بررسي اثرات مثبت و منفي مهد در کودکان - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

بررسی اثرات مثبت و منفی مهد در کودکان

صفحه اصلی تالار گفت‌و‌گو کودک من مهد کودک بررسی اثرات مثبت و منفی مهد در کودکان

• سازنده
    موضوع

nastaran
    کاربر ساده

Viewing 11 replies - 1 through 11 (of 11 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

موفق
    کاربر ساده

با مهد کودک اونم واسه بچه اي که سن پايين داره مخالفم. به نظرم کنترل بچه رو از دست پدر و مادر خارج ميکنه. بچه هايي که اطرافشن مي تونن هر جور تاثيري روش بذارن.
    تا حالا من مادري رو نديدم که از گذاشتن بچه ش تو مهد پشيمو نباشه.
    البته من نديدم ها. نه که نباشه!
    ولي چندتا از آشناها که اين کارو کرده بودن ميگفتن که بچه شون خيييلييي بي ادب شده و فش هاي خيلي بد ياد گرفته.
    ما که بچه نداريم. حالا خود دانيد.

کاربر ساده

به نظرم هر چيزي هم خوبي داره و هم بدي.
    بچه ها توي مهد اجتماعي ميشن.
    ياد ميگيرن رفتار هاي جمعي را
    ولي کلي هم کارها و حرفاي بد از هم ياد ميگيرن

زن عموي من تو مهد کار ميکنه….. بهم ميگفت حتي اگه مجبوررر شدي و هيچ راهي نداشتي هم بچتو مهد نزار…..
    ميگفت هرکي هرطور دلش ميخواد با بچه ها رفتار ميکنه توي مهد…. تازه خودش کلي عاشق بچه هاست

من بهارم بهار
    کاربر ساده

خواهرشوهرمنم تو مهد کار ميکرد و بارها ميگه که من بميرمم بچمو تو مهد نميذارم..!!!!!

کاربر ساده

اگر خدا به من فرزندي بده، ترجيح ميدم خانه دار باشم و بچه ام رو ندم دست مهد!!!!
    امروز صحنه اي رو ديدم که مو به بدنم سيخ شد! چرا انسانيت فراموش شده؟؟؟
    امروز جمعي از مادران يک مهد کودک در شهر ما رفتن شکايت کردن از مربي مهد!!! خانومه نشسته رو بچه دستو پاي بچه رو گرفته و دماغشو هم گرفته تا بچه براي نفس کشيدن دهانشو باز کنه و به اين ترتيب به زور غذا رو به خورد بچه ميده!! بچه غذا رو بالا آورد و داشت از خفگي دست و پا ميزداکثر مادران ميگفتند که بچه هاشون از قاشق مي ترسند!!!

هفته 38 :)
    کاربر ساده

خب معمولا مادرها مجبور ميشن که بچه رو بزارن مهد
    خيلي کمن کسايي که خونه دار باشن و بخان بچشونو بفرستن مهد!!!
    سپيده جان اين چيزي که شما گفتينو فکر کنم روزنامه ها نوشتن و کليپش هم پخش شده
    قضيه مربوط به يه خدمتکار در مهدکودکي در اردبيله .
    بعدشم به نظر من مهد کودک هم با مهد کودک فرق داره. حدااقل کاري که ميشه کرد اينه که قبلش خيلي تحقيق و پرس و جو
    کنيم و جاي خوبي رو انتخاب کنيم.

