استوديو باراد - محسن آريا - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

استودیو باراد – محسن آریا

• سازنده
    موضوع

سامانتا
    کاربر ساده

سلام بچه ها من عروسيم تابستون با استوديو باراد بود از کارشون هرچي بگم کم گفتم فيلم و کليپشون فوق العاده ست…هر کي فيلم ما رو ميبينه عاشقش ميشه مخصوصا کليپ اسپرتاش ديگه حرفي واسه گفتن نداره هرچند که ما اسپرت نداشتيم ولي نمونه کارشو که ديدم سرجام خشکم زد…خصوصا کليپ هاي شمالش کنار دريا….خيلي ام مهربون و خوش اخلاقن سر يه ماه فيلم وعکس رو تحويل دادن من که واقعا ازشون راضي ام اگه بريد مطمئن باشيد قراردادو ميبنديد…قيمتشم مناسبه اگه صدبار ديگه ام بخوام کليپ درست کنم ميرم اونجا کاراشون خيلي خلاقانه و جديده و پر از ايده هاي زيبا …واقعا حرف ندارن
    عکسامونم خيلي قشنگه و اصلا تکراري نيست يعني همه مدل عکس گرفتن
    عکاسمون :اقا و خانم رضايي
    فيلمبردار:اقاي اريا

Viewing 15 replies - 1 through 15 (of 1,865 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

کاربر ساده

اينم شمارش44424745

دختر آذر
    کاربر ساده

مريم جون بدون كليپ اسپرت فكر كنم با 1200 جمع ميشه من رفتم پيششون
    اشرفي اصفهاني سر 35 متري پياده شو نبش سردار جنگل يه ساختمونه تابلو باراد داره.زنگ بزني دقيق ميگه بهت.نزديكه گل فروشي ترنجه.

کاربر ساده

ولي واسه ما کلاسيک و سنگين بود اونا حتما خودشون خواستن اين خوبه که همه جوره بلدن هم اون جوري هم اينجوري ولي قيمتهاش واقعا از جاهاي ديگه که انقد الکي اسم در کرده بهتره

دختر آذر
    کاربر ساده

آهان يه چيز ديگه به نظرم كادر با اخلاقي داره اونجوري كه كعلوم بود.
    نكته مهميه واسه روز عروسي مخصوصا واسه آقايوني كه اعصابو عكس و اين قرتي بازيا رو ندارن

کاربر ساده

فيلم بردار منم اقاي اريا بود عالي بود

يه مامان خوب
    کاربر ساده

من هم با اين اتليه قرارداد بستم
    به نظرم که کارشون خوب و کلاسيک بود
    از همه مهم تر اخلاقشون بود که واقعا محترمانه برخورئ مي کردن مخصوصا اقاي آريا

بهم بگين آني
    کاربر ساده

ندا جون ميشه بگي چه چيزايي و برداشتين و چند براتون دراومد؟مرسي

کاربر ساده

عزيزم پکيج خاصي نداره خودت بايد بگي چي ميخاي…واسه ما پارسال بود نميدونم قيمتاش الان همونه يا نه…ببين کليپ اسپرتش حرف نداره واقعا تاپ و تکه مخصوصا شمااااال…اگه ببيني کف ميکني

يه مامان خوب
    کاربر ساده

بچه ها بستگي داره چي چيزهايي رو بخواين
    مثلا البومتون چه اندازه باشه
    يا چند تا کليپ بخواين
    من اسفند قرارداد بستم تقريبا 1 و سيصد در امد
    فقط هم فيلم برداري دو دوربينه روز عروسي و عکس باغ و اتليه و تالار
    اسپرت و پروجكشنم و اين چيزا هم ندارم
    من و همسرم دنبال يه کار سنگين و بدون جينگولک بازي بوديم که اينجا کاملا با سليقه ما جور در مياد
    ولي برادرم رفت امي تيس اتفاقا خيلي هم کارشون قشنگ و خوب شد ولي با شرايط همسر من جور در نمي ياد کارشون

يه مامان خوب
    کاربر ساده

راستي البوم و شاسي 100 در 70 و 2 تا شاسي 30 در 40 براي والدين هم بود

در برابر جينگولک بازي بقيه اتليه ها به نظرم اينجا خيلي خوب

کاربر ساده

بچه ها منم رفتم باراد کارشون خوب بود منم خوشم اومد تنها مشکلش اينه که فيلم بردارش مرده و همسر من مخالف

کاربر ساده

نه نيلو جون فيلمبردار خانم هم داره يه نمونه نشونم داد مال خانم بود
    من با باراد قرارداد بستم البته از بين شيده و اخوان . کار اون 2تا هم عالي بود طوري که شوشو ميخواست با شيده قرارداد ببنده اما از اونجايي که من اولين جا هيچ وقت اکي نميکنم رفتم باراد رو هم ديدم از خلاقيت باراد خوشم اومد فيلماش يه کم براي من فشن بوداما قول داد همونجوري که ميخوام باشه کار عکسش هم عالي بود با اينکه باراد تو انتخاب هاي آخرم بود اما خوب به نسبت قيمتش عالي بود خدا کنه کار من هم خوب بشه و مثل شما راضي باشم .
    بچه ها من گفتم ما چند نفريم تا باهامون راه بيادشما هم رفتيد بگيد دوست ما (راد) حتما اسم ببريد اومده اينجا تا شما هم بتونيد تخفيف بگيريد کلي باهاتون راه مياد

کاربر ساده

بله منم با باراد قرارداد بستم.. براي منم يکم فشنيش زياده اما ايشالا که به خاطر منعطف بودن و ابتکار داشتنشون بتونن چيزي که ميخوام دربيارن.

کاربر ساده

بچه ها من عروسيم 29 فروردين بود با اين گروه.خيلي با حوصله بودن.عکس باغمم قشنگ بود.

کاربر ساده

مبارکه خوفولوو جون ! کار سارا قوام چطور بود ؟ گفتي تو تاپيکش ؟

Viewing 15 replies - 1 through 15 (of 1,865 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.