استوديو باراد - محسن آريا - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

استودیو باراد – محسن آریا

• سازنده
    موضوع

سامانتا
    کاربر ساده

سلام بچه ها من عروسيم تابستون با استوديو باراد بود از کارشون هرچي بگم کم گفتم فيلم و کليپشون فوق العاده ست…هر کي فيلم ما رو ميبينه عاشقش ميشه مخصوصا کليپ اسپرتاش ديگه حرفي واسه گفتن نداره هرچند که ما اسپرت نداشتيم ولي نمونه کارشو که ديدم سرجام خشکم زد…خصوصا کليپ هاي شمالش کنار دريا….خيلي ام مهربون و خوش اخلاقن سر يه ماه فيلم وعکس رو تحويل دادن من که واقعا ازشون راضي ام اگه بريد مطمئن باشيد قراردادو ميبنديد…قيمتشم مناسبه اگه صدبار ديگه ام بخوام کليپ درست کنم ميرم اونجا کاراشون خيلي خلاقانه و جديده و پر از ايده هاي زيبا …واقعا حرف ندارن
    عکسامونم خيلي قشنگه و اصلا تکراري نيست يعني همه مدل عکس گرفتن
    عکاسمون :اقا و خانم رضايي
    فيلمبردار:اقاي اريا

Viewing 15 replies - 1,666 through 1,680 (of 1,865 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

snow white
    کاربر ساده

بچه ها اين آتليه باغ سمت شرق داره؟

کاربر ساده

بچه ها اتليشون ادرسش عوض شده ؟ خود اقاي اريا همه عکسا رو ميندازه يا عکاس دبگم دارن؟

کاربر ساده

ساناز جون قراره عوض شه آتليه ولي فعلا که همون سردار جنگل هستن… عکاس اصلي آقاي آرياس ولي اگه عکاس خانم بخواي خانم بابايي هستن.

کاربر ساده

بچه ها آتليه باراد پيچ فيس بوک درست کرده بريد ببينيد فوق العادست عاليييييييييييييييييييييي

man har kari kardam linkesho bezaram nasho berid too fb bezanid barad studio ariya team ok mishe

man har kari kardam linkesho bezaram nasho berid too fb bezanid barad studio ariya team ok mishe

کاربر ساده

بچه هايي که کارشون با باراد بوده… سوگل..موژان…روند کارتون تو چه مرحله ايه؟؟؟؟
    من آلبومام آماده شدن ولي فيلمم هنوز نه

کاربر ساده

بشه ها من عروسيم ارديبهشت بوده ولي هنوز فيلمم حاضر نيست هر وقت هم زنگ ميزنم ميگن عجله نکن حتي نميگن مثلا 1 ماه ديگه حاضره من نگرانم فيلم عروسيم گم شده باشه ديگه همه فاميل دارن مسخرم ميکنن هي ميگن اگه فيلم هاليودي بود الان تموم شده بود مگه ميخواد چيکار کنه که هنوز فيلم شما حاضر نيست، ميترسم اصلا فيلمم گم شده باشه براي شما هم همين قدر طول کشيده، اين طبيعيه ؟

کاربر ساده

بچه ها اتليشون ادرسش عوض شده ؟ خود اقاي اريا همه عکسا رو ميندازه يا عکاس دبگم دارن؟

عزيزم، من يه ماه پيش رفتم کارشون رو ديدم. خوده آقاي آريا عکس ميگيره، آدرسشم فکر نکنم عوش شده باشه، چون من از همين سايت آدرس رو برداشتم

کاربر ساده

عزيزم منم فيلمم در مرحله اديته فيلم کلا فيلم زمانبره نامزديم هم خيلي زمان برد عزيزم نگران نباش مهم اينه که کار خوب تويل بگيري

کاربر ساده

بچه ها اين آتليه باغ سمت شرق داره؟

توجاجرود مي دونم داره

کاربر ساده

عزيزم نگران نباش من درجريانم که فيلمارو خودشون دارن اديت ميکنن و تعدادش زياده به منم گفتن تا 15 روز اينده من يکم از فيلممو ديدم که اديت شده بود عالييييييييييييي بود بهشون گفتم هر چقد طول بکشه مهم نيست

کاربر ساده

بچه هايي که کليپ اسپرت داشتيد چه موضوعي براي کليپتون بود؟من هنوز نميدونم چي انتخاب کنم.هرچي هم ديدم خيلي خوشم نيومد.نمونه کارايي که به من نشون داد زياد جالب نبود ولي من به خاطر عکسها قرارداد بستم حالا نگران کليپم هستم

دوست جونا باراد براي عکس هاي اسپرت يا مدلينگ و معمولي، غير از کار کلاسيک و اسپرت واسه عروس، ورودي ميگيره اونم 400 هزار تومن! شما اينو ميدونستين؟ اين که خيلي بده! يعني نميتونيم اونجا چندتا عکس اسپرت بندازيم و اگرم بخوايم، بايد اينهمه ورودي بديم؟؟؟؟

فرزان بانو دقيق تر توضيح ميدي عزيزم؟ متوجه نشدم!
    ميدونم تو پکيجش عکاسي اسپرت داخل آتليه داره! براي خارج از آتليه 40 ورودي ميگيره! منظورت همينه؟

گل دختر
    کاربر ساده

عزيزم اکثر آتليه ها براي عکاسي ورودي يا همون هزينه ويزيت عکاسي دريافت ميکنند.
    شهرآشوب جان عزيزم ايشون پکيج عروسي رو نميگن. همينجوري براي تعدادي عکس ميخوان برن .

منظور من اصلا کار عروسي و اسپرت مرتبط با عروسي نيست….
    منظورم اين بود که همينجوري ميخوام 4 5 تا عکس بندازم…. سوء تفاهم نشه دوستان…

Viewing 15 replies - 1,666 through 1,680 (of 1,865 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.