تاثير طب سنتي و داروهاي گياهي در باردار شدن - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

تاثیر طب سنتی و داروهای گیاهی در باردار شدن

صفحه اصلی تالار گفت‌و‌گو پیش از بارداری برنامه ریزی برای بارداری تاثیر طب سنتی و داروهای گیاهی در باردار شدن

• سازنده
    موضوع

nastaran
    کاربر ساده

به درخواست ros عزيز

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 76 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

نسترن
    کاربر ساده

مهديه جون الان که روز 7 پري هستم پيازدرماني کنم از فردا فايده نداره؟حتما بايد اول پري باشه؟

مهديه جوني
    کاربر ساده

راستش واسه پياز درماني منم اين ماه تازه شروع کردم از اول پري شبها ميخورم من خودم زياد تو پياز درماني سررشته ندارم به نازگل پيام خصوصي بده اون حتما ميدونه
    اون منم راهنمايي کرده

به نظر من از همين امشب شروع کن بخور تا 15 روز بعدش وسطش 7 روز نخور و دوباره 15 روز بخور……….انقد اينکارو تکرار کن تا انشااله مامان شي عزيزم
    ميگن دوره درمانش سه ماهه ولي بعضيا تو ماههاي اولم نتيجه گرفتن
    فک کنم ضرري نداشته باشه انشااله

مهديه جوني
    کاربر ساده

مريم خانوم بايد از اولين روز پري بخوري تا 15 روز بعدش بعد 7 روز نخور و دوباره 15 روز بخور…. انقد اينکارو ادامه بده تا مامان بشي
    فقط وقتي فهميدي بارداري بايد قطعش کني
    هروقت که ميخواي بخوري همون موقع آمادش کن يه ليوان قبل نهار و يه ليوان قبل شام بخور
    راستي تا يادم نرفته بعدش اگه انجير(تازه يا خشک) بخورين هم تاثيرش بيشتر ميشه
    در هفته هم 3 تا 4 روز به مدت حداقل 40 دقيقه پياده روي هم باعث فعالتر شدن تخمکاتون ميشه
    توضيحاتم کامل بود؟!!!!
    بازم سوالي بود در خدمتم))))))

عشقمممم
    کاربر ساده

خانوما منم ترتيب روزهايي که بايد بخوريم و نخوريم (پياز درماني) رو نميدونم لطفا راهنمايي کنين

سلام

من يه سوال دارم در مورد پياز درماني، نخندين بهم، سوال خوب

نوشته پياز نارنجي! منظورش چيه. اين پياز سفيدا که پوست روش کمي به زردي و نارنجي ميزنه يعني

مهديه جوني
    کاربر ساده

ببين آتي جان ،سه نوع پياز داريم سفيد که هيچ رنگي نداره و پوست خارجيش هم کاملا سفيده
    قرمز که پوست خارجيش صورتي يا قرمز تنده
    و نارنجي که پوست خارجيش نارنجيه کمي مايل به قهوه اي !
    کاملا مشخصه ……

ولي مهديه جون من ي طور ديگه خوندم تو نت..
    اينکه : از روز پنجم پري شروع ميکنيم به مدت 15روز,يعني تا روز20پري.
    بعداز يک هفته روز 28 پري ميشيم.
    و بعد دوباره بايد ار روز پنجم پري شروع کرد…
    حالا اگه پري چند روز عقب و جلو هم شد بازم بايد از روز پنجم پري شروع کرد.
    ولي تو نوشتي از روز اول …
    فرقي ميکنه؟

مهديه جوني
    کاربر ساده

شهرزاد جون اين چيزي که من نوشتم دستور نازگل بود که به من داده بود
    اگه دقت کني تو سايتاي مختلف دستورهاي مختلفي نوشته ………….منم گيج شدم کدومشو بايد رعايت کرد
    به نازگل هم پيغام خصوصي ميخواستم بدم که صندوقش پر بود
    —————–
    نازگل جوووووووووووون اگه يه سري به اين تاپيک زدي لطفا بگو دستور دقيق پياز درماني چه جوريه؟!!!!!
    چون تو سايتاي مختلف دستورهاي مختلفي نوشته کدومو بايد رغايت کرد؟!!!!!!

شهرزاد جون ورز جون هدو روش درسته اين دووشو هردو بچه که بارادرشدن دادن….وگفتن نتيجه گرفتن..البته اون روش شهرزاد جون…طرف ميگفت خودش از سايت مخصوص دکتر ترکه پرسيده وايون گفته اينه وباردارشده ..ولي روش رزجون خود خانمي که باردارشده بود امتحان کرده بود طبق تجربه خودشون

غزل
    کاربر ساده

براي تقويت تخمدانها و پيشگيري از عفونت ……

جوشانده پونه … هم خورده شود و هم شستشو داده شود …

شستشوي واژن با جوشانده اوکاليپتوس و همينطور اسطوخدوس …
    خوردن لوبيا قرمز که در روغن زيتون پخته شده
    خوردن جوانه گندم خيلي خيلييييييييييييييييييييي عاليه .
    روغن زيتون … کشمش … مويز … انجير … چهار مغز … اينا همه تقويتيه هم براي زن و هم براي مرد …

تاجايي که ميتونيد سردي ها ترشي ها و شيريني هاي قنادي نخوريد…

دارچين و زنجبيل و رازيانه و مريم نخودي خيلي خوبه …

عسل و سياه دونه … سياهدونه رو خوب آسياب کنيد و بعد قاطي عسل کنيد روزانه حتما تا 2 تا 3 قاشق چاي خوري بخوريد …

مهديه جوني
    کاربر ساده

سلام نارسيس جان ، دوست داشتي بعضي مواردي رو که تو اين تاپيک اومده رعايت کن انشااله زود نتيجه بگيري
    ولي براي يه زوج سالم تا يکسال ميگن طبيعيه طول بکشه، در يک زوج سالم احتمال لقاح هرماه فقط 20 درصده!!!

اتي منتظر
    کاربر ساده

سلام روز جون ممنونم ازت انشاااا حال همسري شما هم زود زود خوب بشه وخانوم فاطمه زهرا روز مرد به شما سلامتيشو ميده

اتي منتظر
    کاربر ساده

سلام بچه ها من که از دادم نه تنبلي تخمدان نه چيز ميز ديگه نداشتم اما هنوز مامان نشدم

يه دوست خوب
    کاربر ساده

سلام دوستاي عزيز . منم دارم هم براي تنظيم پريهام و هم براي بچه دار شدن پياز درماني رو انجام ميدم عرق رازيانه هم مي خورم. امروز دوره اولم تموم شد يعني 15 روز. ولي نه خبري از پري هست بعد 2 ماه که پري نشدم و نه ني ني. ميشه اگه کسي از پياز درماني نتيجه گرفته بياد اينجا بگه تا بقيه و از جمله منم يکم اميدوار بشيم چون از لحاظ روحي بهم ريختم و احتياج دارم به حرفهاي اميدوارکنندتون . ممنووووووووووووووووون

کسي هست در مورد پياز درماني نظر بده؟

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 76 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.