انواع قفل دیجیتال - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

انواع قفل دیجیتال

 • سازنده
  موضوع
 • #609805

  avaseo
  کاربر ساده

  قفل دیجیتال هتلی: این نوع قفل ها متناسب با نیاز هتل داری ساخته شده اند و نحوه کار انها به گونه ای است که قفل به صورت اتصال به یک دستگاه کارت خوان که معمولا در لابی هتل کار گذاشت می شود متصل شده و تمامی کارهای قفل از طریق دستگاه کارت خوان در لابی هتل صورت میگیرد.
  قفل های دیجیتال مخصوص ساختمان های مسکونی و اداری : که در دو نوع در بازار عرضه می شود و با باطری قلمی کار می کنند و نیازی به هیچ دستگاه جانبی برای شناسایی و تعویض رمز و قفل اثر انگشت ندارند و فقط صاحب قفل می تواند این کار را انجام دهد.
  برندهای با کیفیت قفل هوشمند
  یوکا ، گیتمن و سامسونگ از جمله برندهای با کیفیت قفل های دیجیتال هستند که هر یک قابلیت های منحصر به فرد و جلوه ی خاص خود را دارند و برای مکان های مختلف استفاده می شوند.

  قفل هوشمند یوکا
  محصول کشور کره جنوبی است که با توجه به ظاهر زیبا و طراحی آن می توان علاوه بر آپارتمان ها در مراکز دولتی و تجاری نیز از آن استفاده نمود.امکان ثبت تعداد زیاد اثر انگشت آن را برای برخی مراکز و منازل شخصی کاربردی تر می کند. بنابراین با وجود قفل اثر انگشت دیگر نیازی نیست همه اعضای خانواده کلید داشته باشند و به راحتی می توانند وارد منزل شوند.با وجودقفل دیجیتال یوکادیگر دغدغه گم شدن پی در پی کلیدها و یا جا گذاشتن آن را نخواهید داشت. قابلیت دیگر قفل دیجیتال یوکا رمز یک بار مصرف آن است ؛ زمانی که می خواهید به فردی یک بار اجازه ورود بدهید می توانید برای وی رمز یک بار مصرف تعریف نمایید و با بسته شدن درب این رمز دیگر کارایی نخواهد داشت. این امکان در صورتی که فرد رمز نداشته باشد یا اثر انگشت وی ثبت نشده باشد بسیار کاربردی است.قفل اتوماتیک نیز امکان دیگری است که در قفل دیجیتال یوکا عرضه شده است. با خروج از منزل دیگر لازم نیست درب را قفل نمایید. درب با بسته شدن به صورت اتوماتیک قفل می شود.امکان امنیتی دیگر قفل هوشمند یوکا سیستم ضد شوک است که با وارد شدن ولتاژ بالاتر از حد مجاز به دستگاه ، این سیستم فعال شده و هشدار می دهد.سیستم ضد سرقت نیز با چند بار وارد کردن رمز یا اثر انگشت اشتباه فعال می شود. اگر رمزتان را اشتباه وارد کردید و دستگاه قفل شد چند دقیقه منتظر بمانید و دوباره امتحان کنید.ریموت نیز در قفل هوشمند یوکا ارائه شده است. از راه دور نیز می توانید درب منزل تان را باز نمایید.یکی از مدل های قفل دیجیتال یوکا قفل کارتی است بنابراین علاوه بر رمز و اثر انگشت از کارت نیز می توانید برای باز کردن درب مجهز به قفل هوشمند یوکا استفاده نمایید. کارت را نیز می توانید در صورت نیاز غیر فعال و مجددا ثبت نمایید.

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.