اتليه در شمال - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

اتلیه در شمال

• سازنده
    موضوع

نخود
    کاربر ساده

سلام
    کسي آتليه خوب توي نوشهر يا چالوس يا اون نزديکيا مي شناسه؟

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 99 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

12ابان عروس شدم
    کاربر ساده

من تهرانم مراسمم تهرانه ولي اتليمو با راز توي گلسار رشت برداشتم کارش ايده هاش فيلمبرداري عکس برداريش عالي بود عالييييييييييييييييييييييييي واقعا از بابت اتليم خيالم راحته راحته قيمتاشم فکر کنم خوب بود

کاربر ساده

مرسييييييي نجمه جون.خيلي خوب كاري كردي.منم سالنم به طور حتم لاهيجانه،واسه همينم ترجيحم اينه كه آتليه هم همونجا باشه.:-)
    آدرس تقريبي تك و برگ سبز كجاست عزيزم؟قيمتاشونم اگه بگي ممنون ميشم:-*

بفرما: استوديو تک آدرس: لاهيجان.ميدان معلم.جنب بان ملي تلفن 01412226531
    آتليه برگ لاهيجان خيابان کاشف شرقي.ابتداي تربيت معلم. تلفن 01412220491

کاربر ساده

? مرسي‌ از رهنمأييت مي‌شه يه کم راجع به کار راز و قيمتش بهم بگي‌؟

کاربر ساده

بچه ها استوديو تک، آلبوم ايتاليايي 50*50 رو به ما 700تومن گفت در صورتيکه بقيه جاها 500 بود اما واقعا آلبومش قشنگ بود و کيفيت عکسش بالا بود. بنظرتون زياد نگفته؟

کسي کار آتليه کارن تو گرگان رو ديده؟

عـــروس دريا
    کاربر ساده

کيميا جون من در اولين فرصت ميرم به همه جا سر ميزنم و حتما در جريان قرار ميدم شمارو
    نگران نباش عزيزم

کاربر ساده

دوستاى گلم فيگورعروس دامادروپيدانمى کنم.کسى هست کمکم کنه.

کاربر ساده

واااااااااااقعاممنون که راهنمايى مى کنين بعد دو هفته…کسى اينجا نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عـــروس دريا
    کاربر ساده

فکر کنم بسته شده

??محمدصدراي من??
    کاربر ساده

نجمه جون700خيلي خوبه من 2 سال پيش آلبومم 600 شد

کاربر ساده

بچه هاي رشتي يا کلا گيلاني يه سوال فوري دارم، ميخوام بدونم عکساي عروسي تو فضاي باز تو ارديبهشت ماه در شمال چطور درمياد؟معمولا بارون همه چيزو خراب ميکنه؟ اونايي که بارون اومد براشون چيکار کردن؟ بعدشم لطفا آدرس آتليه هاي رشت رو بگيد و مزون خوب اگه کسي سراغ داره بگه، بچه ها کلا اطلاعات رشتتونو تخليه کنيد لطفا!!! آخه من و همسري رشتي نيستيم هيچکدوم اما من به عشق دريا و عکس با مناظر زيباي شمال براي آتليه و کليپم دارم ميام شهر بارااااااان، البته فاميل اونجا زياد داريماااااا!!!!

??محمدصدراي من??
    کاربر ساده

نميدونم يه بار رفتم اتفاقي ديدم.برو گوگل سرچ کن آتليه استارفيلم تو FB اتفاقا عروسشم مال عروس ايران بود

بچه هاي رشتي يا کلا گيلاني يه سوال فوري دارم، ميخوام بدونم عکساي عروسي تو فضاي باز تو ارديبهشت ماه در شمال چطور درمياد؟معمولا بارون همه چيزو خراب ميکنه؟ اونايي که بارون اومد براشون چيکار کردن؟ بعدشم لطفا آدرس آتليه هاي رشت رو بگيد و مزون خوب اگه کسي سراغ داره بگه، بچه ها کلا اطلاعات رشتتونو تخليه کنيد لطفا!!! آخه من و همسري رشتي نيستيم هيچکدوم اما من به عشق دريا و عکس با مناظر زيباي شمال براي آتليه و کليپم دارم ميام شهر بارااااااان، البته فاميل اونجا زياد داريماااااا!!!!

بچه ها تورو خدا جواب بديد
    اخه اين سوال منم هست .عروسيم قرار بود بهمن باشه كه به دليل يه سري اتفاقات به احتمال خيلي خيلي زياد مي افته اونور سال تو فروردين يا ارديبهشت .مي خوام بدونم كلا اگه اونجا بارون بياد ،آتليه هاش هيچ فكري كردند آيا براي حل اين مشكل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

??محمدصدراي من??
    کاربر ساده

بچه ها تورو خدا جواب بديد
    اخه اين سوال منم هست .عروسيم قرار بود بهمن باشه كه به دليل يه سري اتفاقات به احتمال خيلي خيلي زياد مي افته اونور سال تو فروردين يا ارديبهشت .مي خوام بدونم كلا اگه اونجا بارون بياد ،آتليه هاش هيچ فكري كردند آيا براي حل اين مشكل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه ارديبهشت تو فضاي باز فوق العاده ميشه.هواي بهاري اينجا عاليه.درختا همه سبز خوشگل.واي دلم ضعف رفت.ارديبهشت امسال که عالي بود بارونم زياد نيومده بود.در مورد اينکه آتليه ها فکري واسه بارون کردن يا نه فکر نکنم.خوب معمولا توي هر باغ يه چندتا کلبه و اين جور چيزا هست اگه بارون بياد ميبرن داخل کلبه حالا باز شما سوال کنيد مطمئن شيد..با آتليه تون حتما هماهنگ کنيد و تاکيد کنيد که باغ و دريا و… واسمون خيلي مهمه.ولي اينجا هم بارون بياد همه جا کثيف ميشه ديگه.

يه چند تا آتليه هم ميگم بهت عزيزم

آتليه خاکپور (آتليه خودم بود ) خيلي کارشو دوست دارم.آدرسش: خيابون معلم. بالاتر از خانه و کاشانه

آتليه ديبا: گلساره خيلي کارش خوبه ولي شرمنده آدرس دقيق ندارم

آتليه استار فيلم: ديلمان تو fb کاراش هست

آتليه مکس : هزينه ش نزديک 4 تومنه!!! که به نظر من خيلي زياده ،خودش باغم داره.

مزون :

خاتون تختي

مزون هاي پاساژ امير که چندتاشون لباساي قشنگ دارن البته همشون نه ها!!

مزون هاي ديگه هم هست ولي من نميدونمmiling:

دوستاي خوب گرگانيم، اين چند روز که گرگان بودم آتليه مردمک رو انتخاب کردم خيلي سابقه کار داره اين به نظرم مهمتره از چن تا از عروساي قبليش پرسيدم همه راضي بودن عکساش واقعا تک بود کليپاي قشنگ و نويي هم ساخته بودن قيمتاش به نسبت جاهاي ديگه مناسب بود کارن و پژواک و آرشاک هم رفتم ولي خب در نهايت مردمک رو پسنديدم

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 99 total)

موضوع ’اتلیه در شمال‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.