استوديو نگاره تهرانپارس - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

استودیو نگاره تهرانپارس

• سازنده
    موضوع

hani2
    کاربر ساده

سلام کسي اين آتليه رو ميشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Viewing 11 replies - 1 through 11 (of 11 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

گلدي هستم
    کاربر ساده

کجاست دوستم؟

کاربر ساده

فلکه 2 تهرانپارس مجتمع نگين شرق همه پرسنلش جوونن کاراشونم خوب بود ولي کسي آشنااييت نداشت دوسم

آنا
    کاربر ساده

قيمت هاش چه جوري بود ؟

کاربر ساده

من امروز چشمم خورد به اين آتليه و بيکاري و هزار درد گفتم خب بهتره يه نگاهي بهش بندازم …
    ساختمون اين آتليه واقع در فلکه دوم تهرانپارس است. نوسازه و در قسمت اداري مجتمع تجاري نگين شرق واقع شده و داراي پارکينگ هست ساختمونشم از پاساز مجزاست آسانسور داره و کلا از نظر مکاني رفت و آمدي نديدم که عروس و داماد رو اذيت کنه.
    اول از همه بگم من ساده پسندم چون به نظرم هميشگي و شيکه…پس اونايي که موافقم نيستن چشماي خوشگلشون رو خسته نکنن
    اول آلبومشون رو ديدم طراحي خاصي نداشت چند عکسي توي يک صفحه آلبوم عروسي نديدم ولي در ادامه که عکساي اسپرت بود چند تا عکس توي يک صفحه بود ولي در هم نبود و منظم چيده شده بود. گفتند هر طور هم مايل باشيد طراحي ميکنيم.
    يه عکس توي يک صفحه يا يک عکس وسط دوتا صفحه و بالا و پايينش مشکي بود.
    عکساي باغش رو دوست داشتم ولي آتليش به نظرم يکي دوتاش پزهاي قديمي داشت
    از همه مهمتر اصلا روتوش تابلويي نديدم. اين خودش يه نکته مثبته.
    فيلمشون رو خيييلي دوست داشتم از آماده شدن داماد با کادربندي هاي شيک شروع ميشد.ازونا که مثلا نصف صورت معلومه يا دوربين داره دستاي يه کسي رو نشون ميده که داره پاپيون داماد رو درست ميکنه. بعد گلفروشي اونم به صورت بيروني نه که مثل فيلماي قديمي داماد بره يه گل انتخاب کنه و بعد دسته گل تحويل بگيره…
    فيلمبرداري خوبشون از لحظه اي که داماد عروسو ميبينه…
    با ضرب آهنگ هاي موزيک يه لرزشهاي خفيفي به تصوير ميدادن که دوست ميداشتم ببخشيد اگه نميتونم منظورمو قشنگ بگم
    فيلم باغش رو خيلي دوست داشتم .باغش قشنگ بود و گفتن توي تهرانپارسه باغ بزرگيه ولي اختصاصي نيست اگر بخواين همين باغو عروس خانوم بايد 10 آماده باشن چون باغ 10 تا 2 هيچ عروسي نداره ميتونن از اون تايم استفاده کنند. اما اگرم بخواين باغ اختصاصي دارن ولي به اين بزرگي نيست
    فيلبرداري قشنگي داشتن وقتي عروس و داماد تو ماشينن

از همه بيشتر انتخاب آهنگاشون رو دوست داشتم تا اونجايي که من ديدم آهنگ ها خارجي بود و آهنگ california king bed ري..حانا رو که من عاشقشم رو زماني روي تصوير گذاشت که عروس و داماد توي باغ روبروي هم ايستاده بودن و حرف ميزندن خيلي رومانتيک بود (البته اين آهنگ خيلي هم عروس دومادي نيست و يکمکي بوي دوري ميده:dodgy ازين غبارا که جديدا مد شده تو فيلما ميزارن اينجا تو فضا ريختن فضا رومانتيک تر شه (البته افکت تصويري بودا)

