آزمايش غربالگري - نوزاد
قابل توجه کاربران محترم:

آزمایش غربالگری

• سازنده
    موضوع

عسل بانو.
    کاربر ساده

براي اينکه دور از جون اگه نيني مشکلي داشته باشه مشخص ميشه
    سه تا آزمايشه فک کنم اونا که اطلاعات دارن بگن

Viewing 12 replies - 856 through 867 (of 867 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها

کاربر ساده

من سونوگرافي نرگس رفتم
    خانم دکتر خيلي مهربوني داره
    فقط خيلي شلوغه
    وزودبايدوقت بگيري وصبح زود انجاباشي

کاربر ساده

رزماري فک کنم صبح زود بايد زنگ بزني… از هفت به بعد
    منم يه بار ميخواستم برم ساعت 9-10 هرچي زنگ ميزدم جواب نميدادن

مليکا جان
    من تماس ميگيرم کسي جواب نميده چرا پس
    جنسيت احتمالي رو ميگن تو غربال اول؟؟

من و همسري و… 3>
    کاربر ساده

سلام،واسه غربال دوم بايد ناشتا باشيم؟

سلام نازنين جون
    نه عزيزم بايد صبحانه اتو کامل بخوري و حتي اونجاهم رفتي اب قند يا يه چيزه شيرين بخور تا بچه اذيت نکنه و کارت زود تموم بشه

فاطمه هستم
    کاربر ساده

مليکا جان
    من تماس ميگيرم کسي جواب نميده چرا پس
    جنسيت احتمالي رو ميگن تو غربال اول؟؟

عزيزم من رفتم مرکز نسل اميد
    اونجا تو 12 هفته بودم گفتن دختره
    واسه غربال دوم هم رفتم باز هم گفتن دختره
    مرکز دقيقي هستش هم تعيين جنسيت و هم تو بررسي ها

Sh & R
    کاربر ساده

من غربالگري اول رفتم بيمارستان پارس.خوب بود و زياد هم معطل نشديم.ولي احساس ميکنم براي سونو زياد وقت نذاشت دکترش.جنسيتم هر کاري کرديم نگفت. گفت الان به هيچ وجه قابل تشخيص نيست و هر چي ميگن احتماله و درست نيست! درصورتيکه زنداييم پارسال همينجا رفته بود و جنسيتشو بهش گفته بودن…بنظرم اگر بيشتر وقت بزارن و دقت کنن ميتونن جنسيت رو تشخيص بدن.
    غربال دوم هفته چندمه؟

دلتنگ بارانم
    کاربر ساده

مهربانو مگه همسرت نرفت اتاق مانيتور؟!
    دکتر منم اصلا توضيح نداد… سرويکسم که خيلي کم زده بودن
    ولي خب دکتر منم تاکيد کرد حتما برم نسل اميد.. البته بهش گفتم اگه اينجا نشه ديگه کجا ميتونم برم؟ که چند جا رو گفت ولي من آخر رفتم همون نسل اميد

شهرزاد همسرم بيرون بود اون موقع که منو صدا کردن.

کاربر ساده

سلام دوستان من 40 سالمه و اولين بارداريم هست به طور طبيعي باردار شدم و شش ماه بعد از ازدواجم مشکل خاصي هم نداشتم الان هفته 18 بارداري هستم در هفته سيزده غربالگري اولرا انجام دادم هم سونو و هم ازمايش سونو عالي بود اما ازمايش براي سندرومداون ريسک متوسطيا اينترميديت را گزارش کرد. دکترمبر اساس اين نتايج برام تستهاي کو.اد مارکر را نوشت که در اينها همه ريسکها منفي بود . ريسکسندورم داون 1/347 وتريزومي 18/13 به نسبت 1/99000 و ريسک NTD يا نقايص لوله هاي عصبي 1/19400 بود بر اساس اين نتايج دکترم تاکيد داره که علاوه بر سونوي انومالي يا امنيوسنتز را انجام مبدم يا تست Free DND (NIPT) را . جواب امنيو سنتز يک هفته اي مياد و جواب تست Free DND (NIPT) دو هفته اي .همسرم هم مخالف امنيوسنتزه وتست DNA برام خيلي گرون در مياد. الان واقعا درمانده شدم از يک طرف هزينه ها و مخالفت همسرم از طرف ديگه با توجه به مدت بارداريم و اينکه تا زمان گرفتن جواب چند روزي طول ميکشه واگر خداي نکرده جواب مثبت باشه من مهلت قانوني سقط جنين را عملا از دست دادم . اين فمکرها داره ديوانه ام ميکنه دوستان اگه کسي مشکل مشابه من داره ممنون ميشم راهنماييم کنه

