اتليه در شمال - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

اتلیه در شمال

• سازنده
    موضوع

نخود
    کاربر ساده

سلام
    کسي آتليه خوب توي نوشهر يا چالوس يا اون نزديکيا مي شناسه؟

Viewing 15 replies - 1 through 15 (of 99 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

شبنم
    کاربر ساده

اگه کسي اتليه خوب با قيمت مناسب تو استان مازندران ميشناسه لطفا بگه ممنون

اگه کسي اتليه خوب با قيمت مناسب تو استان مازندران ميشناسه لطفا بگه ممنون

کاربر ساده

آتليه باراکا توي بابل
    آتليه والد و تيبا و مهرانفر توي ساري عااااااااالين

شبنم
    کاربر ساده

مرسي عزيزم

سلام بچه ها
    منم عروسيم لاهيجانه و خودم و همسري تهرانيم .خيلي دنبال يه آتليه خوب تو رشت يا لاهيجان مي گردم .من خودم طي تحقيقات اينترنتيم ، بين آتليه هاي رشت تعريف بهرنگ – مكس – وان -آتليه خاكپور- آتليه خلقت و آتليه حس . بهمن و يه آتليه ديگه هم تقريبا تو همين مايه ها هم شنيدم .
    اينا هم تو لاهيجان هستن ( محض اطلاع ساير دوستان ) : سوژه ( كه انگار از همشون معروفتره و تو لاهيجان بهترينه ) – خزرفيلم- كارول
    البته من هيچكدومشونو كاراشونو نديدم از نزديك .چون خيلي تا عروسيم وقت دارم تقريبا و الان بيشتر آرايشگاه واسم مهممه .
    هروقت تونستم برم كاراشونو ببينم حتما مياممي گم نظرمو
    زياد نگران نباش به قول خواهر شوشو اونجا مثل تهران نيست كه زياد تنوع داشته باشه .واسه همينم انتخاب كردن به مراتب آسونتره .
    اگه كسي كار اينارو از نزديك ديده بياد بگه به ما كه كدوم بهتره ……

شبنم
    کاربر ساده

سلام بچه ها
    منم عروسيم لاهيجانه و خودم و همسري تهرانيم .خيلي دنبال يه آتليه خوب تو رشت يا لاهيجان مي گردم .من خودم طي تحقيقات اينترنتيم ، بين آتليه هاي رشت تعريف بهرنگ – مكس – وان -آتليه خاكپور- آتليه خلقت و آتليه حس . بهمن و يه آتليه ديگه هم تقريبا تو همين مايه ها هم شنيدم .
    اينا هم تو لاهيجان هستن ( محض اطلاع ساير دوستان ) : سوژه ( كه انگار از همشون معروفتره و تو لاهيجان بهترينه ) – خزرفيلم- كارول
    البته من هيچكدومشونو كاراشونو نديدم از نزديك .چون خيلي تا عروسيم وقت دارم تقريبا و الان بيشتر آرايشگاه واسم مهممه .
    هروقت تونستم برم كاراشونو ببينم حتما مياممي گم نظرمو
    زياد نگران نباش به قول خواهر شوشو اونجا مثل تهران نيست كه زياد تنوع داشته باشه .واسه همينم انتخاب كردن به مراتب آسونتره .
    اگه كسي كار اينارو از نزديك ديده بياد بگه به ما كه كدوم بهتره ……

mersi azizam

کاربر ساده

منم مي خوام کسي سراغ نداره؟؟؟؟

منم ميخوام..ولي تو بابل يا بابلسر…اصلا نميشناسم..همسرم اهل اونجاست و قراره عروسيم اونجا باشه.فعلا البته دنبال کارهاي نامزديم هستم که تهرانه.ولي خب خوبه بشناسم از حالا

فقط آتليه چشمكفيلم تو راديو دريا، آقاي ميردار خدايي مااااااااااااااااااااااااااااااااااهه
    من ساكن تهرانم ولي عكساي اسپرتم و ايشون زحمت كشيدن

آگرا .تيبا ساري
    ماني قائم شهر

??محمدصدراي من??
    کاربر ساده

سلام .من عروسيم رفتم خاکپور کارش عاليه خداييش

دختر وبلاگي
    کاربر ساده

ماني قائمشهر رو خيلي تعريف ميكنن
    من كارش رو نديدم ولي يكي از دوستام خيلي تعريفش رو ميكرد.دوست داشت براي عقد اونجا عكس بندازه اما چون فقط عكاس مرد دارن ننداخت

کاربر ساده

دفترش تهرانه. چالوس بيشتر. اما جاي ديگه هم شايد بياد نمي دونم

کاربر ساده

من رفتم عکاسي مکس توي شيشه گران و عکاسي برگ سبز و عکاسي تک توي لاهيجان
    عکاسي تک واقعا کارش تک بود. آلبومش خيلي با کيفيت بود.کليپ اسپرتش هم عالي بود به قول شوهري شبيه کليپ هاي pmc بود عکاسي برگ سبز هم خوب بود. حتما به اين دو تا عکاسي يه سري بزنيد !!!

مرسييييييي نجمه جون.خيلي خوب كاري كردي.منم سالنم به طور حتم لاهيجانه،واسه همينم ترجيحم اينه كه آتليه هم همونجا باشه.:-)
    آدرس تقريبي تك و برگ سبز كجاست عزيزم؟قيمتاشونم اگه بگي ممنون ميشم:-*

ماني قائمشهر رو خيلي تعريف ميكنن
    من كارش رو نديدم ولي يكي از دوستام خيلي تعريفش رو ميكرد.دوست داشت براي عقد اونجا عكس بندازه اما چون فقط عكاس مرد دارن ننداخت

من نامزديم با ماني بود يعني عالي

Viewing 15 replies - 1 through 15 (of 99 total)

موضوع ’اتلیه در شمال‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.