خب حالا بريم سر بحث شيرين قيمت:
    البته گفتند اين قيمت ها براي الان هست و بعدا تغيير ميکنه
    منو هاي فيلمبرداري از 1 تومن شروع ميشه تا 3 و خورده اي
    منوي 1: دو دوربين Z1 + يک شاسي 90*60 = 1 ميليون تومن
    منوي 2: دو دوربين Z2+ يک شاسي 70*100 + 70*50 = 1500
    منوي 3: دو دوربين Z7 + يک شاسي 70*100 +70*50 + دو عکس خانواده ها + ليت = 1800
    منوي فول اچ دي: دو دوربين FULL HD + يک شاسي 70*100 = 1700
    منوي فول اچ دي: دو دوربين FULL HD + يک شاسي 70 *100 + دو عدد 70*50 + دوعدد 40*30 + دو عدد 30*20+ کرين باغ =2600

منوي آلبوم :
    آلبوم ده برگي 60*30 = 700 هزار تومن
    بقيشو ديگه نپرسيدم

کرين باغ هم 450

کلا 80 تا عکس آتليه اي ميگيرن و صد و خورده اي هم باغ
    اگه براي عروسي به اين آتليه بريد ديگه هيچ ورودي براي حنابندون و پاتختي و اسپرت لازم نيست پرداخت کنيد.

قيمت عکس ها:
    18*13 = 12000 تومن
    21*16 = 16000 تومن

و نکته ديگه اينکه اين شروع کار اين آتليه از ساعت 11 هست که براي فول اچ دي از 10 شروع ميشه و اين زمان تا هر موقعي است که شما مراسم داشته باشيد گفتند اينجوري نيست که مراسم تو تالار تموم بشه ما مثل بععضي آتليه ها پول رو ساعتي بگيريم. هيچ هزينه اضافي دريافت نميشه و تا زماني هستيم که مراسمتون باشه

دکوراشونم ديدم …
    شامل پيانو مشکي
    ميز بيليارد
    پله مارپيچ چوبي
    شومينه سفيد
    آينه و کنسول طلايي
    يه پنجره مشبک
    …. گفتن تا چند وقت ديگه يکم فضامون رو بهتر ميکنيم.

عکساي اسپورتشون خوب بود ولي کلا پز هاي خيلي خاصي نميدادند .دوربيني رو هم که من دست يکي از همکاراشون ديدم دوربين 5D کنون بود که عکس ها رو با اون ميگرفتند.

عکاس و فيلمبردار خانم دارند کلا همه کاراشون رو انگار خانوما انجام ميدن(جز مسولشون آقاي محمد دوست) و ديدم يه عروس داماد خيييييييييييييييييييلي مومن داشتن عکساي عروسيشون رو مينداختن:loveفکر کنم ساعت 4:30 حدودا وارد آتليه شدند)

آقاي محمد دوست گفتند : 11 ساله کار آتليه انجام ميدن گروه جووني بودند اما همه اين 11 سال رو اينجا نبودند البته اشاره اي نکردند تو کدوم آتليه و کجاي تهرانپارس مکان قبليشون بوده. ايشون اصولا اعتقادي به تبليغ از طريق رسانه و سايت و پيک برتر نداشتند و عقيده داشتند ما مشتريامون بهترين معرف هاي ما هستنددوتا مجوز دارن يکي براي پاساژ يکي براي آتليه و خيلي تاکيد داشتن چون همه قوانين رو رعايت ميکنم و مجوز دارم هيچ نگراني از هيچ جايي ندارم رفتار خاصي که گوياي مورد بدي باشه ازشون نديدم و به راحتي قسمت هاي مختلف آتليه رو نشونم دادند.

از نقاط ضعف اين آتليه ميتونم به اين اشاره کنم که پزهاي خيلي خاص و به روزي نميدادند. يا رو صندلي بودن يه خوابيده يا کنار هم يا روبروي هم .
    به نظرم براي اون عروس خانومايي که فيلم براشون مهمتر از عکسه ميتونه گزينه مناسبي باشه البته اگه افزايش قيمت ندهند.
    باز همينا به ذهنم ميرسه اگه سوالي بود در خدمتم دوستان

استوديو نگاره: فلکه دوم تهرانپاس .مجتمع اداري تجاري نگين شرق.طبقه دوم ساختمان اداري