در غربت…
    کاربر ساده

من با مهذکودک مخالفم. تا چند سال قبل اين قدر مخالف نبودم و فکر مي کردم مهدهاي قرآن خوبند من هم فکر مي کردم بچه ام رو بگذارم توي مهد اجتماعي مي شه، ولي الان فکر مي کنم مي بينم مگه هولم؟ بچه فقط 6 سال دست من مادره. بعدش اين قدر توي اين جامعه بايد باشه که خودم دلم براي بچه ام تنگ بشه. نه! براي اجتماعي کردن بچه، همون مدرسه کافيه. بچهء کوچک، به حمايت و عاطفهء من، بيشتر از هر چيزي نياز داره. اون نقاشي و شعر و غيره و ذلک رو، خودم هم مي تونم به بچه ام ياد بدهم. مهد کودک اگر 10% (اگر) مثبت باشه، 90% منفي داره. من قبلاً خوندم که اونهايي که توي بچگي، بچه هاشون رو مهد مي گذارند، همونهايي هستند که بچه هاشون، توي سن پيري، اونها رو آسايشگاه سالمندان مي گذارند. اون موقعي که بچه ام به من احتياج داشت، به هزار و يک دليلي که مي خواهم درس بخوانم، مي خواهم کار کنم و …، بچه ام رو گذاشتم مهدکودک. حالا که من پير شدم و بهش احتياج دارم، اون بچه هم به دليل گرفتاري زندگي و …، من رو ميگذاره خونه سالمندان…

من و همسري و… 3>
    کاربر ساده

واي منم اون کليپ رو چند روز پيش ديدم.گريم گرفته بود.زنکه ….. چطور دلش اومد با بچه معصوم اونطوري کنه.
    من حتي اگه بميييييرم بچه ي کوچيکمو که نميتونه از خودش دفاع کنه مهد نميزارم.به خدا قسم گناه دارن.ميخوام 100 ساله ديگه اجتماعي نشن.والا ما که ديديم فقط بي ادب ميشن و فحش ياد ميگيرن و هميشه هم مريض و سرما خورده ان طفلاي معصوم.زن داداش وخواهر من هردو کارمنده بانکن.رسمي هم هستن و اين يعني با وجود وام هايي که گرفتن به هيچ عنوان نميتونن استفا بدن و از کارشون بيان بيرون.بچه هاي داداشمو مامانم نگه داشت و بچه هاي خواهرمم چون از ما دورن مادر شو.هرش نگه ميداره.
    اگه ما خودمون بخوايم هزارتا راه ديگه غير مهدکودک هست!

تمام زندگي من . . .
    کاربر ساده

دختر من الان تازه 8 ماهشه ،يعني 2 ماه ديگه بايد برم سر کار ،و پيش خانواده هم نيستم و مادر شوهر هم به رحمتت خدا رفته ،عملا کسي رو ندارم که از خونواده باشه و بتونم بذارمش پيش اون، اينه که با همسرم تصميم گرفتيم که يک پرستار مطمئن براش بگيريم و بياد منزل و دخترمو نگه داره از مهد 100 برابر بهتره ،حداقل ميدوني جاي بچه ات امنه!!

تمام زندگي من . . .
    کاربر ساده

مامان الناز احتمالا شما تهران نيستين. چون اينجا پرستار پيدا کردن هم خيلي سخته و اينکه بتوني بهش اطمينان کني، چون اگر پرستار هم شناخته شده نباشه مشکلات بدتري پيش مياد!!!

آره عزيزم من شهرستان هستم ولي تهران و شهرستان نداره به نظرم چون سرويس طلاي همکارم رو از خونش بلند کرده بود و از توي يخچالش هم همش گوشت و اين چيزها بر ميداشت ،وقتي فهميد که ديگه دير شده بود
    منتها بايد يک آدم مطمئن گير بياري من از وقتي الناز به دنيا اومده دنبالشم خداروشکر پيدا کردم 1 ماهي زودتر مياد تا هم من چکش کنم و هم اينکه با الناز دوست بشه

هفته 38 :)
    کاربر ساده

مامان الناز احتمالا شما تهران نيستين. چون اينجا پرستار پيدا کردن هم خيلي سخته و اينکه بتوني بهش اطمينان کني، چون اگر پرستار هم شناخته شده نباشه مشکلات بدتري پيش مياد!!!

Viewing 11 replies - 1 through 11 (of 11 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.