اجزا دستگاه چاپ بنر - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

اجزا دستگاه چاپ بنر

 • سازنده
  موضوع
 • #609786

  avaseo
  کاربر ساده

  ریپ دستگاه: ریپ دستگاه نقش مهمی در دستگاه چاپ بنر دارد. هر اندازه این ریپ فوی تر باشد، دستگاه کار چاپ را بهتر انجام می دهد.

  هد دستگاه : هد دستگاه از جمله مهم ترین قسمت در دستگاه چاپ بنر می باشد. توجه کنید که هد دستگاه باید با دقت توسط کارشناسان متخصص نصب شود زیرا در نهایت خروجی کار به هد دستگاه وابسته است. هد ها انواع متفاوتی دارند که هر کدام دارای مزایا و معایبی است و با توجه به نوع و حجم کار باید خریداری شود.

  بدنه دستگاه: این قسمت از دستگاه چاپ بنر در کیفیت چاپ به دست آمده تاثیری ندارد. فقط هر چه بدنه دستگاه چاپ بنر سنگین تر باشد تکان و لرزش بدنه و حرکت هد دستگاه کاهش می یابد. بدنه دستگاه شامل شاسی دستگاه، محل قرار گیری جوهر و کامپیوتر می باشد.

  گانتی دستگاه: گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه چاپ بنر بسیار مهم است. گارانتی دستگاه شامل نصب و آموزش کامل دستگاه چاپ بنر می باشد. اگر دستگاهی که خریداری می کنید پشتیبانی قوی نداشته باشد و آموزش های لازم به اپراتور داده نشود نمی توانید با آن کار کنید.

  دستگاه بنر ممکن است دچار مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شود، اگر پشتیبانی قوی در این میان نباشد دستگاه قادر به چاپ نخواهد بود.

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.