تلفن :09123153007- 09123708802

کاربر ساده

ههههههه ديدين هيچ اتفاقي بي حکمت نيست….اون روز همينجوري رفتم اين آتليه ولي قسمت شد و براي عروسيمم با همين آتليه قرارداد بستم.اميدوارم راضي باشم.يه خانومه با همسرش اومده بود.ازش پرسيدم گفت خواهرشوهرم قبلا عروسيش با اين اکيپ بوده و خيلي راضيه منم اومدم قرارداد ببندم.هر سه دفعه اي که رفتم عروس داشتن و سرشون شلوغ بود.بازم تاکيد داشتن ما تبليغات نميکنيم چون مشتريان ما بهترين مبلغان ما هستند.
    براي من يه منوي ترکيبي نوشت که هم قيمتش مناسب باشه هم کيفيت کار عالي.

کاربر ساده

aslan kare in estodio khob nist be hich onvan baraye aroositoon narid to in atelie az zaman gharardad ta zamane tahvile kar 100000joor hazinehaye motefavet azaton migiran majborin chon kareton onja geroe baj bedid .harfo amalesshon baham kheili fargh dare akashon eftezahe eftezah man ke vaghean geryam migire filammo har vaght mibinam va hamishe khodamo sarzanesh mikonam ke goole zabone charbo garmeshono khordam .iaz poole nahareshon ezafe barnamashon va 1000000 bambole diige ey kash laaghal kareshon khob bod ama vaghean man az filmam razi nistam hamintoor albomam .
    man taze behtarin menoshono entekhab kardam aroosaye man behtarin shabe zendegitono baye entekhabe eshtebah nabod nakonid
    ye mosht adame javonan ke faghat kareshon shokhio khandast

کاربر ساده

من امروز چشمم خورد به اين آتليه و بيکاري و هزار درد گفتم خب بهتره يه نگاهي بهش بندازم …
    ساختمون اين آتليه واقع در فلکه دوم تهرانپارس است. نوسازه و در قسمت اداري مجتمع تجاري نگين شرق واقع شده و داراي پارکينگ هست ساختمونشم از پاساز مجزاست آسانسور داره و کلا از نظر مکاني رفت و آمدي نديدم که عروس و داماد رو اذيت کنه.
    اول از همه بگم من ساده پسندم چون به نظرم هميشگي و شيکه…پس اونايي که موافقم نيستن چشماي خوشگلشون رو خسته نکنن
    اول آلبومشون رو ديدم طراحي خاصي نداشت چند عکسي توي يک صفحه آلبوم عروسي نديدم ولي در ادامه که عکساي اسپرت بود چند تا عکس توي يک صفحه بود ولي در هم نبود و منظم چيده شده بود. گفتند هر طور هم مايل باشيد طراحي ميکنيم.
    يه عکس توي يک صفحه يا يک عکس وسط دوتا صفحه و بالا و پايينش مشکي بود.
    عکساي باغش رو دوست داشتم ولي آتليش به نظرم يکي دوتاش پزهاي قديمي داشت
    از همه مهمتر اصلا روتوش تابلويي نديدم. اين خودش يه نکته مثبته.
    فيلمشون رو خيييلي دوست داشتم از آماده شدن داماد با کادربندي هاي شيک شروع ميشد.ازونا که مثلا نصف صورت معلومه يا دوربين داره دستاي يه کسي رو نشون ميده که داره پاپيون داماد رو درست ميکنه. بعد گلفروشي اونم به صورت بيروني نه که مثل فيلماي قديمي داماد بره يه گل انتخاب کنه و بعد دسته گل تحويل بگيره…
    فيلمبرداري خوبشون از لحظه اي که داماد عروسو ميبينه…
    با ضرب آهنگ هاي موزيک يه لرزشهاي خفيفي به تصوير ميدادن که دوست ميداشتم ببخشيد اگه نميتونم منظورمو قشنگ بگم
    فيلم باغش رو خيلي دوست داشتم .باغش قشنگ بود و گفتن توي تهرانپارسه باغ بزرگيه ولي اختصاصي نيست اگر بخواين همين باغو عروس خانوم بايد 10 آماده باشن چون باغ 10 تا 2 هيچ عروسي نداره ميتونن از اون تايم استفاده کنند. اما اگرم بخواين باغ اختصاصي دارن ولي به اين بزرگي نيست
    فيلبرداري قشنگي داشتن وقتي عروس و داماد تو ماشينن

