استوديو باراد - محسن آريا - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

استودیو باراد – محسن آریا

• سازنده
    موضوع

سامانتا
    کاربر ساده

سلام بچه ها من عروسيم تابستون با استوديو باراد بود از کارشون هرچي بگم کم گفتم فيلم و کليپشون فوق العاده ست…هر کي فيلم ما رو ميبينه عاشقش ميشه مخصوصا کليپ اسپرتاش ديگه حرفي واسه گفتن نداره هرچند که ما اسپرت نداشتيم ولي نمونه کارشو که ديدم سرجام خشکم زد…خصوصا کليپ هاي شمالش کنار دريا….خيلي ام مهربون و خوش اخلاقن سر يه ماه فيلم وعکس رو تحويل دادن من که واقعا ازشون راضي ام اگه بريد مطمئن باشيد قراردادو ميبنديد…قيمتشم مناسبه اگه صدبار ديگه ام بخوام کليپ درست کنم ميرم اونجا کاراشون خيلي خلاقانه و جديده و پر از ايده هاي زيبا …واقعا حرف ندارن
    عکسامونم خيلي قشنگه و اصلا تکراري نيست يعني همه مدل عکس گرفتن
    عکاسمون :اقا و خانم رضايي
    فيلمبردار:اقاي اريا

Viewing 5 replies - 1,861 through 1,865 (of 1,865 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

متولد ماه دي
    کاربر ساده

بچه ها اين که عکاس خانم ندارن اصلا خوب نيست . من کارشونو دوست دارم اما حيف که عکاس خانم ندارنننننننننننننن….

عزيزم عکاس خانم دارن ولي فرق باراد آقاي آريا با بقيه اينه که حقيقتو به مشتري ميگه که کار خانم مثل کار خودش نميشه در صورتي که خيلي از آتليه ها شايد اين حرفو نزنن و فکر پول گرفت از مشتري هستن

عزيزم شما نميدوني ميتونم فولدر عکسامو ببينم يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر ساده

سلام بچه ها … کسي آدرس وشماره تلفن جديد باراد رو داره؟؟؟

بچه ها اين که عکاس خانم ندارن اصلا خوب نيست . من کارشونو دوست دارم اما حيف که عکاس خانم ندارنننننننننننننن….

عزيزم عکاس خانم دارن ولي فرق باراد آقاي آريا با بقيه اينه که حقيقتو به مشتري ميگه که کار خانم مثل کار خودش نميشه در صورتي که خيلي از آتليه ها شايد اين حرفو نزنن و فکر پول گرفت از مشتري هستن

عزيزم شما نميدوني ميتونم فولدر عکسامو ببينم يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزيزم بله ميتوني ببيني اگه فولدر عکساتو نبيني که نمي توني عکساي آلبومتو انتخاب کني براي انتخاب عکس بهتون عکساي خام و اديت نشده رو ميدن رو يه سي دي بعد شماره عکسايي که ميخواين مينويسين و آقاي آريا براتون اديت ميکنه

کاربر ساده

بنده فوق العاده از اين آتليه ناراضي هستم.واقعا بي مسئوليت هستن و برخورد روز اولشون خيلي با روز عروسي فرق داره.اصلا نميبخشمشون.کارو دادن دست دستيارشون که اصلا قابل قياس با نمونه هاشون نيست.

خدا رو خوش نمياد.روز عروسي تکرار نميشه که به راحتي خرابش کردن با بي مسئوليتي.حتي يه عکس تکي از داماد نگرفتن. با ساقدوشمون يه عکس گرفتن هونم چشممون بسته است!!!!!!!!!!! لباسمو تو عکسا مرتب نکردن و به زور ما 5دقيقه تو خيابون از ماشين عروس فيلم گرفتن

کاربر ساده

فوق العاده بي مسئولتن. کار عروسي منو دادن به يه تازه کار و خودشون رفتن سر يه مجلس ديگه که پول بيشتر گيرشون بياد

تبليغ الکي نکينيد.عروس داماداي بدبخت گناه دارن.بعد 2 ماه و نيم هنوز شاسي سرمجلسم!حاضر نيست!!!!!!!!!!!!!

Viewing 5 replies - 1,861 through 1,865 (of 1,865 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.