـ زيتون ? عدد صبحها ـ کشمش ?? عدد ـ بادام درختي ?? عدد

ه) روزي دو ليوان شربت آبليمو عسل با آبليموي غالب(بين وعده هاي غذايي)

*توجه : درمان تکميلي حجامت عام – حجامت ساکرال – حجامت زير شکم هر دو هفته يکبار

ميباشدکه بايد تحت نظر پزشکان متخصص طب سنتي انجام گردد.

منبع http://moshaver0.blogfa.com/post-130.aspx

کاربر ساده

بچه ها من ميخوام پيازدرماني رو شروع کنم به خاطر پريود نامنظم وبارداري اما پرولاکتينم بالاست چي کار کنم جاي خوندم براي پرولاکتين بالا بده.لطفا راهنمايم کنيد.

مهري
    کاربر ساده

سلام دوستاي خوبماينجا چقدر سوت وکورهمنم رفتم پيش دکتر طب سنتي بهم فراسيون داد براي برطرف شدن کيستهاي تخمدانم .خيلي تلخه کسي خورده ؟تاثير داشته ؟بايد چه مدت مصرف کرد؟
    ببخشيد اينقدر سوال کردم .گفتم تصميم دارم باردار شم به من بابونه هم داد وگفت روزي يک مرتبه با جوشاندش رحمت رو شستشو بده.يه ترکيبم داده که گفت روزي دوبار با يه قاشق عسل بخورم.

کاربر ساده

بانو جون بهت پرهيز غذايي نداد؟

مهري
    کاربر ساده

گفت طبعم بلغمي وتر هستش.ادويه هاي گرم زياد بخورم .پرهيزات:ترشي سرکه ماست دوغ خيار ماکاروني عدس کاهو غذاهاي کنسروي فست فود

مهري
    کاربر ساده

شبنم جون پنير با گردو ميخوردم تا سرديش برطرف شه البته دکتر بمن گفت تخم مرغ عسلي بخورم .

کاربر ساده

با نسخه دکترت پيش برو ايشالله خيلي زود نتيجه ميگيري

کاربر ساده

دکتر طب سنتي معمولا ميگه صبح ها پنير نخوريد.

کاربر ساده

بانو شما دقيقا مثل من هستي.صبحانه شيره انگور و يا عسل بخور.کلا پنير رو از وعده صبحونه حذف کن.کمرتم با شال پشمي بببند

بچه ها من ميخوام پيازدرماني رو شروع کنم به خاطر پريود نامنظم وبارداري اما پرولاکتينم بالاست چي کار کنم جاي خوندم براي پرولاکتين بالا بده.لطفا راهنمايم کنيد.

بخاطر پرولاکتين بالا امکان داره نتيجه خوبي نگيري .

بچه ها من لک بيني اصلا ندارم خيلي هم پريودم منظمه و از 14 سالگي به بعد موقع پريودم يا اصلا درد ندارم يا درد خيلي خفيف دارم. يعني مثلا شايد سالي يه بر موقع پريود درد داشته باشم
    بعد آيا ممکنه رحم منم سرد باشه؟ منم چاي زنجبيل بخورم خوبه؟ يا ممکنه ضرري داشته باشه
    اينم بگم من مرتب تو غذاهام زنجبيل مي ريزم

کاربر ساده

بچه ها پيش کدوم دکتر سنتي رفتيد شما؟

کاربر ساده

دوستان ميدونيد ميشه براي تامين آهن و اسيد فوليک بدن هم از روشاي سنتي استفاده کرد يا نه بهتره براي پيش از بارداري همون قرصو بخوريم؟ مخصوصا اسيد فوليک که ميگن از سه ماه قبل بارداري مصرف بشه

نه اسيد فوليک بايد قرصش بخوري حتما

مامان طلا
    کاربر ساده

والا دکتر من اعتقادي به قرص نداره
    ازمايش ميدي،ميبري پيشش
    بهت ميگه چي بخوري چي نخوري
    قرص هم چون يبوست مياره توصيه نميکنن

Viewing 15 replies - 46 through 60 (of 76 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.