از همه بيشتر انتخاب آهنگاشون رو دوست داشتم تا اونجايي که من ديدم آهنگ ها خارجي بود و آهنگ california king bed ري..حانا رو که من عاشقشم رو زماني روي تصوير گذاشت که عروس و داماد توي باغ روبروي هم ايستاده بودن و حرف ميزندن خيلي رومانتيک بود (البته اين آهنگ خيلي هم عروس دومادي نيست و يکمکي بوي دوري ميده:dodgy ازين غبارا که جديدا مد شده تو فيلما ميزارن اينجا تو فضا ريختن فضا رومانتيک تر شه (البته افکت تصويري بودا)

خب حالا بريم سر بحث شيرين قيمت:
    البته گفتند اين قيمت ها براي الان هست و بعدا تغيير ميکنه
    منو هاي فيلمبرداري از 1 تومن شروع ميشه تا 3 و خورده اي
    منوي 1: دو دوربين Z1 + يک شاسي 90*60 = 1 ميليون تومن
    منوي 2: دو دوربين Z2+ يک شاسي 70*100 + 70*50 = 1500
    منوي 3: دو دوربين Z7 + يک شاسي 70*100 +70*50 + دو عکس خانواده ها + ليت = 1800
    منوي فول اچ دي: دو دوربين FULL HD + يک شاسي 70*100 = 1700
    منوي فول اچ دي: دو دوربين FULL HD + يک شاسي 70 *100 + دو عدد 70*50 + دوعدد 40*30 + دو عدد 30*20+ کرين باغ =2600

منوي آلبوم :
    آلبوم ده برگي 60*30 = 700 هزار تومن
    بقيشو ديگه نپرسيدم

کرين باغ هم 450

کلا 80 تا عکس آتليه اي ميگيرن و صد و خورده اي هم باغ
    اگه براي عروسي به اين آتليه بريد ديگه هيچ ورودي براي حنابندون و پاتختي و اسپرت لازم نيست پرداخت کنيد.

قيمت عکس ها:
    18*13 = 12000 تومن
    21*16 = 16000 تومن

و نکته ديگه اينکه اين شروع کار اين آتليه از ساعت 11 هست که براي فول اچ دي از 10 شروع ميشه و اين زمان تا هر موقعي است که شما مراسم داشته باشيد گفتند اينجوري نيست که مراسم تو تالار تموم بشه ما مثل بععضي آتليه ها پول رو ساعتي بگيريم. هيچ هزينه اضافي دريافت نميشه و تا زماني هستيم که مراسمتون باشه

دکوراشونم ديدم …
    شامل پيانو مشکي
    ميز بيليارد
    پله مارپيچ چوبي
    شومينه سفيد
    آينه و کنسول طلايي
    يه پنجره مشبک
    …. گفتن تا چند وقت ديگه يکم فضامون رو بهتر ميکنيم.

عکساي اسپورتشون خوب بود ولي کلا پز هاي خيلي خاصي نميدادند .دوربيني رو هم که من دست يکي از همکاراشون ديدم دوربين 5D کنون بود که عکس ها رو با اون ميگرفتند.

عکاس و فيلمبردار خانم دارند کلا همه کاراشون رو انگار خانوما انجام ميدن(جز مسولشون آقاي محمد دوست) و ديدم يه عروس داماد خيييييييييييييييييييلي مومن داشتن عکساي عروسيشون رو مينداختن:loveفکر کنم ساعت 4:30 حدودا وارد آتليه شدند)

آقاي محمد دوست گفتند : 11 ساله کار آتليه انجام ميدن گروه جووني بودند اما همه اين 11 سال رو اينجا نبودند البته اشاره اي نکردند تو کدوم آتليه و کجاي تهرانپارس مکان قبليشون بوده. ايشون اصولا اعتقادي به تبليغ از طريق رسانه و سايت و پيک برتر نداشتند و عقيده داشتند ما مشتريامون بهترين معرف هاي ما هستنددوتا مجوز دارن يکي براي پاساژ يکي براي آتليه و خيلي تاکيد داشتن چون همه قوانين رو رعايت ميکنم و مجوز دارم هيچ نگراني از هيچ جايي ندارم رفتار خاصي که گوياي مورد بدي باشه ازشون نديدم و به راحتي قسمت هاي مختلف آتليه رو نشونم دادند.