Sh & R
    کاربر ساده

سلام دوستان من 40 سالمه و اولين بارداريم هست به طور طبيعي باردار شدم و شش ماه بعد از ازدواجم مشکل خاصي هم نداشتم الان هفته 18 بارداري هستم در هفته سيزده غربالگري اولرا انجام دادم هم سونو و هم ازمايش سونو عالي بود اما ازمايش براي سندرومداون ريسک متوسطيا اينترميديت را گزارش کرد. دکترمبر اساس اين نتايج برام تستهاي کو.اد مارکر را نوشت که در اينها همه ريسکها منفي بود . ريسکسندورم داون 1/347 وتريزومي 18/13 به نسبت 1/99000 و ريسک NTD يا نقايص لوله هاي عصبي 1/19400 بود بر اساس اين نتايج دکترم تاکيد داره که علاوه بر سونوي انومالي يا امنيوسنتز را انجام مبدم يا تست Free DND (NIPT) را . جواب امنيو سنتز يک هفته اي مياد و جواب تست Free DND (NIPT) دو هفته اي .همسرم هم مخالف امنيوسنتزه وتست DNA برام خيلي گرون در مياد. الان واقعا درمانده شدم از يک طرف هزينه ها و مخالفت همسرم از طرف ديگه با توجه به مدت بارداريم و اينکه تا زمان گرفتن جواب چند روزي طول ميکشه واگر خداي نکرده جواب مثبت باشه من مهلت قانوني سقط جنين را عملا از دست دادم . اين فمکرها داره ديوانه ام ميکنه دوستان اگه کسي مشکل مشابه من داره ممنون ميشم راهنماييم کنه

عزيزم بنظر من بهتره که آمينوسنتز رو انجام بدي چون خدايي نکرده اگر مشکلي پيش بياد بعدا افسوس ميخوري که چرا کوتاهي کردي.اينجوري با خيال راحت 9 ماه رو طي ميکني.عضي چيزا ارزششو داره.
    آمينوسنتز که من انجام دادم 2 هفته طول کشيد تا جوابش بياد ولي يه آزمايش خون هم درکنارش بود براي کساني که عجله دارن مثل شما که اون 3 روزه جوابش آماده ميشه.ولي خب بازم هزينه اضافي ميگيرن ازت ديگه.دوتا آزمايش باهم حدود يک و صد ميشه.

آرزو??مسعود
    کاربر ساده

سلام

من هفته دوازده هستم

امروز رفتم سونوگرافی قصر دکتر دریا رام

خیلی دکتر خوبی بود

اولش گفت دخترتون حالش خوبه

بعد گفت به پهلوی چپ دراز بکش و حالا دوباره صاف

بعد که صاف شدم بچه بیدار شد

چه وروجکی بود ماشالا

بعد گفت ای بابا آقا پسرتون خودشو قایم کرده بود

الان من موندم بالاخره چیه؟

لیدی عطیه
    کاربر ساده

سلام مرکز سونوگرافی خوب برای سونو اول سراغ دارین ؟ ترجیحا سمت شرق تهران ؟

Viewing 12 replies - 856 through 867 (of 867 total)

برای پاسخ دادن به این موضوع، به سیستم وارد شوید.