از نقاط ضعف اين آتليه ميتونم به اين اشاره کنم که پزهاي خيلي خاص و به روزي نميدادند. يا رو صندلي بودن يه خوابيده يا کنار هم يا روبروي هم .
    به نظرم براي اون عروس خانومايي که فيلم براشون مهمتر از عکسه ميتونه گزينه مناسبي باشه البته اگه افزايش قيمت ندهند.
    باز همينا به ذهنم ميرسه اگه سوالي بود در خدمتم دوستان

استوديو نگاره: فلکه دوم تهرانپاس .مجتمع اداري تجاري نگين شرق.طبقه دوم ساختمان اداري

تلفن :09123153007- 09123708802

دوست عزيز ظاهرا شما داري خودت از خودتون تبليغ ميکنيد…اخه خيلي ريزه کاره ي توضيح دادين…….خيلي تابلو بود….شما از افراد همون اتليه به نظر مياين….متاسفم براتون

کاربر ساده

سلام به همه دوستان
    بچه ها مراسم من اواخر مهرماه بود من با اين استديو قرارداد بستم و همچنان ذنبال گرفتن کارامم? روز اول ،با من اصن يه طور ديگه صحبت شد و رفتار شد چيزاي ديگه بهم گفتن اما الان کاملا برعکسه ما رفتيم و 3روز بعدش دوباره به همين استديو سر زديم و فقط هم به خاطر قيمتش
    اونروز قرار دادنوشتيم واينم بگم عکس ها وکليپ هاي که نشون دادن خوب بود ولي من مي ترسم.هفته پيش براي انتخاب عکس رفتم واقعن از برخوردشون بدم اومد 2تا از کارمنداي زنشون انگار نوبر دارن!! يکيشون که خيلي کم سن و ساله با خودشم دعوا داره و فقط گوشيشو به رختون ميکشه وفکزمي کنه خيلي لونده در صورتي که عين …… مي مونه!!!.عکاسشون واقعن کارش عاليه و خوووووبه اما بد قلقه.
    برام دعاکنيد همه چيم خوب شه خيلي استرس دارم

کاربر ساده

سلام خانوما.من تو تاپيک تالار داريوشم گفتم عروسيم تو تالار داريوش و کار عکس و فيلمم با اين آتليه بود.خيلي عالي بود همه چي.عکاس فوق العاده با دقت…هم باغ هم آتليه.فيلم برداري عالي…قيمتاي مناسب…خلاصه بهشون سر بزنيد:دي

کاربر ساده

عزيزم کيفيت خوب مربوط به دوربين خوبه هرجا بري full hd قرارداد ببندي کيفيت فيلمت خوب مي شه جه فايده وقتي بد قول و بي انضباتن

کاربر ساده

اين اتليه خوبي نيست . خيلي از خودراضي هستند. خيلي فيلم بي کيفيت تحويل دادند در حاليکه گفتند با دوربين فلان و فلان . حتي زحمت نکشيدند فيلم ميکس کرده ي خودشونو بازبيني کنن و بفهمند که خدايي ? بار شعري که پدر عروس خونده بدون تغيير يا حتي افکت تکرار کرده بود .گول نخورين .ما گولخورديم کهگفتند فايل عکسهارو ميدن. اخرش هم اعتراض کرديم گفتند ميخواستين برين جايي که چهار ميليون ميگيرن .اين جوابشون بود

درضمن قرارداد رو خيلي زيرکانه مينويسن . تجربه شماها باشه توي قرار داد خيلي جمله هارو دقت کنيد و بدون رودربايستي بگين افرهارو بنويسند خط به خط .کلا ادم پولش حروم ميشه

Viewing 11 replies - 1 through 11 (of 11 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.